on-line: 1 gości: 1 użytkowników: 0
dzisiaj: 28 ogółem: 9047963 licznik od: 09.02.2006 |
|
| autor: Kasia, dodał 2010-02-04 11:21 | komentuj |
Witam, Chciałam prosić o pomoc w interpretacji wyników i objawów, które mnie ostatnio trochę martwią. Zacznę od tego, że przez ostatnie dwa tygodnie chorowałam na grypę, potem na anginę, jednak ani jednego dnia nie miałam gorączki powyżej 38 stopni (co wydawało mi się dziwne, bo nigdy tak nie choruję) , do dzisiaj (3 tydzień”) utrzymują się za to stany podgorączkowe, po skończeniu antybiotyku wykonałąm badanie krwi: LIMFOCYTY – 65 norma: 20-40 NEUTR. . SEGMENT. 29 – norma 46-68 Poza tym niewielkie przesunięcia PLT – 156,2 MCV 80.20 MCHC 36,21 Martwią mnie również węzły chłonne, z których jeden szyjny prawy mam bardzo powiększony od kilku miesięcy, poza tym pojawiły mi się niedawno dodatkowe węzły na karku oraz naprawdę niewielki w okolicy nadobojczykowej. Lekarka była bardzo zaniepokojona tymi węzłami, zleciła badanie usg, termin mam dopiero na za 4 tygodnie, natomiast co do wyników, bardzo ją zdziwiły i zasugerowała powtórzenie badań za miesiąc. Moje pytanie brzmi, czy wyniki morfologii i rozmazu na tym etapie wykluczają ziarnicę? |

| > O 11:21, dnia 2010-02-04 Kasia napisał(-a): > czy wyniki morfologii i rozmazu na tym etapie wykluczają ziarnicę?
ani nie wykluczaja, ani nie potwierdzaja.
wrozenie ziarnicy z rozmazu krwi jest prawie rownoznaczne z wrozeniem z fusow.
gdyby faktycznie lekarke zaniepokoily Twoje wezly to wyslalaby Cie na usg NA CITO, a nie za miesiac. badz zdrowa.
+0 |
Podobne tematy:
Wypowiedzi na forum dyskusyjnym zawierają indywidualne zdanie ich autorów, jeśli nie zgadzasz się z czymś - masz pełne prawo do wypowiadania się. Każdy autor odpowiada za swoje odpowiedzi. Forum dyskusyjne w serwisie ziarnica.pl nie jest miejscem pozwalającym na diagnozy medyczne, może pomóc rozwiać Twoje wątpliwości jednak nie zastąpi fizycznego kontaktu z lekarzem - jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości to zanotuj je i skonsultuj ze swoim lekarzem prowadzącym. Ziarnica.pl ma charakter czysto informacyjny i nie jest związana finansowo bądź w jakikolwiek inny sposób z żadnym ośrodkiem medycznym, firmą farmaceutyczną, dystrybutorem leków, paraleków, cudownych soczków czy też organizacjami zajmującymi się "pomocą" chorym na ziarnicę. Utrzymuje się z prywatnych środków. Jeśli chcesz pomóc w jego rozwoju kliknij tutaj. |
|