on-line: 1 gości: 1 użytkowników: 0
dzisiaj: 30 ogółem: 9047965 licznik od: 09.02.2006 |
|
| autor: JulNik, dodał 2009-11-02 20:19 | komentuj |
Wiram Was! Wiem, że lekarzami nie jesteście, że diagnozy nie postawicie, ale może coś sensownego mi podpowiecie i napiszecie dobre słowo ;)
Zacznę od początku, żeby wszystko miało ręce i nogi:
Na dzisiejszy dzień: swędzi mnie całe ciało; Po lewej stronie za uchem powiększony węzeł ok. 05-1cm, raz boli a raz nie Raz znika a raz się powiększa; po prawej stronie szyji węzeł chłonny powiększony stale około 1cm długości niebolesny, ruchomy; od około 3-4tygdoni czuję się trochę bardziej zmęczona;bolą mnie kolana i łokcie czasem; bolą mnie zęby, szybciej się przeziębiam (tłumaczę sobie, że to przez niedoleczone silne przeziębienie, które przeszłam w ciąży; od tego czasu przeziębiona jestem średnio raz na 1,5 miesiąca;
Od zeszłego roku jestem pod kontrolą lekarską Od lutego 2008 do lutego 2009 miałam zrobionych chyba z 10 morfologii bo byłam w ciąży i dodatkowo miałam silną anemie po porodze
Moje wyniki morfologii z 05/10/2009 (byłam lekko przeziębiona wtedy): RBC 4.89, norma do 5.50 MCHC 4,8, norma do 38 MCH 29.2, norma do 35 HGB 14., norma do 16.5 PLT 262, norma do 400 WBC 10.5, norma do 10 LYM 2.0, norma do 5.0 GRAN 7.9, norma do 8.0
Teraz też w sumie jestem przesiębiona (kaszel, katar, trochę boli mnie gardło) no i zęby bolą zwłaszcza po lewej stronie Wiem od dentysty, że wychodziły mi zęby mądrości ale się zatrzyały ale za to często bolą mnie dziąsła w ich miejschach Może to od tego powiększony węzeł za uchem???
Czekam jak mi przeziębienie minie i chcę isc na ponowną morfologię i OB
Co o tym myślicie? dziękuje i pozdrawiam
JULNIK |
| autor: Asowa, dodał 2009-11-03 10:38 | komentuj |
Możesz zrobić USG tych węzłów, chociaż od zębów też mogą być powiększone (tak kiedyś powiedział mi lekarz)
> O 20:19, dnia 2009-11-02 JulNik napisał(-a): > Wiram Was! Wiem, że lekarzami nie jesteście, że diagnozy nie postawicie, ale może coś sensownego mi podpowiecie i napiszecie dobre słowo ;) > > Zacznę od początku, żeby wszystko miało ręce i nogi: > > Na dzisiejszy dzień: swędzi mnie całe ciało; Po lewej stronie za uchem powiększony węzeł ok. 05-1cm, raz boli a raz nie Raz znika a raz się powiększa; po prawej stronie szyji węzeł chłonny powiększony stale około 1cm długości niebolesny, ruchomy; od około 3-4tygdoni czuję się trochę bardziej zmęczona;bolą mnie kolana i łokcie czasem; bolą mnie zęby, szybciej się przeziębiam (tłumaczę sobie, że to przez niedoleczone silne przeziębienie, które przeszłam w ciąży; od tego czasu przeziębiona jestem średnio raz na 1,5 miesiąca; > > Od zeszłego roku jestem pod kontrolą lekarską Od lutego 2008 do lutego 2009 miałam zrobionych chyba z 10 morfologii bo byłam w ciąży i dodatkowo miałam silną anemie po porodze > > Moje wyniki morfologii z 05/10/2009 (byłam lekko przeziębiona wtedy): > RBC 4.89, norma do 5.50 > MCHC 4,8, norma do 38 > MCH 29.2, norma do 35 > HGB 14., norma do 16.5 > PLT 262, norma do 400 > WBC 10.5, norma do 10 > LYM 2.0, norma do 5.0 > GRAN 7.9, norma do 8.0 > > Teraz też w sumie jestem przesiębiona (kaszel, katar, trochę boli mnie gardło) no i zęby bolą zwłaszcza po lewej stronie Wiem od dentysty, że wychodziły mi zęby mądrości ale się zatrzyały ale za to często bolą mnie dziąsła w ich miejschach Może to od tego powiększony węzeł za uchem??? > > Czekam jak mi przeziębienie minie i chcę isc na ponowną morfologię i OB > > Co o tym myślicie? dziękuje i pozdrawiam > > JULNIK
+0 |
| autor: Asowa, dodał 2009-11-03 13:53 | komentuj |
> O 13:38, dnia 2009-11-03 Baldi napisał(-a): > > O 10:38, dnia 2009-11-03 Asowa napisał(-a): > [cut] > DAWNO NIE BYLO.. > > <czytaj> http://ziarnica.pl/forum-emo/cytowa... <czytaj>
Baldi, czuję się skarcona:)Postaram się zastosować:)
+0 |
Wypowiedzi na forum dyskusyjnym zawierają indywidualne zdanie ich autorów, jeśli nie zgadzasz się z czymś - masz pełne prawo do wypowiadania się. Każdy autor odpowiada za swoje odpowiedzi. Forum dyskusyjne w serwisie ziarnica.pl nie jest miejscem pozwalającym na diagnozy medyczne, może pomóc rozwiać Twoje wątpliwości jednak nie zastąpi fizycznego kontaktu z lekarzem - jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości to zanotuj je i skonsultuj ze swoim lekarzem prowadzącym. Ziarnica.pl ma charakter czysto informacyjny i nie jest związana finansowo bądź w jakikolwiek inny sposób z żadnym ośrodkiem medycznym, firmą farmaceutyczną, dystrybutorem leków, paraleków, cudownych soczków czy też organizacjami zajmującymi się "pomocą" chorym na ziarnicę. Utrzymuje się z prywatnych środków. Jeśli chcesz pomóc w jego rozwoju kliknij tutaj. |
|