on-line: 1 go¶ci: 1 u¿ytkowników: 0
dzisiaj: 34 ogó³em: 9047969 licznik od: 09.02.2006 |
|
| autor: Mika, doda³ 2009-10-11 20:16 | komentuj |
Witam wszystkich, Mia³am przyjemno¶æ us³yszeæ diagnozê z któr± do dnia dzisiejszego nie mogê siê pogodziæ (Ziarnica Z³o¶liwa) i szukam pocieszenia w waszych postach z nadziej± ¿e jest kto¶ taki jak ja. Od 4 lat mia³am powiêkszone wêz³y ch³onne a szczególnie jeden, który jest do¶æ du¿y ( obecnie 3 cm) Stara³am siê go kontrolowaæ ale nigdy nie znalaz³am czasu ¿eby go usun±æ. Niedawno by³am na ponownym USG bo stwierdzi³am ¿e najwy¿szy czas co¶ z tym zrobiæ tym bardziej ¿e zaczê³am odczuwaæ jego obecno¶æ :-). Wynik USG by³ nastêpuj±cy owalny lity guz w którego obrêbie s± zmiany wsteczne ( martwicze), widoczne pojedyncze naczynia, g³ównie na obwodzie zmiany. hmmm..Po za tym s± jeszcze widoczne w.ch³onne odczynowe. Badania krwi idealne. Klatka piersiowa ok. Usg jamy brzusznej ok. Czy kto¶ z was mia³ postawiona diagnozê tylko na podstawie USG. Bo czytaj±c wasze posty to chyba nie jest realne. Czekam na wyniki biopsji i mam nadziejê ¿e Lekarz siê pomyli³.Choæ by³ bardzo pewien;-( |
| autor: Asowa, doda³ 2009-10-12 10:12 | komentuj |
U nie w sumie po morfologii by³o widaæ, ¿e w organizmie dzieje siê co¶ podejrzanego. Na USG te¿ wêze³ by³ podejrzany ale chirurg ci±gle mi powtarza³, ¿e tylko na podstawie tych badañ nie da siê postawiæ diagnozy. Mia³am wyciêty wêze³ i czeka³am na wynik. Dopiero z niego mieli¶my 100% pewno¶æ, ¿e mam ch³oniaka.
Mam nadziejê, ¿e u ciebie lekarz siê pomyli³ i wszystko dobrze siê skoñczy....
> O 20:16, dnia 2009-10-11 Mika napisa³(-a): > Witam wszystkich, > Mia³am przyjemno¶æ us³yszeæ diagnozê z któr± do dnia dzisiejszego nie mogê siê pogodziæ (Ziarnica Z³o¶liwa) i szukam pocieszenia w waszych postach z nadziej± ¿e jest kto¶ taki jak ja. Od 4 lat mia³am powiêkszone wêz³y ch³onne a szczególnie jeden, który jest do¶æ du¿y ( obecnie 3 cm) Stara³am siê go kontrolowaæ ale nigdy nie znalaz³am czasu ¿eby go usun±æ. Niedawno by³am na ponownym USG bo stwierdzi³am ¿e najwy¿szy czas co¶ z tym zrobiæ tym bardziej ¿e zaczê³am odczuwaæ jego obecno¶æ :-). Wynik USG by³ nastêpuj±cy owalny lity guz w którego obrêbie s± zmiany wsteczne ( martwicze), widoczne pojedyncze naczynia, g³ównie na obwodzie zmiany. hmmm..Po za tym s± jeszcze widoczne w.ch³onne odczynowe. Badania krwi idealne. Klatka piersiowa ok. Usg jamy brzusznej ok. Czy kto¶ z was mia³ postawiona diagnozê tylko na podstawie USG. Bo czytaj±c wasze posty to chyba nie jest realne. Czekam na wyniki biopsji i mam nadziejê ¿e Lekarz siê pomyli³.Choæ by³ bardzo pewien;-(
+0 |
Podobne tematy:
Wypowiedzi na forum dyskusyjnym zawieraj± indywidualne zdanie ich autorów, je¶li nie zgadzasz siê z czym¶ - masz pe³ne prawo do wypowiadania siê. Ka¿dy autor odpowiada za swoje odpowiedzi. Forum dyskusyjne w serwisie ziarnica.pl nie jest miejscem pozwalaj±cym na diagnozy medyczne, mo¿e pomóc rozwiaæ Twoje w±tpliwo¶ci jednak nie zast±pi fizycznego kontaktu z lekarzem - je¶li masz jakiekolwiek w±tpliwo¶ci to zanotuj je i skonsultuj ze swoim lekarzem prowadz±cym. Ziarnica.pl ma charakter czysto informacyjny i nie jest zwi±zana finansowo b±d¼ w jakikolwiek inny sposób z ¿adnym o¶rodkiem medycznym, firm± farmaceutyczn±, dystrybutorem leków, paraleków, cudownych soczków czy te¿ organizacjami zajmuj±cymi siê "pomoc±" chorym na ziarnicê. Utrzymuje siê z prywatnych ¶rodków. Je¶li chcesz pomóc w jego rozwoju kliknij tutaj. |
|