on-line: 1 gości: 1 użytkowników: 0
dzisiaj: 34 ogółem: 9047969 licznik od: 09.02.2006 |
|
| postów | modyfikacja | DHAP
| 9 | 2014-05-27 10:01 |
| Witam Moi Drodzy. Chcę się zapytać jak u Was wyglądała sytuacja po pierwszym wlewie DHAPu? Czy Wy też mieliście duże spadki białych, hemo i płytek? A jak juz tak było to ile czekaliście na to aż te wyniki się odbiją dna? |

| > O 15:08, dnia 2014-05-25 Grzybu87 napisał(-a): > Witam Moi Drodzy. Chcę się zapytać jak u Was wyglądała sytuacja po pierwszym wlewie DHAPu? Czy Wy też mieliście duże spadki białych, hemo i płytek? A jak juz tak było to ile czekaliście na to aż te wyniki się odbiją dna?
poszukaj moich watkow duzo pisalem o dapie i skutkach ubocznych
+0 |
> O 06:42, dnia 2014-05-26 Zombiradok napisał(-a): > poszukaj moich watkow duzo pisalem o dehapie i skutkach ubocznych > http://www.ziarnica.pl/index.php?te...
Moja żona już jest 13 dni po, a wyniki morfologii nadal są na beznadziejnym poziomie: białe 0,12 ... płytki 2 ... tylko hemo nieco lepsze 7,7 ... Toczą krew i płytki od kilku dni, a wyniki nie chcą ani drgnąć. Czy to tak może być? My to już głupi jesteśmy i nie wiemy co myśleć.
+0 |

| > O 17:24, dnia 2014-05-26 Grzybu87 napisał(-a): > > O 06:42, dnia 2014-05-26 Zombiradok napisał(-a): > > poszukaj moich watkow duzo pisalem o dehapie i skutkach ubocznych > > http://www.ziarnica.pl/index.php?te... > > Moja żona już jest 13 dni po, a wyniki morfologii nadal są na beznadziejnym poziomie: białe 0,12 ... płytki 2 ... tylko hemo nieco lepsze 7,7 ... Toczą krew i płytki od kilku dni, a wyniki nie chcą ani drgnąć. Czy to tak może być? My to już głupi jesteśmy i nie wiemy co myśleć.
dostala zastrzyk wzrostowy ?
+0 |
| autor: Grzybu87, dodał 2014-05-26 18:55 | komentuj |
> O 17:31, dnia 2014-05-26 Zombiradok napisał(-a): > > O 17:24, dnia 2014-05-26 Grzybu87 napisał(-a): > > > O 06:42, dnia 2014-05-26 Zombiradok napisał(-a): > > > poszukaj moich watkow duzo pisalem o dehapie i skutkach ubocznych > > > http://www.ziarnica.pl/index.php?te... > > > > Moja żona już jest 13 dni po, a wyniki morfologii nadal są na beznadziejnym poziomie: białe 0,12 ... płytki 2 ... tylko hemo nieco lepsze 7,7 ... Toczą krew i płytki od kilku dni, a wyniki nie chcą ani drgnąć. Czy to tak może być? My to już głupi jesteśmy i nie wiemy co myśleć. > > dostala zastrzyk wzrostowy ?
Tak, tak dostała Neulaste piątego dnia.
+0 |

| 5 Dnia po zakonczonej chemii ?????????? po skoncznym cyklu podaje sie do 24 godzin
+0 |
| autor: Grzybu87, dodał 2014-05-27 07:02 | komentuj |
> O 19:27, dnia 2014-05-26 Zombiradok napisał(-a): > 5 Dnia po zakonczonej chemii ?????????? po skoncznym cyklu podaje sie do 24 godzin
Nie nie nie, piątego dnia od zaczęcia chemii
+0 |
| autor: Grzybu87, dodał 2014-05-27 07:02 | komentuj |
> O 07:02, dnia 2014-05-27 Grzybu87 napisał(-a): > > O 19:27, dnia 2014-05-26 Zombiradok napisał(-a): > > 5 Dnia po zakonczonej chemii ?????????? po skoncznym cyklu podaje sie do 24 godzin > > Nie nie nie, piątego dnia od zaczęcia chemii. Czyli właśnie 24 h po całym cyklu.
+0 |

| > O 07:02, dnia 2014-05-27 Grzybu87 napisał(-a): > > O 07:02, dnia 2014-05-27 Grzybu87 napisał(-a): > > > O 19:27, dnia 2014-05-26 Zombiradok napisał(-a): > > > 5 Dnia po zakonczonej chemii ?????????? po skoncznym cyklu podaje sie do 24 godzin > > > > Nie nie nie, piątego dnia od zaczęcia chemii. Czyli właśnie 24 h po całym cyklu. Poniewaz wartosci sa slabe dlatego organizm jest taki oporny . Ja po 3 qrsie dehapu opisywalem tez jak trafilem do szpitala i na oiom . To szprycowali mnie wszytskim i moj organizm 4 dni nie reagowal wogle a ja powoli schodzilem wlasnie dlatego ze nie mialem wartosci w krwi !
Czasu potrzeba i bedzie ok .
O to moja szpryca : 2jKKC z gr 0 , biotraxon , cyclonamina , ciripol , fraxiparyna , mst , ipp , enterol ,procoralan , nastatyna , thicodin , mucosolvan , teva gastrim , hes , ondansteron , afoban , polfenon , loperamid , tlenoterapia , monitorowane ekg , rr , sp02 . Wsio naraz dostawalem
+0 |
Podobne tematy:
Wypowiedzi na forum dyskusyjnym zawierają indywidualne zdanie ich autorów, jeśli nie zgadzasz się z czymś - masz pełne prawo do wypowiadania się. Każdy autor odpowiada za swoje odpowiedzi. Forum dyskusyjne w serwisie ziarnica.pl nie jest miejscem pozwalającym na diagnozy medyczne, może pomóc rozwiać Twoje wątpliwości jednak nie zastąpi fizycznego kontaktu z lekarzem - jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości to zanotuj je i skonsultuj ze swoim lekarzem prowadzącym. Ziarnica.pl ma charakter czysto informacyjny i nie jest związana finansowo bądź w jakikolwiek inny sposób z żadnym ośrodkiem medycznym, firmą farmaceutyczną, dystrybutorem leków, paraleków, cudownych soczków czy też organizacjami zajmującymi się "pomocą" chorym na ziarnicę. Utrzymuje się z prywatnych środków. Jeśli chcesz pomóc w jego rozwoju kliknij tutaj. |
|