SPOŁECZNOŚĆ
 kalendarz
ZIARNICA
 Co to za choroba?
  etiologia
  objawy
  rozpoznanie
  klasyfikacja
  historia ZZ

 Jak nas leczą?
  chemioterapia
   abvd
   mopp
  immunoterapia
  radioterapia
  chirurgia
  przeszczep szpiku

 Warto wiedzieć
  afereza
  przeszczep
  cytostatyki
  kontrola
  półpasiec
  USG

 Skutki leczenia
  włosy
  skóra
  pamięć
  płodność
  psychika
  pełna lista

FORUM
wyciąg z netykiety
 ogólne
 czy mam ziarnicę?
 chemioterapia
 radioterapia
 przeszczep
 kulinarnie
 hyde park
wyszukaj na forum
 
najczęściej szukane frazy

OPOWIADANIA
 bez happy endu?
 radioterapia
 nasza ZZ
 pamiętnik Heli
 historia - Anetka
 historia - Baldi
 historia - Binka
 historia - Carinka
 historia - Dzidka
 historia - Tomaszek
 historia - Volcano
 anegdoty

AKTYWNE SONDY
historia sond

Z POLA WALKI
Lista blogów

GALERIE
 ozdrowieńcy
 trzy twarze
 łyso Ci?

Milka

WASZE WPISY
 komentarze stron
 księga gości

RÓŻNOŚCI
 archiwum
 tu jesteśmy
 geolokalizacja
 strony użytkowników

LICZNIK
 on-line: 1
gości: 1
użytkowników: 0

dzisiaj: 34
ogółem: 9047969
licznik od: 09.02.2006

TWOJE KONTO
zapomniałem hasła
login:
hasło:

pamiętaj mnie

NIE MASZ KONTA?
załóż sobie
po co mi konto?

zarejestrowanych: 1492

REKLAMA :)

-- OGÓLNE - CHEMIOTERAPIA - RADIOTERAPIA - PRZESZCZEP - HYDE PARK --
: Spis Wiadomości :: Utwórz Nowy Wątek :

- wątki z ostatniego tygodnia - BEZ ODPOWIEDZI -
+ nowe podforum: KULINARNIE +


postówmodyfikacja
DHAP
92014-05-27 10:01
autor: Grzybu87, dodał 2014-05-25 15:08komentuj

Witam Moi Drodzy. Chcę się zapytać jak u Was wyglądała sytuacja po pierwszym wlewie DHAPu? Czy Wy też mieliście duże spadki białych, hemo i płytek? A jak juz tak było to ile czekaliście na to aż te wyniki się odbiją dna?

autor: Zombiradok, dodał 2014-05-26 05:58komentuj


> O 15:08, dnia 2014-05-25 Grzybu87 napisał(-a):
> Witam Moi Drodzy. Chcę się zapytać jak u Was wyglądała sytuacja po pierwszym wlewie DHAPu? Czy Wy też mieliście duże spadki białych, hemo i płytek? A jak juz tak było to ile czekaliście na to aż te wyniki się odbiją dna?

poszukaj moich watkow duzo pisalem o dapie i skutkach ubocznych

+0

autor: Zombiradok, dodał 2014-05-26 06:42komentuj


poszukaj moich watkow duzo pisalem o dehapie i skutkach ubocznych
http://www.ziarnica.pl/index.php?te...

+0

autor: Grzybu87, dodał 2014-05-26 17:24komentuj

> O 06:42, dnia 2014-05-26 Zombiradok napisał(-a):
> poszukaj moich watkow duzo pisalem o dehapie i skutkach ubocznych
> http://www.ziarnica.pl/index.php?te...

Moja żona już jest 13 dni po, a wyniki morfologii nadal są na beznadziejnym poziomie: białe 0,12 ... płytki 2 ... tylko hemo nieco lepsze 7,7 ... Toczą krew i płytki od kilku dni, a wyniki nie chcą ani drgnąć. Czy to tak może być? My to już głupi jesteśmy i nie wiemy co myśleć.

+0

autor: Zombiradok, dodał 2014-05-26 17:31komentuj


> O 17:24, dnia 2014-05-26 Grzybu87 napisał(-a):
> > O 06:42, dnia 2014-05-26 Zombiradok napisał(-a):
> > poszukaj moich watkow duzo pisalem o dehapie i skutkach ubocznych
> > http://www.ziarnica.pl/index.php?te...
>
> Moja żona już jest 13 dni po, a wyniki morfologii nadal są na beznadziejnym poziomie: białe 0,12 ... płytki 2 ... tylko hemo nieco lepsze 7,7 ... Toczą krew i płytki od kilku dni, a wyniki nie chcą ani drgnąć. Czy to tak może być? My to już głupi jesteśmy i nie wiemy co myśleć.

dostala zastrzyk wzrostowy ?

+0

autor: Grzybu87, dodał 2014-05-26 18:55komentuj

> O 17:31, dnia 2014-05-26 Zombiradok napisał(-a):
> > O 17:24, dnia 2014-05-26 Grzybu87 napisał(-a):
> > > O 06:42, dnia 2014-05-26 Zombiradok napisał(-a):
> > > poszukaj moich watkow duzo pisalem o dehapie i skutkach ubocznych
> > > http://www.ziarnica.pl/index.php?te...
> >
> > Moja żona już jest 13 dni po, a wyniki morfologii nadal są na beznadziejnym poziomie: białe 0,12 ... płytki 2 ... tylko hemo nieco lepsze 7,7 ... Toczą krew i płytki od kilku dni, a wyniki nie chcą ani drgnąć. Czy to tak może być? My to już głupi jesteśmy i nie wiemy co myśleć.
>
> dostala zastrzyk wzrostowy ?

Tak, tak dostała Neulaste piątego dnia.

+0

autor: Zombiradok, dodał 2014-05-26 19:27komentuj


5 Dnia po zakonczonej chemii ?????????? po skoncznym cyklu podaje sie do 24 godzin

+0

autor: Grzybu87, dodał 2014-05-27 07:02komentuj

> O 19:27, dnia 2014-05-26 Zombiradok napisał(-a):
> 5 Dnia po zakonczonej chemii ?????????? po skoncznym cyklu podaje sie do 24 godzin

Nie nie nie, piątego dnia od zaczęcia chemii

+0

autor: Grzybu87, dodał 2014-05-27 07:02komentuj

> O 07:02, dnia 2014-05-27 Grzybu87 napisał(-a):
> > O 19:27, dnia 2014-05-26 Zombiradok napisał(-a):
> > 5 Dnia po zakonczonej chemii ?????????? po skoncznym cyklu podaje sie do 24 godzin
>
> Nie nie nie, piątego dnia od zaczęcia chemii. Czyli właśnie 24 h po całym cyklu.

+0

autor: Zombiradok, dodał 2014-05-27 10:01komentuj


> O 07:02, dnia 2014-05-27 Grzybu87 napisał(-a):
> > O 07:02, dnia 2014-05-27 Grzybu87 napisał(-a):
> > > O 19:27, dnia 2014-05-26 Zombiradok napisał(-a):
> > > 5 Dnia po zakonczonej chemii ?????????? po skoncznym cyklu podaje sie do 24 godzin
> >
> > Nie nie nie, piątego dnia od zaczęcia chemii. Czyli właśnie 24 h po całym cyklu.

Poniewaz wartosci sa slabe dlatego organizm jest taki oporny . Ja po 3 qrsie dehapu opisywalem tez jak trafilem do szpitala i na oiom . To szprycowali mnie wszytskim i moj organizm 4 dni nie reagowal wogle a ja powoli schodzilem wlasnie dlatego ze nie mialem wartosci w krwi !

Czasu potrzeba i bedzie ok .

O to moja szpryca :
2jKKC z gr 0 , biotraxon , cyclonamina , ciripol , fraxiparyna , mst , ipp , enterol ,procoralan , nastatyna , thicodin , mucosolvan , teva gastrim , hes , ondansteron , afoban , polfenon , loperamid , tlenoterapia , monitorowane ekg , rr , sp02 .
Wsio naraz dostawalem

+0

Podobne tematy:



Wypowiedzi na forum dyskusyjnym zawierają indywidualne zdanie ich autorów, jeśli nie zgadzasz się z czymś - masz pełne prawo do wypowiadania się. Każdy autor odpowiada za swoje odpowiedzi. Forum dyskusyjne w serwisie ziarnica.pl nie jest miejscem pozwalającym na diagnozy medyczne, może pomóc rozwiać Twoje wątpliwości jednak nie zastąpi fizycznego kontaktu z lekarzem - jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości to zanotuj je i skonsultuj ze swoim lekarzem prowadzącym.
Ziarnica.pl ma charakter czysto informacyjny i nie jest związana finansowo bądź w jakikolwiek inny sposób z żadnym ośrodkiem medycznym, firmą farmaceutyczną, dystrybutorem leków, paraleków, cudownych soczków czy też organizacjami zajmującymi się "pomocą" chorym na ziarnicę. Utrzymuje się z prywatnych środków. Jeśli chcesz pomóc w jego rozwoju kliknij tutaj.

: (c) 2000-2026 www.ziarnica.pl :: polityka prywatności :: POMOC :: darowizna :: od autora :: statystyka strony :
: copyright - prawa autorskie zastrzeżone :