on-line: 1 gości: 1 użytkowników: 0
dzisiaj: 28 ogółem: 9047963 licznik od: 09.02.2006 |
|
| autor: Asowa, dodał 2014-04-07 20:53 | komentuj |
Co myśleć o morfologii, w której wszystko jest ok, przy dolnych granicach, ale się w nich mieści,a leukocyty są poniżej?
Leukocyty 3,46 (4.0-10.0) Neutrofile 2,16 (2.5-7.0) Eozynofile 0.03(0.1-0.5) Eozynofile 0.9% ( 1.0-7.0) Jest też problem z wynikiem INR 0,76 ( 0.9-1.2) Wskaźnik protmbiny 130% ( 70-120). Co o tym myślicie?;) |
| autor: Tilia, dodał 2014-04-07 22:31 | komentuj |
> O 20:53, dnia 2014-04-07 Asowa napisał(-a): > Co myśleć o morfologii, w której wszystko jest ok, przy dolnych granicach, ale się w nich mieści,a leukocyty są poniżej? > > Leukocyty 3,46 (4.0-10.0) > Neutrofile 2,16 (2.5-7.0) > Eozynofile 0.03(0.1-0.5) > Eozynofile 0.9% ( 1.0-7.0) > Jest też problem z wynikiem INR 0,76 ( 0.9-1.2) > Wskaźnik protmbiny 130% ( 70-120). > Co o tym myślicie?;) Asowa-ja od czasu leczenia do tej pory (2 lata) mam rozjechany rozmaz. A Ty mialas wszystko idealnie? Teraz Ci sie rozjechalo?
+0 |
| autor: Asowa, dodał 2014-04-07 22:36 | komentuj |
> O 22:31, dnia 2014-04-07 Tilia napisał(-a): > > O 20:53, dnia 2014-04-07 Asowa napisał(-a): > > Co myśleć o morfologii, w której wszystko jest ok, przy dolnych granicach, ale się w nich mieści,a leukocyty są poniżej? > > > > Leukocyty 3,46 (4.0-10.0) > > Neutrofile 2,16 (2.5-7.0) > > Eozynofile 0.03(0.1-0.5) > > Eozynofile 0.9% ( 1.0-7.0) > > Jest też problem z wynikiem INR 0,76 ( 0.9-1.2) > > Wskaźnik protmbiny 130% ( 70-120). > > Co o tym myślicie?;) > Asowa-ja od czasu leczenia do tej pory (2 lata) mam rozjechany rozmaz. A Ty mialas wszystko idealnie? Teraz Ci sie rozjechalo?
Jakieś odchylenia od norm były ale niegdy nie miałam problemów z leukocytami i stąd moje zaskoczenie....
+0 |
| autor: rodzynka, dodał 2014-04-07 22:46 | komentuj |
Mi lekarz mówił jeszcze podczas leczenia, żebym się nie zdziwiła, jak będę miała zaniżone leukocyty już zawsze. Co ciekawe, zaraz po leczeniu były nawet w normie, ale teraz (1,5 roku po zakończeniu) mam poniżej normy. Jednak ta chemia oddziałuje na szpik...
+0 |
| autor: Asowa, dodał 2014-04-07 23:00 | komentuj |
> O 22:46, dnia 2014-04-07 rodzynka napisał(-a): > Mi lekarz mówił jeszcze podczas leczenia, żebym się nie zdziwiła, jak będę miała zaniżone leukocyty już zawsze. Co ciekawe, zaraz po leczeniu były nawet w normie, ale teraz (1,5 roku po zakończeniu) mam poniżej normy. Jednak ta chemia oddziałuje na szpik... Ja jestem 4 lata w remisji, badania robiłam bo w przyszłym tygodniu mam operację. I tak lekarz prosił o powtórzenie badań za tydzień to zobaczę co wyjdzie.
+0 |
Podobne tematy:
Wypowiedzi na forum dyskusyjnym zawierają indywidualne zdanie ich autorów, jeśli nie zgadzasz się z czymś - masz pełne prawo do wypowiadania się. Każdy autor odpowiada za swoje odpowiedzi. Forum dyskusyjne w serwisie ziarnica.pl nie jest miejscem pozwalającym na diagnozy medyczne, może pomóc rozwiać Twoje wątpliwości jednak nie zastąpi fizycznego kontaktu z lekarzem - jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości to zanotuj je i skonsultuj ze swoim lekarzem prowadzącym. Ziarnica.pl ma charakter czysto informacyjny i nie jest związana finansowo bądź w jakikolwiek inny sposób z żadnym ośrodkiem medycznym, firmą farmaceutyczną, dystrybutorem leków, paraleków, cudownych soczków czy też organizacjami zajmującymi się "pomocą" chorym na ziarnicę. Utrzymuje się z prywatnych środków. Jeśli chcesz pomóc w jego rozwoju kliknij tutaj. |
|