on-line: 1 gości: 1 użytkowników: 0
dzisiaj: 32 ogółem: 9047967 licznik od: 09.02.2006 |
|
| autor: moonia, dodał 2014-03-23 17:31 | komentuj |
| Czy ktoś z Was miał taki typ? ja mam niskie limfocyty i obawiam się tego typu ziarnicy- podobno /wg wikipedii.../ najgorsze rokowanie... chyba nie długo zwariuję... co chwilę jakieś gorsze inf:(((( |
| autor: szarość, dodał 2014-03-23 20:00 | komentuj |
Ja mam ten typ. Nie czytaj , nie dołuj się tylko zbierz siły i walcz. Będzie ciężko ale musi się udać
+0 |
| autor: moonia, dodał 2014-03-23 20:50 | komentuj |
> O 20:00, dnia 2014-03-23 szarość napisał(-a): > Ja mam ten typ. Nie czytaj , nie dołuj się tylko zbierz siły i walcz. Będzie ciężko ale musi się udać a jaki masz poziom limfo w morfologii?
+0 |
| autor: CD34+, dodał 2014-03-23 22:16 | komentuj |
> O 20:50, dnia 2014-03-23 moonia napisał(-a): > > O 20:00, dnia 2014-03-23 szarość napisał(-a): > > Ja mam ten typ. Nie czytaj , nie dołuj się tylko zbierz siły i walcz. Będzie ciężko ale musi się udać > a jaki masz poziom limfo w morfologii?
Podtyp histologiczny LD rozpoznaje się na podstawie obrazu histologicznego preparatu, a nie morfologii krwi obwodowej. Limfopenia zdarza się przy ZZ. Czym miałaś już pobraną tkankę (węzeł) do badania histopatologicznego? Pozdrawiam i głowa do góry!
+0 |
| autor: moonia, dodał 2014-03-23 22:32 | komentuj |
> O 22:16, dnia 2014-03-23 CD34+ napisał(-a): > > O 20:50, dnia 2014-03-23 moonia napisał(-a): > > > O 20:00, dnia 2014-03-23 szarość napisał(-a): > > > Ja mam ten typ. Nie czytaj , nie dołuj się tylko zbierz siły i walcz. Będzie ciężko ale musi się udać > > a jaki masz poziom limfo w morfologii? > > Podtyp histologiczny LD rozpoznaje się na podstawie obrazu histologicznego preparatu, a nie morfologii krwi obwodowej. Limfopenia zdarza się przy ZZ. Czym miałaś już pobraną tkankę (węzeł) do badania histopatologicznego? Pozdrawiam i głowa do góry! Jutro mam, ale lekarz coś mi o tym wspomniał a nie zapytałam /chhbs z nerwów/na jakiej podstawie tak sądzi... a przeglądałam jeszcze wszystkie moje wyniki i przeraziłam się tymi niskimi limfo i tak sobie pomyślałam,ze to dlatego lekarz mi sspomniał o typie ld... zgłupieć można. Jeszcze z tego co tu czytam,to prawie wszyscy mają podwyższone limfocyty a typ ld to ponoć żadko wyztępuje... i tak prubując wiàzać fakth i coß wyjaśnić wpędzsm się w jakąś paranoję...
+0 |
| autor: Tilia, dodał 2014-03-24 20:52 | komentuj |
> O 22:32, dnia 2014-03-23 moonia napisał(-a): > > O 22:16, dnia 2014-03-23 CD34+ napisał(-a): > > > O 20:50, dnia 2014-03-23 moonia napisał(-a): > > > > O 20:00, dnia 2014-03-23 szarość napisał(-a): > > > > Ja mam ten typ. Nie czytaj , nie dołuj się tylko zbierz siły i walcz. Będzie ciężko ale musi się udać > > > a jaki masz poziom limfo w morfologii? > > > > Podtyp histologiczny LD rozpoznaje się na podstawie obrazu histologicznego preparatu, a nie morfologii krwi obwodowej. Limfopenia zdarza się przy ZZ. Czym miałaś już pobraną tkankę (węzeł) do badania histopatologicznego? Pozdrawiam i głowa do góry! > Jutro mam, ale lekarz coś mi o tym wspomniał a nie zapytałam /chhbs z nerwów/na jakiej podstawie tak sądzi... a przeglądałam jeszcze wszystkie moje wyniki i przeraziłam się tymi niskimi limfo i tak sobie pomyślałam,ze to dlatego lekarz mi sspomniał o typie ld... zgłupieć można. Jeszcze z tego co tu czytam,to prawie wszyscy mają podwyższone limfocyty a typ ld to ponoć żadko wyztępuje... i tak prubując wiàzać fakth i coß wyjaśnić wpędzsm się w jakąś paranoję...
Też miałam niskie limfocyty a podtyp NS czyli najpopularniejszy. Nie martw się na zapas.
+0 |
Wypowiedzi na forum dyskusyjnym zawierają indywidualne zdanie ich autorów, jeśli nie zgadzasz się z czymś - masz pełne prawo do wypowiadania się. Każdy autor odpowiada za swoje odpowiedzi. Forum dyskusyjne w serwisie ziarnica.pl nie jest miejscem pozwalającym na diagnozy medyczne, może pomóc rozwiać Twoje wątpliwości jednak nie zastąpi fizycznego kontaktu z lekarzem - jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości to zanotuj je i skonsultuj ze swoim lekarzem prowadzącym. Ziarnica.pl ma charakter czysto informacyjny i nie jest związana finansowo bądź w jakikolwiek inny sposób z żadnym ośrodkiem medycznym, firmą farmaceutyczną, dystrybutorem leków, paraleków, cudownych soczków czy też organizacjami zajmującymi się "pomocą" chorym na ziarnicę. Utrzymuje się z prywatnych środków. Jeśli chcesz pomóc w jego rozwoju kliknij tutaj. |
|