on-line: 1 gości: 1 użytkowników: 0
dzisiaj: 31 ogółem: 9047966 licznik od: 09.02.2006 |
|
| autor: Gosia82, dodał 2012-12-29 21:07 | komentuj |

| Witajcie Dawno mnie tu nie było ale oto jestem piszę by dostać od Was jak zwykle zastrzyk dobrych myśli, cieszę się że jesteście bo nasi bliscy nie zawsze są w stanie zrozumieć nasz niepokój związany ze wznową. Napiszę co u mnie, a więc w październiku wyszłam za mąż mój cierpliwy obecnie mąż miał tyle wytrwałości i poczekał na mnie aż będę gotowa zostać żoną. Po remisji dłuższy czas żyłam w przekonaniu że moją ziarnicę nie uda mi się pokonać na zawsze i wróci prędzej niż myślę i tak mijał rok za rokiem w tym roku we wrześniu minęły 4 lata od remisji a my w październiku stanęliśmy na ślubnym kobiercu był to najpiękniejszy dzień w moim życiu dwa dni po ślubie pojechaliśmy na 2 tyg do Egiptu było cudownie po powrocie miałam wizytę w poradni hematologicznej i mój lekarz który prowadził moje leczenie stwierdził że wyniki są wszystkie w normie no z wyjątkiem feratyny której wartość jest lekko obniżona ( nie miałam innych badań oprócz morfologii), myślałam że teraz szczęście mnie nie opuści tym bardziej że niedługo zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny czułam że Pan Bóg nam błogosławi byłam taka szczęśliwa nadal jestem bo dzieciątko dobrze się rozwija choć to dopiero 9 tydz ale niecałe 2 tyg temu wyczułam z lewej strony powiększony węzeł nadobojczykowy jest twardy, nieprzesuwny, boję się tym bardziej że 5 lat temu gdy rozpoczynałam leczenie pierwszy powiększył mi się również węzeł nadobojczykowy tylko po prawej stronie. Boję się że limit szczęścia został przezemnie wyczerpany. |
| autor: Asowa, dodał 2012-12-29 21:30 | komentuj |
Gosia, a gdzie fotki ze ślubu?;) Gratulacje podwojne, z okazji ślubu i ciąży. Myślę, że trudno cokolwiek poradzić przez internet, chyba najprościej byłoby zrobić USG tego węzła i pełną morfologię . Mam nadzieję, że to nic poważnego.... Pisz na bieżąco jak rozwija się sytuacja, oki?
+0 |
| autor: ona, dodał 2012-12-30 12:27 | komentuj |
> O 21:30, dnia 2012-12-29 Asowa napisał(-a): > Gosia, a gdzie fotki ze ślubu?;) > Gratulacje podwojne, z okazji ślubu i ciąży. > Myślę, że trudno cokolwiek poradzić przez internet, chyba najprościej byłoby zrobić USG tego węzła i pełną morfologię . > Mam nadzieję, że to nic poważnego.... > Pisz na bieżąco jak rozwija się sytuacja, oki?
Ciąża to jest jednak spore zawirowanie hormonalne dla organizmu i niestety roznie to bywa więc musisz zrobić badania.Sama mam powiekszony wezeł który wygląda bardzo podejrzanie ( jest twardy zbity nieprzesuwalny wzgledem podłoża)też go odkryłam niedawno a jestem dwa raz dłuzej w remisji niż Ty.USG wykaże czy jest sie czym martwić, widac tam dokładnie strukturę ewentualna zatoke tłuszczowa badz jej brak ,echogeniczność i mozna na podstawie tego badania stwierdzic czy jest odczynowy.
+0 |
| autor: anetka_945, dodał 2012-12-31 18:17 | komentuj |
a mam pytanko: czy informowałaś już swoich lekarzy onkologów, hematologów o zajściu w ciążę? bo tak się składa, że ja też jestem w 9 tyg, tylko o wiele krócej w remisji niż ty...
+0 |
| autor: CzarnaMamba, dodał 2012-12-31 22:32 | komentuj |
> O 18:17, dnia 2012-12-31 anetka_945 napisał(-a): > a mam pytanko: czy informowałaś już swoich lekarzy onkologów, hematologów o zajściu w ciążę? bo tak się składa, że ja też jestem w 9 tyg, tylko o wiele krócej w remisji niż ty...
Anetko gratulacje! i Wszystkiego dobrego w Nowym roku :) Po zostałym również wszystkiego najlepszego,Niech Nowy Rok przyniesie dużo zdrowia, radości a przede wszystkim morze miłości! :****
+0 |
| autor: anetka_945, dodał 2013-01-01 10:32 | komentuj |
> Anetko gratulacje! i Wszystkiego dobrego w Nowym roku :) > Po zostałym również wszystkiego najlepszego,Niech Nowy Rok przyniesie dużo zdrowia, > radości a przede wszystkim morze miłości! :****
CzarnaMambo, dziękuję :) na razie męczą mnie mdłości ale i tak niezmiernie cieszę się z zaistniałej sytuacji :)i modlę się o zdrówko dla mojego Maleństwa... Również wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku :))))
+0 |
| autor: ona, dodał 2013-01-01 10:45 | komentuj |
> O 10:32, dnia 2013-01-01 anetka_945 napisał(-a): > > > Anetko gratulacje! i Wszystkiego dobrego w Nowym roku :) > > Po zostałym również wszystkiego najlepszego,Niech Nowy Rok przyniesie dużo zdrowia, > > radości a przede wszystkim morze miłości! :**** > > CzarnaMambo, dziękuję :) na razie męczą mnie mdłości ale i tak niezmiernie cieszę się z zaistniałej sytuacji :)i modlę się o zdrówko dla mojego Maleństwa... > Również wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku :))))
Kiedy wybierasz się do lekarza?
+0 |
| autor: Anetka_945, dodał 2013-01-01 11:33 | komentuj |

| > Kiedy wybierasz się do lekarza?
16 stycznia mam wizyte kolejna juz
+0 |
Podobne tematy:
Wypowiedzi na forum dyskusyjnym zawierają indywidualne zdanie ich autorów, jeśli nie zgadzasz się z czymś - masz pełne prawo do wypowiadania się. Każdy autor odpowiada za swoje odpowiedzi. Forum dyskusyjne w serwisie ziarnica.pl nie jest miejscem pozwalającym na diagnozy medyczne, może pomóc rozwiać Twoje wątpliwości jednak nie zastąpi fizycznego kontaktu z lekarzem - jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości to zanotuj je i skonsultuj ze swoim lekarzem prowadzącym. Ziarnica.pl ma charakter czysto informacyjny i nie jest związana finansowo bądź w jakikolwiek inny sposób z żadnym ośrodkiem medycznym, firmą farmaceutyczną, dystrybutorem leków, paraleków, cudownych soczków czy też organizacjami zajmującymi się "pomocą" chorym na ziarnicę. Utrzymuje się z prywatnych środków. Jeśli chcesz pomóc w jego rozwoju kliknij tutaj. |
|