on-line: 1 gości: 1 użytkowników: 0
dzisiaj: 34 ogółem: 9047969 licznik od: 09.02.2006 |
|
| autor: mirama, dodał 2012-09-17 20:06 | komentuj |
| Mialam miec 7 wlew abvd niestety zbyt slaby wynik morfologii a przeciez czuje sie dobrze wiec co to oznacza??dlaczego nie moga podac chemii??Slowa ekarze:"Wynik nie jest zly ale zbyt slaby zeby podac chemie"... |

| > O 20:06, dnia 2012-09-17 mirama napisał(-a): > Mialam miec 7 wlew abvd niestety zbyt slaby wynik morfologii a przeciez czuje sie dobrze wiec co to oznacza??dlaczego nie moga podac chemii??Slowa ekarze:"Wynik nie jest zly ale zbyt slaby zeby podac chemie"...
w WIELKIM skrocie chodzi o to, ze chemia uszkadza krwinki i gdyby Ci podac kolejny wlew, to moglabys dostac anemii (czerwone, plytki..) lub uposledzic uklad odpornosciowy (biale).
spojrz na swoje wyniki, przepisz te niskie - podpowiemy :)
+0 |
Słuchaj lekarza, na mnie przerobiono przypadek taki, lekarz prowadzący mnie w klinice pisze do przychodni o odłożenie chemii "ze względu na wynik morfologi neutrocyty 0.79" przepisuje Neupogen a w przychodni gdy przyniosłem to pismo pobierają mi krew i mówią jest wszystko ok."walimy " chemię byłem tak skołowany że pozwoliłem na to, efekt tego taki, za 3 dni zostałem dowieziony do szpitala z wtórną leukopenią infekcją dróg moczowych, wyciągali mnie z tego przez 2 tyg. i od pielęgniarek z hematologii dowiedziałem się , że p.która zdecydowała o tym, bardzo się moim stanem "interesowała" do dziś tą wiedźmę mam w sercu, wrzuć wyniki to może coś wspólnie poradzimy jak pisze Baldi, dla którego specjalne pozdrowienia, pozdrawiam
+0 |
Podobne tematy:
Wypowiedzi na forum dyskusyjnym zawierają indywidualne zdanie ich autorów, jeśli nie zgadzasz się z czymś - masz pełne prawo do wypowiadania się. Każdy autor odpowiada za swoje odpowiedzi. Forum dyskusyjne w serwisie ziarnica.pl nie jest miejscem pozwalającym na diagnozy medyczne, może pomóc rozwiać Twoje wątpliwości jednak nie zastąpi fizycznego kontaktu z lekarzem - jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości to zanotuj je i skonsultuj ze swoim lekarzem prowadzącym. Ziarnica.pl ma charakter czysto informacyjny i nie jest związana finansowo bądź w jakikolwiek inny sposób z żadnym ośrodkiem medycznym, firmą farmaceutyczną, dystrybutorem leków, paraleków, cudownych soczków czy też organizacjami zajmującymi się "pomocą" chorym na ziarnicę. Utrzymuje się z prywatnych środków. Jeśli chcesz pomóc w jego rozwoju kliknij tutaj. |
|