on-line: 1 gości: 1 użytkowników: 0
dzisiaj: 28 ogółem: 9047963 licznik od: 09.02.2006 |
|
| autor: kowol83, dodał 2007-03-21 19:56 | komentuj |
to znowu ja! i znowu pytanie! :-) czy podwyższone ciśnienie (147/85) i tętno (97) to normalne zmiany podczas przyjmowania chemioterapii? przed miałem 120/60 i tętno 60-70. |
> O 19:56, dnia 2007-03-21 kowol83 napisał(-a): > to znowu ja! > i znowu pytanie! :-) > czy podwyższone ciśnienie (147/85) i tętno (97) to normalne zmiany podczas przyjmowania chemioterapii? przed miałem 120/60 > i tętno 60-70. wydaje mi sie ze to za;ezy od organizmu ja mam nicki np. 80/55 tetno (80) w czasie podawania i caly czas po. wczesniaj mialam w normie.
+0 |
> O 19:56, dnia 2007-03-21 kowol83 napisał(-a): > to znowu ja! > i znowu pytanie! :-) > czy podwyższone ciśnienie (147/85) i tętno (97) to normalne zmiany podczas przyjmowania chemioterapii? przed miałem 120/60 > i tętno 60-70.
w wielu przypadkach jest podwyższone tetno - wynika z tego że ZZ obniża wyniki morfologii, w tym przypadku obnizone wyniki hemoglobiny powodują że mózg jest znacznie mniej dotleniony i organizm dostosowuje się w ten sposób że serce pompuje dwa razy szybciej krew (czyli dużo szybciej bije =szybsze tetno)żeby zniwelować braki tlenu, w trakcie leczenia =cofania sie choroby, wyniki się poprawiają i cisnienie i tętno spadają
pozdrawiam ciepło Dorota
+0 |
Wypowiedzi na forum dyskusyjnym zawierają indywidualne zdanie ich autorów, jeśli nie zgadzasz się z czymś - masz pełne prawo do wypowiadania się. Każdy autor odpowiada za swoje odpowiedzi. Forum dyskusyjne w serwisie ziarnica.pl nie jest miejscem pozwalającym na diagnozy medyczne, może pomóc rozwiać Twoje wątpliwości jednak nie zastąpi fizycznego kontaktu z lekarzem - jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości to zanotuj je i skonsultuj ze swoim lekarzem prowadzącym. Ziarnica.pl ma charakter czysto informacyjny i nie jest związana finansowo bądź w jakikolwiek inny sposób z żadnym ośrodkiem medycznym, firmą farmaceutyczną, dystrybutorem leków, paraleków, cudownych soczków czy też organizacjami zajmującymi się "pomocą" chorym na ziarnicę. Utrzymuje się z prywatnych środków. Jeśli chcesz pomóc w jego rozwoju kliknij tutaj. |
|