SPOŁECZNOŚĆ
 kalendarz
ZIARNICA
 Co to za choroba?
  etiologia
  objawy
  rozpoznanie
  klasyfikacja
  historia ZZ

 Jak nas leczą?
  chemioterapia
   abvd
   mopp
  immunoterapia
  radioterapia
  chirurgia
  przeszczep szpiku

 Warto wiedzieć
  afereza
  przeszczep
  cytostatyki
  kontrola
  półpasiec
  USG

 Skutki leczenia
  włosy
  skóra
  pamięć
  płodność
  psychika
  pełna lista

FORUM
wyciąg z netykiety
 ogólne
 czy mam ziarnicę?
 chemioterapia
 radioterapia
 przeszczep
 kulinarnie
 hyde park
wyszukaj na forum
 
najczęściej szukane frazy

OPOWIADANIA
 bez happy endu?
 radioterapia
 nasza ZZ
 pamiętnik Heli
 historia - Anetka
 historia - Baldi
 historia - Binka
 historia - Carinka
 historia - Dzidka
 historia - Tomaszek
 historia - Volcano
 anegdoty

AKTYWNE SONDY
historia sond

Z POLA WALKI
Lista blogów

GALERIE
 ozdrowieńcy
 trzy twarze
 łyso Ci?

Kiki99

WASZE WPISY
 komentarze stron
 księga gości

RÓŻNOŚCI
 archiwum
 tu jesteśmy
 geolokalizacja
 strony użytkowników

LICZNIK
 on-line: 23
gości: 23
użytkowników: 0

dzisiaj: 979
ogółem: 5130581
licznik od: 09.02.2006

TWOJE KONTO
zapomniałem hasła
login:
hasło:

pamiętaj mnie

NIE MASZ KONTA?
załóż sobie
po co mi konto?

zarejestrowanych: 1358

REKLAMA :)

-- OGÓLNE - CHEMIOTERAPIA - RADIOTERAPIA - PRZESZCZEP - HYDE PARK --
: Spis Wiadomości :: Utwórz Nowy Wątek :

- wątki z ostatniego tygodnia - BEZ ODPOWIEDZI -
+ nowe podforum: KULINARNIE +

autor: Chase, dodał 2014-08-23 06:23komentuj

I'm self-employed http://www.emsjobs.co/motilium/ cheap motilium Poor network coverage or the high cost of 3G access relative to phone and SMS services still hold many users back. Last year, according to market research firm Euromonitor, 62 percent of all mobile phones sold in China were smartphones, but only 16 percent of subscribers had access to a mobile Internet connection.

+0

autor: Brody, dodał 2014-08-23 02:26komentuj

I enjoy travelling http://www.emsjobs.co/levlen/ levonorgestrel cost The Rangers say the incident occurred a few blocks from the team's hotel. The club arrived in Cleveland after playing an afternoon game on Thursday in Texas, and Scheppers was getting dinner when the attack occurred.

+0

autor: Sebastian, dodał 2014-08-23 01:31komentuj

I'm in a band http://craigthompson.net/gallery/et... doxycycline hyclate 100mg Kawasaki Rail Car Inc., headquartered just north of New YorkCity but part of Kawasaki Heavy Industries, was awardedthe contract by the board of the Metropolitan TransportationAuthority, the largest transportation network in North America.

+0

autor: bobber, dodał 2014-08-23 01:15komentuj

One moment, please http://www.emsjobs.co/levothroid/ cheap levothyroxine ZTE, the second-biggest telecoms equipment company in Chinabehind Huawei Technologies Co Ltd, already providescloud services to China's telecom carriers, such as ChinaTelecom, major internet firms and oil and energycompanies.

+0

autor: lola, dodał 2014-08-22 23:07komentuj

Mistrzu walcz dzielnie jak do tej pory, ściskamy i czekamy na Ciebie!

+0

autor: Andrew, dodał 2014-08-22 22:00komentuj

Widze, że wszyscy już po mnie jadą. Nie mam problemu z pogodzeniem się z chorobą i chemią - nie boje sie jej. Nie chce tylko leczyć się na coś czego mogę nie mieć. A lekarze moje wątpliwości mają gdzieś. Tak jak pisałem wyżej nie mam nawet badań na obecność wirusów i bakterii. Onkolog sam stwierdził, że to dziwne.

Mi węzły wywaliło za jednym razem z dnia na dzień. Głównie po lewej stronie szyi, ale z prawej i lewej stronie też były 12 i 14 mm. Teraz po prawej są niepowiększone, z przodu minimalnie, a podczas przeziebienia, które teraz przechodzę zaczęły mnie ostro boleć i bolą. Ponadto są tkliwe. Delikatnie się dotknie i bolą.

Bez żadnego leczenia - powoli bo powoli, ale maleją. Węzeł pobiorę i dam do przebadania gdzieś indziej - na górze jest link do filmu - patomorfolodzy też się mylą. Może jest tu ktoś u kogo początkowo wykryli ziarnice a potem okazało się, że jej nie ma?

> O 21:41, dnia 2014-08-22 Piotrek napisał(-a):
> A ja osobiście uważam, że USG pozwoli ocenić czy węzły się zmniejszają czy nie. Wg mnie drąż i najlepiej daj zbadać węzeł gdzie indziej. Oglądaliście ten materiał z linka wyżej? Mój hematolog mówił, że patomorfolog podejmuje decyzje w korelacji z innymi wynikami badań. Podczas chemii poznałem kolesia, u którego 3 lata diagnozowali ZZ. Za pierwszym razem w węźle nic nie znaleźli, a za drugim wykryli ZZ. Skoro mogą się mylić w jedną to i w drugą.
>
>
> > O 19:35, dnia 2014-08-22 Syringa napisał(-a):
> >
> > > >
> > > > A ja powiem tak - drąż. Lekarze nie święte krowy też mogą się mylić. ZZ może imitowac wiele chorób i wiele innych chorób może ją imitować. Jak dla mnie jak masz taką możliwość skonsultuj wyniki z innym lekarzem(ami), a następnie podejmij decyzję. Z tego co się orientuje w polsce patomorfologów jest niewielu i są kiepscy. Mi dwóch potwierdziło chłoniaka ziarnicznego (jeden w szpitalu, drugi w CO), a trzeci stwierdził, że to jednak mononukleoza.
> > >
> > > Przypomniało mi się jeszcze, że jakiś czas temu w sprawie dla reportera była o tym mowa, że jeden patomorfolog boi się podważyć opinie innego. Podobnie jest z lekarzami. Także życzę szczęscią w wyjaśnianiu sytuacji i trzymam kciuki by to jednak nie była ZZ:)
> >
> >
> > Lekarze, to też ludzie. Oczywiście, że mogą się mylić. Konsultacja, gdy mamy wątpliwości jak najbardziej wskazana. Ale pisanie, że w Polsce są kiepscy patomorfolodzy, w dodatku strachliwi to duża przesada. Nie dramatyzuj.

+0

autor: Piotrek, dodał 2014-08-22 21:41komentuj

A ja osobiście uważam, że USG pozwoli ocenić czy węzły się zmniejszają czy nie. Wg mnie drąż i najlepiej daj zbadać węzeł gdzie indziej. Oglądaliście ten materiał z linka wyżej? Mój hematolog mówił, że patomorfolog podejmuje decyzje w korelacji z innymi wynikami badań. Podczas chemii poznałem kolesia, u którego 3 lata diagnozowali ZZ. Za pierwszym razem w węźle nic nie znaleźli, a za drugim wykryli ZZ. Skoro mogą się mylić w jedną to i w drugą.


> O 19:35, dnia 2014-08-22 Syringa napisał(-a):
>
> > >
> > > A ja powiem tak - drąż. Lekarze nie święte krowy też mogą się mylić. ZZ może imitowac wiele chorób i wiele innych chorób może ją imitować. Jak dla mnie jak masz taką możliwość skonsultuj wyniki z innym lekarzem(ami), a następnie podejmij decyzję. Z tego co się orientuje w polsce patomorfologów jest niewielu i są kiepscy. Mi dwóch potwierdziło chłoniaka ziarnicznego (jeden w szpitalu, drugi w CO), a trzeci stwierdził, że to jednak mononukleoza.
> >
> > Przypomniało mi się jeszcze, że jakiś czas temu w sprawie dla reportera była o tym mowa, że jeden patomorfolog boi się podważyć opinie innego. Podobnie jest z lekarzami. Także życzę szczęscią w wyjaśnianiu sytuacji i trzymam kciuki by to jednak nie była ZZ:)
>
>
> Lekarze, to też ludzie. Oczywiście, że mogą się mylić. Konsultacja, gdy mamy wątpliwości jak najbardziej wskazana. Ale pisanie, że w Polsce są kiepscy patomorfolodzy, w dodatku strachliwi to duża przesada. Nie dramatyzuj.

+0

autor: Tilia, dodał 2014-08-22 21:40komentuj

Trzymaj się Zombi!!! Wracaj do nas zdrów i w pełni sił!!

+0

autor: rwaschberger, dodał 2014-08-22 21:38komentuj

> O 19:48, dnia 2014-08-22 Syringa napisał(-a):
>
> > Nie bylo tak zle. Mam cudownego lekarza hematologa. A czy ktos moze poinformawac mnie, w ktorym szpitalu i u kogo w Warszawie warto sie leczyc? Teraz wszystko odbywa sie w klinice na Wilanowie, a pozniej raczej bede musiala znalesc inny, bo onkologi nie maja. Wogole na jakich oddzialach sie zz leczy? Onkologia czy hematologia?
>
> Ziarnicę można leczyć na onkologii i na hematologii.
O to moze bede mogla zostac na al. Rzeczypospolitej
A kogos lub szpital polecacie z wlasnego doswiadczenia?

+0

autor: Syringa, dodał 2014-08-22 19:48komentuj


> Nie bylo tak zle. Mam cudownego lekarza hematologa. A czy ktos moze poinformawac mnie, w ktorym szpitalu i u kogo w Warszawie warto sie leczyc? Teraz wszystko odbywa sie w klinice na Wilanowie, a pozniej raczej bede musiala znalesc inny, bo onkologi nie maja. Wogole na jakich oddzialach sie zz leczy? Onkologia czy hematologia?

Ziarnicę można leczyć na onkologii i na hematologii.

+0

autor: vaniliaxxx, dodał 2014-08-22 19:47komentuj

> O 10:09, dnia 2014-08-22 rwaschberger napisał(-a):
> Witam,
> Szukam informacji dotyczących Trepanobiopsji technicznie tzn dlaczego tak długo czekamy na wyniki? Cos się dzieje z próbką?
> Czy ktoś ma pełna informacje? Przepraszam,ze nie w wątku Trepanobiopsji,ale jestem nowa i jeszcze nie wiem jak odpisać:)
>
> Jestem bardzo zniecierpliwiona osoba, ponieważ chodzę z goraczkami i węzła szyjnymi jak indor od 2,5 roku. W międzyczasie po hospitalizacjach na zakaźnych oddziałach z tytułu ww gorączki, węzłów chłonnych, drętwienie nóg, rak, bólu w kościach, nieprawidłowej morfologii ( początkowo bardzo wysokie CRP,maloplytkowowsci, ob lekko podwyższone etc) zaszłam w ciąże, urodziłam i coraz słabiej sie czułam. Machnelam ręka na parodniowe gorączki,gdyż lekarz internista patrzył na mnie jak na głupka,wiec przestałam chodzić . Zaczęłam łapać wszystko co moja córa przyniosła do domu. Aż do 13.08 kiedy to znowu temp przekraczającą 39 mnie dopadła,a rano obudziłam sie z obrzeknietym językiem. Zostałam wygodniona do lekarza, temp nie ma,ale język wielki i bólach. Rozpoznanie afta, zalecenie morfologia i o dziwo z powodu wywiadu lekarskiego usg wezlow. Zrobiłam w tym samym dniu i jeszcze wieczorem telefon z placówki medycznej z prośba o stawienie sie na 7:45 rano na usg brzucha. Węzły powiększone, pakiety, hypoecho.... Cos tam. Morfologia limpenia, standard CRP i ob, i inne wartości na czerwono. Język w gorszym stanie, pilna konsultacja laryngologa, hematologa. Laryngolog zapalenie języka ( jest cos takiego? Dziwie sie). 2 godziny hematolog ogląda i zaleca po obejrzeniu usg, morfolofii i jamy ustnej Trepanobiopsje i klasyfikacje do reselekcji węzłów chłonnych. Stwierdza dodatkowo,ze przełomem jest język i wcale nie mam zapalenia,ale grzybice jamy ustnej, zrzera mnie własna candida. Czy ktoś z was miał ten rozkoszny objaw? Konsultacja oczywiście HL-sussup. We wtorek 19.08 widziałam sie z chirurgiem. Ustalił termin na najbliższa środę z powodu grzyba, wybrał sobie 2 pakiety z prawej strony i ewentualnie dla symetrii blizn na szyji wybrał jeden z lewej do usunięcia. Dodatkowo wczoraj miałam Trepanobiopsje ( boli, trwało u mnie z 30 - 40 min ze znieczuleniem). Sądziłam,ze za chwile dowiem sie co mi jest. Dostępne jakieś piguły i voila jestem zdrowiutenka. A każą mi czekać miesiąc, dlaczego czy ktos wie? Czy moze po biopsji węzłów będę wiedzieć wcześniej i zaczną leczyć? Jak długo na wynik z węzłów czekaliscie? Ktos miał wycinanie przed wynikiem z trepano? I czy moze sie okazać,ze to jakieś zupełnie niegroźną bakterie drąży mój organizm? Lekarz nic mi nie powiedziała, nawet " możliwe, byc moze cos innego",ale nie potwierdziła swojego sussp. podejrzenia.
>
> Żadna informacji czekam na odpowiedzi i ściskamy gorąco :)

U mnie wyniki po wycięciu węzła były po dokładnie 7 dniach, a po pobraniu szpiku po 10 dniach.
Chemię miałam podaną w niecały tydzień po wyniku biopsji węzła.

+0

autor: Syringa, dodał 2014-08-22 19:35komentuj


> >
> > A ja powiem tak - drąż. Lekarze nie święte krowy też mogą się mylić. ZZ może imitowac wiele chorób i wiele innych chorób może ją imitować. Jak dla mnie jak masz taką możliwość skonsultuj wyniki z innym lekarzem(ami), a następnie podejmij decyzję. Z tego co się orientuje w polsce patomorfologów jest niewielu i są kiepscy. Mi dwóch potwierdziło chłoniaka ziarnicznego (jeden w szpitalu, drugi w CO), a trzeci stwierdził, że to jednak mononukleoza.
>
> Przypomniało mi się jeszcze, że jakiś czas temu w sprawie dla reportera była o tym mowa, że jeden patomorfolog boi się podważyć opinie innego. Podobnie jest z lekarzami. Także życzę szczęscią w wyjaśnianiu sytuacji i trzymam kciuki by to jednak nie była ZZ:)


Lekarze, to też ludzie. Oczywiście, że mogą się mylić. Konsultacja, gdy mamy wątpliwości jak najbardziej wskazana. Ale pisanie, że w Polsce są kiepscy patomorfolodzy, w dodatku strachliwi to duża przesada. Nie dramatyzuj.

+0

autor: Syringa, dodał 2014-08-22 19:25komentuj

> O 22:09, dnia 2014-08-21 ANdrew napisał(-a):
> Mnie niestety bolą wszystkie. Dziś jeszcze przeglądałem zdjęcia. Te wezły nie rosły mi szybko, tylko je od razu wywaliło. Przy przeziębieniu tak jak mówiłem bolą mnie te nie powiększone z prawej i z lewej - powiększone. Było robione USG. Morfologia wykazała podwyższone OB i CRP(o ile pamiętam to wynosiło 12). Moi lekarze nie przyjmują tego do wiadomości. Bezmyślnie kserują wcześniejsze badania. Jednym słowem wszystkie węzły są bolesne. A te powiększone od momentu wykrycia dość mocno się zmniejszyły.
>
> W poniedziałek idę prywatnie na morfologie i USG.
>
>
Pewnie poczujesz się z tym lepiej, więc zrób badania. Może to pomoże pogodzić się z przykrymi faktami. Tylko nie wiem jak ma to zaprzeczyć chorobie. Masz powiększone węzły, a przynajmniej jeden musiał być podejrzany, że postanowiono zrobić biopsję całego węzła. Usg i morfologia dają tylko przesłanki jak dalej postępować by postawić diagnozę. Nic nowego z powtórzenia tych badań się nie dowiesz. Lekarze postąpili prawidłowo, wysyłając na pobranie węzła i peta na którego jeszcze czekasz. Wysyłanie w międzyczasie na następne usg i morfologie jest zbędne.
No chyba, że okazałoby się, że wszystkie powiększone węzły mają prawidłową budowę. Ale nawet wtedy, będzie trzeba jeszcze raz zbadać ten wycięty.
Ewentualny błąd mógł powstać podczas badania histopatologicznego próbki. Jedynym sposobem by dowieść, że to nie jest nowotwór jest przebadanie wyciętego węzła jeszcze raz.
Usg i morfologia w Twoim wypadku nie wykluczą ziarnicy.

+0

autor: Martyna, dodał 2014-08-22 18:16komentuj

> O 17:44, dnia 2014-08-22 rodzynka napisał(-a):
> A o beacoppie mogę powiedzieć tyle, że to pikuś w porównaniu z abvd - pod kątem dolegliwości. No chyba że ktoś ma dużego pecha i jakieś efekty niepożądane, ale to się zdarza bardzo rzadko, szczególnie jak ziarnicy towarzyszą inne choroby i organizm jest b. osłabiony.
> Beacopp dobrze znosiłam, po drugim zaczęła sie anemia, więc było mi trochę słabo, ale generalnie zero wymiotów, bólów jakichkolwiek itp. Zastrzyki z Neulasty, potem z Neupogenu nie były przyjemne, ale to dało się przeżyć. Najważniejsze, żeby była dobra odpowiedź organizmu na tę chemię - tzn. zeby była skuteczna. To jest taka torpeda, że nie ma innego wyjścia :)
>
> Jak masz pytania, to pisz. Kiedy masz pierwszy wlew?

Bardzo mnie to cieszy bo nie ukrywam ze abvd znioslam bardzo zle... Do szpitala ide w poniedzialek wiec pewnie wtedy pierwszy wlew:)

+0

autor: rwaschberger, dodał 2014-08-22 18:00komentuj

> O 10:25, dnia 2013-02-06 Infiniti napisał(-a):
> > O 10:20, dnia 2013-02-06 Infiniti napisał(-a):
> > Szefie pytanko: założyłem konto, ale co się zaloguje to dalej mam panel logowania i nick nie jest pogrubiony jak pisze posty:)
> działa!! Sorki mój błąd po stronie przegladarki

Mam to samo! Gdzie blad w przegladarce? Jak naprawiles?

+0

autor: rodzynka, dodał 2014-08-22 17:44komentuj

A o beacoppie mogę powiedzieć tyle, że to pikuś w porównaniu z abvd - pod kątem dolegliwości. No chyba że ktoś ma dużego pecha i jakieś efekty niepożądane, ale to się zdarza bardzo rzadko, szczególnie jak ziarnicy towarzyszą inne choroby i organizm jest b. osłabiony.
Beacopp dobrze znosiłam, po drugim zaczęła sie anemia, więc było mi trochę słabo, ale generalnie zero wymiotów, bólów jakichkolwiek itp. Zastrzyki z Neulasty, potem z Neupogenu nie były przyjemne, ale to dało się przeżyć. Najważniejsze, żeby była dobra odpowiedź organizmu na tę chemię - tzn. zeby była skuteczna. To jest taka torpeda, że nie ma innego wyjścia :)

Jak masz pytania, to pisz. Kiedy masz pierwszy wlew?

+0

autor: rodzynka, dodał 2014-08-22 17:40komentuj

Na razie tak, ale jak tylko coś zaswędzi lub zaboli, to stawiam wszystkich na nogi... To ponoć nigdy nie mija... ;-)

+0

autor: rwachberger, dodał 2014-08-22 17:25komentuj

> O 16:26, dnia 2014-08-22 Asowa napisał(-a):
> > O 14:57, dnia 2014-08-22 Efka napisał(-a):
> > > O 14:30, dnia 2014-08-22 rwaschberger napisał(-a):
> > > > O 13:53, dnia 2014-08-22 M. N napisał(-a):
> > > > > O 13:43, dnia 2014-08-22 Rwaschberger napisał(-a):
> > > > > Czyli jest możliwe podjęcie leczenia lub po wynikach z usuniętych węzłów? Mam malusieńka córeczkę,wiec mi spieszno do leczenia, jeżeli zajdzie potrzeba. A jak wasze doświadczenia z grzybica jamy ustnej przed zdiagnozowaniem zz?
>
> Ja na ten przykład nie miałam trepano w ogóle a przeszłam leczenie ;)
> Mój lekarz stwierdził, że skoro jakiś tam wynik w morfologii mam ok to nie będzie mnie dodatkowo męczył tym badaniem ;)

Nie bylo tak zle. Mam cudownego lekarza hematologa. A czy ktos moze poinformawac mnie, w ktorym szpitalu i u kogo w Warszawie warto sie leczyc? Teraz wszystko odbywa sie w klinice na Wilanowie, a pozniej raczej bede musiala znalesc inny, bo onkologi nie maja. Wogole na jakich oddzialach sie zz leczy? Onkologia czy hematologia?

+0

autor: Martyna, dodał 2014-08-22 17:19komentuj

> O 14:30, dnia 2014-08-22 rodzynka napisał(-a):
> Na blogu pisałam sporo o beacoppie, między różnymi tematami, może cos znajdziesz: http://chorobajasna.blogspot.com/se...

Dziękuję rodzynko:) już nie raz trafiłam na Twoje motywujące wpisy. Mam nadzieję, że u ciebie wszystko w porządku:)

+0

autor: Asowa, dodał 2014-08-22 16:26komentuj

> O 14:57, dnia 2014-08-22 Efka napisał(-a):
> > O 14:30, dnia 2014-08-22 rwaschberger napisał(-a):
> > > O 13:53, dnia 2014-08-22 M. N napisał(-a):
> > > > O 13:43, dnia 2014-08-22 Rwaschberger napisał(-a):
> > > > Czyli jest możliwe podjęcie leczenia lub po wynikach z usuniętych węzłów? Mam malusieńka córeczkę,wiec mi spieszno do leczenia, jeżeli zajdzie potrzeba. A jak wasze doświadczenia z grzybica jamy ustnej przed zdiagnozowaniem zz?

Ja na ten przykład nie miałam trepano w ogóle a przeszłam leczenie ;)
Mój lekarz stwierdził, że skoro jakiś tam wynik w morfologii mam ok to nie będzie mnie dodatkowo męczył tym badaniem ;)

+0

autor: Janek, dodał 2014-08-22 15:37komentuj


Trzymaj się stary i wracaj na forum.

+0

autor: Efka, dodał 2014-08-22 14:57komentuj

> O 14:30, dnia 2014-08-22 rwaschberger napisał(-a):
> > O 13:53, dnia 2014-08-22 M. N napisał(-a):
> > > O 13:43, dnia 2014-08-22 Rwaschberger napisał(-a):
> > > Czyli jest możliwe podjęcie leczenia lub po wynikach z usuniętych węzłów? Mam malusieńka córeczkę,wiec mi spieszno do leczenia, jeżeli zajdzie potrzeba. A jak wasze doświadczenia z grzybica jamy ustnej przed zdiagnozowaniem zz?
> >
> > jeśli znajdą coś nowotworowego w materiale z biopsji to pewnie zacznie się ustalanie leczenia. Oby nic takiego nie miało miejsca. Oby było to coś błahego.
>
> Dlaczego nie zrobią biopsji iglowej? A długo czeka sie n wynik z biopsji wezlow?
pisałam :D wynik biopsji u mnie 4 tygodnie czekania a wynik trepano to jeśli dobrze pamiętam jakieś 2 miesiace czekałam ale już byłam leczona

igłowa uważam jakość badania słabsza, niepewna, lepiej wyciąć cały węzeł

+0

autor: rodzynka, dodał 2014-08-22 14:30komentuj

Na blogu pisałam sporo o beacoppie, między różnymi tematami, może cos znajdziesz: http://chorobajasna.blogspot.com/se...

+0

autor: rwaschberger, dodał 2014-08-22 14:30komentuj

> O 13:53, dnia 2014-08-22 M. N napisał(-a):
> > O 13:43, dnia 2014-08-22 Rwaschberger napisał(-a):
> > Czyli jest możliwe podjęcie leczenia lub po wynikach z usuniętych węzłów? Mam malusieńka córeczkę,wiec mi spieszno do leczenia, jeżeli zajdzie potrzeba. A jak wasze doświadczenia z grzybica jamy ustnej przed zdiagnozowaniem zz?
>
> jeśli znajdą coś nowotworowego w materiale z biopsji to pewnie zacznie się ustalanie leczenia. Oby nic takiego nie miało miejsca. Oby było to coś błahego.

Dlaczego nie zrobią biopsji iglowej? A długo czeka sie n wynik z biopsji wezlow?

+0

autor: rodzynka, dodał 2014-08-22 14:27komentuj

Oby go tylko za bardzo nie wymęczył ten przeszczep :-)
Zombi, ściskam z całej siły i wracaj chłopie do nas :-)

+0

autor: M. N, dodał 2014-08-22 13:53komentuj

> O 13:43, dnia 2014-08-22 Rwaschberger napisał(-a):
> Czyli jest możliwe podjęcie leczenia lub po wynikach z usuniętych węzłów? Mam malusieńka córeczkę,wiec mi spieszno do leczenia, jeżeli zajdzie potrzeba. A jak wasze doświadczenia z grzybica jamy ustnej przed zdiagnozowaniem zz?

jeśli znajdą coś nowotworowego w materiale z biopsji to pewnie zacznie się ustalanie leczenia. Oby nic takiego nie miało miejsca. Oby było to coś błahego.

+0

autor: Efka, dodał 2014-08-22 13:53komentuj

> O 13:43, dnia 2014-08-22 Rwaschberger napisał(-a):
> Czyli jest możliwe podjęcie leczenia lub po wynikach z usuniętych węzłów? Mam malusieńka córeczkę,wiec mi spieszno do leczenia, jeżeli zajdzie potrzeba. A jak wasze doświadczenia z grzybica jamy ustnej przed zdiagnozowaniem zz?
tak, możliwe jest rozpoczęcie leczenia bez wyniku trepano, nie miałam problemów z jamą ustną przed rozpoznaniem zz.

ja z wynikiem biopsji w ręku czekać musiałam na rozpoczęcie leczenia w kolejce do szpitala i to dopiero jest stres a jak zadzwonili, że jest dla mnie miejsce na oddziale to skakałam pod sufit, że wreszcie dostane chemię ufffffffff życie

+0

autor: Rwaschberger, dodał 2014-08-22 13:43komentuj

Czyli jest możliwe podjęcie leczenia lub po wynikach z usuniętych węzłów? Mam malusieńka córeczkę,wiec mi spieszno do leczenia, jeżeli zajdzie potrzeba. A jak wasze doświadczenia z grzybica jamy ustnej przed zdiagnozowaniem zz?

+0

autor: Asowa, dodał 2014-08-22 13:32komentuj

> O 13:02, dnia 2014-08-22 Eli napisał(-a):
> > O 12:39, dnia 2014-08-22 marta1978 napisał(-a):
> > Na przeszczepie czy może na zbiórce komórek?
> Napisal doslownie tka, cytuje:
> "jestem na przeszczepie pisze z tel bo laptop mi padl dam znac jak sie bede lepiej czul napisz im o tym. w tel nie mam tyle neta wiec odbieram maile"
Dzięki za info, będzie z nim dobrze ;)

+0

autor: Eli, dodał 2014-08-22 13:02komentuj

> O 12:39, dnia 2014-08-22 marta1978 napisał(-a):
> Na przeszczepie czy może na zbiórce komórek?
Napisal doslownie tka, cytuje:
"jestem na przeszczepie pisze z tel bo laptop mi padl dam znac jak sie bede lepiej czul napisz im o tym. w tel nie mam tyle neta wiec odbieram maile"

+0

autor: M. N, dodał 2014-08-22 12:53komentuj

> O 10:09, dnia 2014-08-22 rwaschberger napisał(-a):
> Witam,
> Szukam informacji dotyczących Trepanobiopsji technicznie tzn dlaczego tak długo czekamy na wyniki? Cos się dzieje z próbką?
> Czy ktoś ma pełna informacje? Przepraszam,ze nie w wątku Trepanobiopsji,ale jestem nowa i jeszcze nie wiem jak odpisać:)
>
> Jestem bardzo zniecierpliwiona osoba, ponieważ chodzę z goraczkami i węzła szyjnymi jak indor od 2,5 roku. W międzyczasie po hospitalizacjach na zakaźnych oddziałach z tytułu ww gorączki, węzłów chłonnych, drętwienie nóg, rak, bólu w kościach, nieprawidłowej morfologii ( początkowo bardzo wysokie CRP,maloplytkowowsci, ob lekko podwyższone etc) zaszłam w ciąże, urodziłam i coraz słabiej sie czułam. Machnelam ręka na parodniowe gorączki,gdyż lekarz internista patrzył na mnie jak na głupka,wiec przestałam chodzić . Zaczęłam łapać wszystko co moja córa przyniosła do domu. Aż do 13.08 kiedy to znowu temp przekraczającą 39 mnie dopadła,a rano obudziłam sie z obrzeknietym językiem. Zostałam wygodniona do lekarza, temp nie ma,ale język wielki i bólach. Rozpoznanie afta, zalecenie morfologia i o dziwo z powodu wywiadu lekarskiego usg wezlow. Zrobiłam w tym samym dniu i jeszcze wieczorem telefon z placówki medycznej z prośba o stawienie sie na 7:45 rano na usg brzucha. Węzły powiększone, pakiety, hypoecho.... Cos tam. Morfologia limpenia, standard CRP i ob, i inne wartości na czerwono. Język w gorszym stanie, pilna konsultacja laryngologa, hematologa. Laryngolog zapalenie języka ( jest cos takiego? Dziwie sie). 2 godziny hematolog ogląda i zaleca po obejrzeniu usg, morfolofii i jamy ustnej Trepanobiopsje i klasyfikacje do reselekcji węzłów chłonnych. Stwierdza dodatkowo,ze przełomem jest język i wcale nie mam zapalenia,ale grzybice jamy ustnej, zrzera mnie własna candida. Czy ktoś z was miał ten rozkoszny objaw? Konsultacja oczywiście HL-sussup. We wtorek 19.08 widziałam sie z chirurgiem. Ustalił termin na najbliższa środę z powodu grzyba, wybrał sobie 2 pakiety z prawej strony i ewentualnie dla symetrii blizn na szyji wybrał jeden z lewej do usunięcia. Dodatkowo wczoraj miałam Trepanobiopsje ( boli, trwało u mnie z 30 - 40 min ze znieczuleniem). Sądziłam,ze za chwile dowiem sie co mi jest. Dostępne jakieś piguły i voila jestem zdrowiutenka. A każą mi czekać miesiąc, dlaczego czy ktos wie? Czy moze po biopsji węzłów będę wiedzieć wcześniej i zaczną leczyć? Jak długo na wynik z węzłów czekaliscie? Ktos miał wycinanie przed wynikiem z trepano? I czy moze sie okazać,ze to jakieś zupełnie niegroźną bakterie drąży mój organizm? Lekarz nic mi nie powiedziała, nawet " możliwe, byc moze cos innego",ale nie potwierdziła swojego sussp. podejrzenia.
>
> Żadna informacji czekam na odpowiedzi i ściskamy gorąco :)

Już odpisuję. Na wyniki trepanki moja droga czekałem od 14.04.2014 do ostatniego czerwca 2014, czyli ponad dwa miesiące (sic!). Tak więc nie martw się na zapas. Ja dostawałem białej gorączki kiedy dzwoniąc raz na tydzień dowiadywałem się, że jeszcze nie ma wyników i proszę o kontakt za tydzień. Masakra. Miałem wycinanie przez trepanką. Jeden węzeł z pachwiny, dwa z pachy i do tego 6 biopsji węzłów z różnych obszarów ciała. Gdybyś chciała dowiedzieć się czegoś więcej to pisz śmiało na mojego maila bo tutaj często panuje chaos na forum i ono jest zaśmiecane: martino87n@gmail.com. Pozdrawiam Cię

+0

autor: Efka, dodał 2014-08-22 12:48komentuj

> O 10:09, dnia 2014-08-22 rwaschberger napisał(-a):
> Witam,
> Szukam informacji dotyczących Trepanobiopsji technicznie tzn dlaczego tak długo czekamy na wyniki? Cos się dzieje z próbką?
> Czy ktoś ma pełna informacje? Przepraszam,ze nie w wątku Trepanobiopsji,ale jestem nowa i jeszcze nie wiem jak odpisać:)
>
> Jestem bardzo zniecierpliwiona osoba, ponieważ chodzę z goraczkami i węzła szyjnymi jak indor od 2,5 roku. W międzyczasie po hospitalizacjach na zakaźnych oddziałach z tytułu ww gorączki, węzłów chłonnych, drętwienie nóg, rak, bólu w kościach, nieprawidłowej morfologii ( początkowo bardzo wysokie CRP,maloplytkowowsci, ob lekko podwyższone etc) zaszłam w ciąże, urodziłam i coraz słabiej sie czułam. Machnelam ręka na parodniowe gorączki,gdyż lekarz internista patrzył na mnie jak na głupka,wiec przestałam chodzić . Zaczęłam łapać wszystko co moja córa przyniosła do domu. Aż do 13.08 kiedy to znowu temp przekraczającą 39 mnie dopadła,a rano obudziłam sie z obrzeknietym językiem. Zostałam wygodniona do lekarza, temp nie ma,ale język wielki i bólach. Rozpoznanie afta, zalecenie morfologia i o dziwo z powodu wywiadu lekarskiego usg wezlow. Zrobiłam w tym samym dniu i jeszcze wieczorem telefon z placówki medycznej z prośba o stawienie sie na 7:45 rano na usg brzucha. Węzły powiększone, pakiety, hypoecho.... Cos tam. Morfologia limpenia, standard CRP i ob, i inne wartości na czerwono. Język w gorszym stanie, pilna konsultacja laryngologa, hematologa. Laryngolog zapalenie języka ( jest cos takiego? Dziwie sie). 2 godziny hematolog ogląda i zaleca po obejrzeniu usg, morfolofii i jamy ustnej Trepanobiopsje i klasyfikacje do reselekcji węzłów chłonnych. Stwierdza dodatkowo,ze przełomem jest język i wcale nie mam zapalenia,ale grzybice jamy ustnej, zrzera mnie własna candida. Czy ktoś z was miał ten rozkoszny objaw? Konsultacja oczywiście HL-sussup. We wtorek 19.08 widziałam sie z chirurgiem. Ustalił termin na najbliższa środę z powodu grzyba, wybrał sobie 2 pakiety z prawej strony i ewentualnie dla symetrii blizn na szyji wybrał jeden z lewej do usunięcia. Dodatkowo wczoraj miałam Trepanobiopsje ( boli, trwało u mnie z 30 - 40 min ze znieczuleniem). Sądziłam,ze za chwile dowiem sie co mi jest. Dostępne jakieś piguły i voila jestem zdrowiutenka. A każą mi czekać miesiąc, dlaczego czy ktos wie? Czy moze po biopsji węzłów będę wiedzieć wcześniej i zaczną leczyć? Jak długo na wynik z węzłów czekaliscie? Ktos miał wycinanie przed wynikiem z trepano? I czy moze sie okazać,ze to jakieś zupełnie niegroźną bakterie drąży mój organizm? Lekarz nic mi nie powiedziała, nawet " możliwe, byc moze cos innego",ale nie potwierdziła swojego sussp. podejrzenia.
>
> Żadna informacji czekam na odpowiedzi i ściskamy gorąco :)
witaj. no niestety ale tak długo się czeka na wyniki i tego nie przeskoczysz(na mój wynik biopsji czekałąm jakieś 4 tygodnie)wzięli węzły do badania i zaczną leczenie jeśli to ziarnica, a wynik szpiku będzie dopełnieniem diagnozy, pozwala określić zaawansowanie choroby. trepano miałam dzień przed rozpoczęciem chemioterapii. o tym czy to ziarnica nie będę się wypowiadałą, nie mam zielonego pojecia. ja szukałąm ponad rok przyczyn mojego stanu i ziarnicę wykryto u mnie w III stadium zaawansowania wcześniej kierujac mnie np do psychiatry ... szkoda gadać. musisz zaczekać cierpliwie na wyniki. pozdrawiam

+0

autor: marta1978, dodał 2014-08-22 12:39komentuj

Na przeszczepie czy może na zbiórce komórek?

+0

autor: Jessica, dodał 2014-08-22 12:25komentuj

How much is a First Class stamp? http://www.natewatters.com/cousteme... pay to do college homework Manning looked inconsolable on the sidelines after the final interception. The 0-6 start is now the second-worst in Giants history and they are closing in on the 1976 team, which started a franchise worst 0-9.

+0

autor: rwaschberger, dodał 2014-08-22 10:09komentuj

Witam,
Szukam informacji dotyczących Trepanobiopsji technicznie tzn dlaczego tak długo czekamy na wyniki? Cos się dzieje z próbką?
Czy ktoś ma pełna informacje? Przepraszam,ze nie w wątku Trepanobiopsji,ale jestem nowa i jeszcze nie wiem jak odpisać:)

Jestem bardzo zniecierpliwiona osoba, ponieważ chodzę z goraczkami i węzła szyjnymi jak indor od 2,5 roku. W międzyczasie po hospitalizacjach na zakaźnych oddziałach z tytułu ww gorączki, węzłów chłonnych, drętwienie nóg, rak, bólu w kościach, nieprawidłowej morfologii ( początkowo bardzo wysokie CRP,maloplytkowowsci, ob lekko podwyższone etc) zaszłam w ciąże, urodziłam i coraz słabiej sie czułam. Machnelam ręka na parodniowe gorączki,gdyż lekarz internista patrzył na mnie jak na głupka,wiec przestałam chodzić . Zaczęłam łapać wszystko co moja córa przyniosła do domu. Aż do 13.08 kiedy to znowu temp przekraczającą 39 mnie dopadła,a rano obudziłam sie z obrzeknietym językiem. Zostałam wygodniona do lekarza, temp nie ma,ale język wielki i bólach. Rozpoznanie afta, zalecenie morfologia i o dziwo z powodu wywiadu lekarskiego usg wezlow. Zrobiłam w tym samym dniu i jeszcze wieczorem telefon z placówki medycznej z prośba o stawienie sie na 7:45 rano na usg brzucha. Węzły powiększone, pakiety, hypoecho.... Cos tam. Morfologia limpenia, standard CRP i ob, i inne wartości na czerwono. Język w gorszym stanie, pilna konsultacja laryngologa, hematologa. Laryngolog zapalenie języka ( jest cos takiego? Dziwie sie). 2 godziny hematolog ogląda i zaleca po obejrzeniu usg, morfolofii i jamy ustnej Trepanobiopsje i klasyfikacje do reselekcji węzłów chłonnych. Stwierdza dodatkowo,ze przełomem jest język i wcale nie mam zapalenia,ale grzybice jamy ustnej, zrzera mnie własna candida. Czy ktoś z was miał ten rozkoszny objaw? Konsultacja oczywiście HL-sussup. We wtorek 19.08 widziałam sie z chirurgiem. Ustalił termin na najbliższa środę z powodu grzyba, wybrał sobie 2 pakiety z prawej strony i ewentualnie dla symetrii blizn na szyji wybrał jeden z lewej do usunięcia. Dodatkowo wczoraj miałam Trepanobiopsje ( boli, trwało u mnie z 30 - 40 min ze znieczuleniem). Sądziłam,ze za chwile dowiem sie co mi jest. Dostępne jakieś piguły i voila jestem zdrowiutenka. A każą mi czekać miesiąc, dlaczego czy ktos wie? Czy moze po biopsji węzłów będę wiedzieć wcześniej i zaczną leczyć? Jak długo na wynik z węzłów czekaliscie? Ktos miał wycinanie przed wynikiem z trepano? I czy moze sie okazać,ze to jakieś zupełnie niegroźną bakterie drąży mój organizm? Lekarz nic mi nie powiedziała, nawet " możliwe, byc moze cos innego",ale nie potwierdziła swojego sussp. podejrzenia.

Żadna informacji czekam na odpowiedzi i ściskamy gorąco :)

autor: ogonkowa, dodał 2014-08-22 08:57komentuj

hej mam jeszcze male pytanie jak dlugo u was po wycieciu wezla saczyla sie na zewnątrz chlonka?

+0

autor: lola, dodał 2014-08-22 07:55komentuj

Andrew, a jesteś pewny, że był przebadany tylko w jednym ośrodku? u mnie z automatu wysłano jeszcze do innego miasta, o czym dowiedziałam się przypadkiem. ja też uważałam, że bolą mnie węzły, przy każdym badaniu miałam ochotę kopnąć lekarza, dopiero moja szefowa dowodząca uświadomiła mi, że przy takim rozmiarze nie ma mocy, żeby węzły na nic nie uciskały i to właśnie boli. i ja też czułam się fantastycznie, w ogóle nic mi nie było, a przynajmniej tak uważałam.

+0

autor: Eli, dodał 2014-08-22 06:44komentuj

> O 11:04, dnia 2014-08-21 lola napisał(-a):
> zaczynam się martwić.
Zombi jest w szpitalu na przeszczepie. Napisze na forum jak będzie się czuł lepiej. Na razie padł mi laptop i odbiera tylko maile.

+0

autor: leserek, dodał 2014-08-22 00:23komentuj

> O 00:21, dnia 2014-08-22 leserek napisał(-a):
> > O 23:12, dnia 2014-08-21 Dobra rada napisał(-a):
> > Andrew, nie chcę być brutalna, ale najprawdopodobniej masz ZZ. Im szybciej przyjmiesz to do wiadomości i zdecydujesz się walczyć - tym lepiej. Owszem, istnieje mozliwosc pomyłki, ale owa możliwość jest niemalże niemożliwa. ;) Co do braku objawów - wielu chorych na ZZ nie ma objawów.
>
> A ja powiem tak - drąż. Lekarze nie święte krowy też mogą się mylić. ZZ może imitowac wiele chorób i wiele innych chorób może ją imitować. Jak dla mnie jak masz taką możliwość skonsultuj wyniki z innym lekarzem(ami), a następnie podejmij decyzję. Z tego co się orientuje w polsce patomorfologów jest niewielu i są kiepscy. Mi dwóch potwierdziło chłoniaka ziarnicznego (jeden w szpitalu, drugi w CO), a trzeci stwierdził, że to jednak mononukleoza.

Przypomniało mi się jeszcze, że jakiś czas temu w sprawie dla reportera była o tym mowa, że jeden patomorfolog boi się podważyć opinie innego. Podobnie jest z lekarzami. Także życzę szczęscią w wyjaśnianiu sytuacji i trzymam kciuki by to jednak nie była ZZ:)

+0

autor: leserek, dodał 2014-08-22 00:21komentuj

> O 23:12, dnia 2014-08-21 Dobra rada napisał(-a):
> Andrew, nie chcę być brutalna, ale najprawdopodobniej masz ZZ. Im szybciej przyjmiesz to do wiadomości i zdecydujesz się walczyć - tym lepiej. Owszem, istnieje mozliwosc pomyłki, ale owa możliwość jest niemalże niemożliwa. ;) Co do braku objawów - wielu chorych na ZZ nie ma objawów.

A ja powiem tak - drąż. Lekarze nie święte krowy też mogą się mylić. ZZ może imitowac wiele chorób i wiele innych chorób może ją imitować. Jak dla mnie jak masz taką możliwość skonsultuj wyniki z innym lekarzem(ami), a następnie podejmij decyzję. Z tego co się orientuje w polsce patomorfologów jest niewielu i są kiepscy. Mi dwóch potwierdziło chłoniaka ziarnicznego (jeden w szpitalu, drugi w CO), a trzeci stwierdził, że to jednak mononukleoza.

+0

autor: Martyna, dodał 2014-08-22 00:14komentuj

> O 19:36, dnia 2014-08-21 Marta91 napisał(-a):
> > O 19:02, dnia 2014-08-21 Dobra rada napisał(-a):
> > > O 18:52, dnia 2014-08-21 Martyna napisał(-a):
> > > > O 18:33, dnia 2014-08-21 Marta91 napisał(-a):
> > > > > O 08:38, dnia 2014-08-19 Martyna napisał(-a):
> > > > > witam
> > > > >
> > > > > wczoraj sie dowiedzialam ze bede miala zmienione leczenie z abvd na beacopp z powodu odpornosci mojego chloniaka na abvd. Bardzo was prosze zebyscie napisali mi wszystko o leczeniu beacopp, ile trwa, jakie cykle itd.
> > > >
> > > > Martynka, na temat beacoopa znajdziesz mnóstwo informacji w wyszukiwarce, sama zakładałam taki temat i tam jest mnóstwo wyczerpujących informacji :)
> > >
> > > Wiesz... W wyszukiwarce nie dowiem sie tego czego dowiem sie od kogos kto leczyl sie w ten sposob:) sprobuje znalezc informacje ktore dodawalas:) dziekuje
> >
> > Marcie zapewne chodziło o wyszukiwarkę na naszym forum, a nie o google. :)
>
> Dokładnie tak :)

tak tez zrobilam:)

+0

autor: Dobra rada, dodał 2014-08-21 23:12komentuj

Andrew, nie chcę być brutalna, ale najprawdopodobniej masz ZZ. Im szybciej przyjmiesz to do wiadomości i zdecydujesz się walczyć - tym lepiej. Owszem, istnieje mozliwosc pomyłki, ale owa możliwość jest niemalże niemożliwa. ;) Co do braku objawów - wielu chorych na ZZ nie ma objawów.

+0

autor: Beata79, dodał 2014-08-21 22:14komentuj

Niestety to, że w wyniku histopatologicznym lekarz zobaczył komórki ZZ znaczy w 99%, że one tam są. Ja jestem jedną z tych osób, które badały wycięte węzły w dwóch niezależnych ośrodkach. Ze szpitala, w którym pobierano Ci węzeł możesz pobrać - wypożyczyć przebadany wcześniej materiał i skonsultować w innym zakładzie patomorfologicznym. W moim przypadku było tak, że w jednym wyniku wyszła klasyczna postać ZZ typu NS, a w drugim okazało się jednak, że to nieklasyczna postać ZZ w połączeniu z chłoniakiem z komórek B. Szkoda tylko, że przez pomyłkę pierwszego wyniku musiałam przyjąć 6 cykli abvd i radioterapię, które nie były dobrane odpowiednio do właściwego typu choroby i nie podziałały... Po właściwej diagnozie przyjęłam 2 cykle ESHAP i autoprzeszczep. Tak więc lepiej skonsultować wynik w innym ośrodku żeby mieć pewność, że diagnoza jest w 100% trafiona.

+0

autor: ANdrew, dodał 2014-08-21 22:09komentuj

Mnie niestety bolą wszystkie. Dziś jeszcze przeglądałem zdjęcia. Te wezły nie rosły mi szybko, tylko je od razu wywaliło. Przy przeziębieniu tak jak mówiłem bolą mnie te nie powiększone z prawej i z lewej - powiększone. Było robione USG. Morfologia wykazała podwyższone OB i CRP(o ile pamiętam to wynosiło 12). Moi lekarze nie przyjmują tego do wiadomości. Bezmyślnie kserują wcześniejsze badania. Jednym słowem wszystkie węzły są bolesne. A te powiększone od momentu wykrycia dość mocno się zmniejszyły.

W poniedziałek idę prywatnie na morfologie i USG.


> O 19:14, dnia 2014-08-21 Syringa napisał(-a):
>
>
> Jakieś niepokojące objawy jednak musiały być, skoro wycięto cały węzeł. Dlaczego lekarze uznali, że trzeba je wyciąć? Czy miałeś usg tych węzłów? Co z morfologią?
>
> Wycięcie węzła jest najbardziej wiarygodną metodą ich sprawdzenia, ale czasem (bardzo rzadko) i tu zdarzają się pomyłki. Zawsze można wysłać próbkę do zweryfikowania, do innego ośrodka. Na forum były osoby, które sprawdzały pobrane węzły jeszcze raz.
>
> Co do bolących węzłów. Ziarnica nie wyklucza, że masz dodatkowo jakąś infekcję. Podam swój przykład. Gdy poszłam się diagnozować, miałam na szyi niebolące węzły i bolące węzły przy uchu. Na te bolące pomógł antybiotyk, niebolące to była niestety ziarnica.

+0

autor: Marta91, dodał 2014-08-21 19:36komentuj

> O 19:02, dnia 2014-08-21 Dobra rada napisał(-a):
> > O 18:52, dnia 2014-08-21 Martyna napisał(-a):
> > > O 18:33, dnia 2014-08-21 Marta91 napisał(-a):
> > > > O 08:38, dnia 2014-08-19 Martyna napisał(-a):
> > > > witam
> > > >
> > > > wczoraj sie dowiedzialam ze bede miala zmienione leczenie z abvd na beacopp z powodu odpornosci mojego chloniaka na abvd. Bardzo was prosze zebyscie napisali mi wszystko o leczeniu beacopp, ile trwa, jakie cykle itd.
> > >
> > > Martynka, na temat beacoopa znajdziesz mnóstwo informacji w wyszukiwarce, sama zakładałam taki temat i tam jest mnóstwo wyczerpujących informacji :)
> >
> > Wiesz... W wyszukiwarce nie dowiem sie tego czego dowiem sie od kogos kto leczyl sie w ten sposob:) sprobuje znalezc informacje ktore dodawalas:) dziekuje
>
> Marcie zapewne chodziło o wyszukiwarkę na naszym forum, a nie o google. :)

Dokładnie tak :)

+0

autor: Syringa, dodał 2014-08-21 19:14komentujJakieś niepokojące objawy jednak musiały być, skoro wycięto cały węzeł. Dlaczego lekarze uznali, że trzeba je wyciąć? Czy miałeś usg tych węzłów? Co z morfologią?

Wycięcie węzła jest najbardziej wiarygodną metodą ich sprawdzenia, ale czasem (bardzo rzadko) i tu zdarzają się pomyłki. Zawsze można wysłać próbkę do zweryfikowania, do innego ośrodka. Na forum były osoby, które sprawdzały pobrane węzły jeszcze raz.

Co do bolących węzłów. Ziarnica nie wyklucza, że masz dodatkowo jakąś infekcję. Podam swój przykład. Gdy poszłam się diagnozować, miałam na szyi niebolące węzły i bolące węzły przy uchu. Na te bolące pomógł antybiotyk, niebolące to była niestety ziarnica.

+0

autor: Dobra rada, dodał 2014-08-21 19:02komentuj

> O 18:52, dnia 2014-08-21 Martyna napisał(-a):
> > O 18:33, dnia 2014-08-21 Marta91 napisał(-a):
> > > O 08:38, dnia 2014-08-19 Martyna napisał(-a):
> > > witam
> > >
> > > wczoraj sie dowiedzialam ze bede miala zmienione leczenie z abvd na beacopp z powodu odpornosci mojego chloniaka na abvd. Bardzo was prosze zebyscie napisali mi wszystko o leczeniu beacopp, ile trwa, jakie cykle itd.
> >
> > Martynka, na temat beacoopa znajdziesz mnóstwo informacji w wyszukiwarce, sama zakładałam taki temat i tam jest mnóstwo wyczerpujących informacji :)
>
> Wiesz... W wyszukiwarce nie dowiem sie tego czego dowiem sie od kogos kto leczyl sie w ten sposob:) sprobuje znalezc informacje ktore dodawalas:) dziekuje

Marcie zapewne chodziło o wyszukiwarkę na naszym forum, a nie o google. :)

+0

autor: Martyna, dodał 2014-08-21 18:52komentuj

> O 18:33, dnia 2014-08-21 Marta91 napisał(-a):
> > O 08:38, dnia 2014-08-19 Martyna napisał(-a):
> > witam
> >
> > wczoraj sie dowiedzialam ze bede miala zmienione leczenie z abvd na beacopp z powodu odpornosci mojego chloniaka na abvd. Bardzo was prosze zebyscie napisali mi wszystko o leczeniu beacopp, ile trwa, jakie cykle itd.
>
> Martynka, na temat beacoopa znajdziesz mnóstwo informacji w wyszukiwarce, sama zakładałam taki temat i tam jest mnóstwo wyczerpujących informacji :)

Wiesz... W wyszukiwarce nie dowiem sie tego czego dowiem sie od kogos kto leczyl sie w ten sposob:) sprobuje znalezc informacje ktore dodawalas:) dziekuje

+0

autor: Marta91, dodał 2014-08-21 18:33komentuj

> O 08:38, dnia 2014-08-19 Martyna napisał(-a):
> witam
>
> wczoraj sie dowiedzialam ze bede miala zmienione leczenie z abvd na beacopp z powodu odpornosci mojego chloniaka na abvd. Bardzo was prosze zebyscie napisali mi wszystko o leczeniu beacopp, ile trwa, jakie cykle itd.

Martynka, na temat beacoopa znajdziesz mnóstwo informacji w wyszukiwarce, sama zakładałam taki temat i tam jest mnóstwo wyczerpujących informacji :)

+0

autor: Hunter, dodał 2014-08-21 18:30komentuj

Other amount http://www.agilerigaday.lv/write-my... buy a research paper urgently MacDonald earned an economics degree at Harvard and an MBAfrom Stanford. He captained Harvard's ice hockey team when itwon the NCAA Championship in 1989 and he played on the 1988 U.S.men's Olympic ice hockey team in Calgary. (Reporting by Svea Herbst-Bayliss. Editing by Andre Grenon)

autor: Marta91, dodał 2014-08-21 18:28komentuj

> O 12:49, dnia 2014-08-21 Asowa napisał(-a):
> > O 11:04, dnia 2014-08-21 lola napisał(-a):
> > zaczynam się martwić.
> Takie milczenie nie jest do niego podobne ;(


Nikt nie ma z nim kontaktu prywatnie ?

+0

autor: Sierra, dodał 2014-08-21 15:51komentuj

I've only just arrived http://www.moorelegal.net/austin-la... information on nexium Attentive viewers will spot the house from “Psycho,” the winged attackers from “The Birds,” Frankenstein and his bride, Dracula, the monster from “Creature From the Black Lagoon,” Brad Majors from “The Rocky Horror Picture Show” and Winslow from the cult classic rock opera “Phantom of the Paradise.”

autor: znowu ty..., dodał 2014-08-21 13:08komentuj

Ile jeszcze zalozysz tych tematow hipochondryku? Nie odpisujcie mu, bo to forumowy troll, ktory zaklada 100 tematow i walkuje w kolko to samo.

+0

autor: Eli, dodał 2014-08-21 13:02komentuj


> Porozmawiaj o tym ze swoim lekarzem. W końcu musiał mieć j jakieś podstawy do zlecenia wycięcia węzła. Węzły same w sobie nie bolą ale mogą boleść np różne naczynia czy nerwy, na które węzły uciskają.
> Przed wycięciem było robione usg?
> I na pecie nie da się odróżnić czy to zwykły stan zapalny czy zmiana nowotworowa.
> A jak morfologia?
Asowa, u nas w opisie PET po 2 cyklu byly opisane zmiany zapalne np w jelicie i plucu z korego byl wyluskany guz. Wiec jakos jednak moga to odroznic.

+0

autor: Asowa, dodał 2014-08-21 12:49komentuj

> O 11:04, dnia 2014-08-21 lola napisał(-a):
> zaczynam się martwić.
Takie milczenie nie jest do niego podobne ;(

+0

autor: Asowa, dodał 2014-08-21 12:44komentuj

> O 11:09, dnia 2014-08-21 Andrew napisał(-a):
> http://www.ipla.tv/2014-05-15-byla-...
>
> Ale jednak badanie hist-pat może być błędna. No nic. Czekam na PET. Czy jest szansa na ponowne przebadanie wycinka przez kogoś innego?
Porozmawiaj o tym ze swoim lekarzem. W końcu musiał mieć j jakieś podstawy do zlecenia wycięcia węzła. Węzły same w sobie nie bolą ale mogą boleść np różne naczynia czy nerwy, na które węzły uciskają.
Przed wycięciem było robione usg?
I na pecie nie da się odróżnić czy to zwykły stan zapalny czy zmiana nowotworowa.
A jak morfologia?

+0

autor: crazyfrog, dodał 2014-08-21 12:23komentuj

I went to http://www.pms.pt/essay-writing-com... harvard essay writing Arguably, the earliest identification any of us is given is whether we're a "boy" or a "girl; a "he" or a "she." Our gender is on our birth certificate, our driver's license, countless forms, and so on.

autor: Andrew, dodał 2014-08-21 11:09komentuj

http://www.ipla.tv/2014-05-15-byla-...

Ale jednak badanie hist-pat może być błędna. No nic. Czekam na PET. Czy jest szansa na ponowne przebadanie wycinka przez kogoś innego?

> O 10:52, dnia 2014-08-21 Eli napisał(-a):
> Andrew, w badaniu PET opisujacy potrafi w wiekszosci przypadkow odroznic stan zapalny od nowotworu. Potwerdzi on rowniez stopien zaawansowania. Przykro mi ale na 99 % nie ma tutaj pomylki i musisz sie nastawiec na walke. Tak jak pisalysmy z Lena komorki ziarnicy sa bardzo charakterystyczne.

+0

autor: lola, dodał 2014-08-21 11:04komentuj

zaczynam się martwić.

+0

autor: Frubelek171, dodał 2014-08-21 10:57komentuj


> O 10:42, dnia 2014-08-21 Eli napisał(-a):
> Frubelku, znalazlam na forum taki watek, mozesz podpytac Leszka badz Kate.
> http://www.ziarnica.pl/index.php?te... Pet
>
> No a czekanie coz... trzeba sie uzbroic w cierpliwosc i zajac czyms mysli i rece.


Dziękuję- przeczytałam :)
Kate pisze, że jej zmiana na śledzionie była widoczna w TK kl. piersiowej.
Ja TK kl. piersiowej mialam robione 27 czerwca i w opisie nie było nic wspomiane o śledzionie. Spytałam właśnie o to lekarza rodzinnego co on o tym sądzi i powiedział, że skoro nic nie ma w opisie, czyli musiało być wporządku.
U niej jest to jedna zmiana, a u mnie drobne, słabo widoczne ogniska o obniżonej echogeniczności.
Do tego nie mam żadnego węzła w brzuchu a śledziona sama w sobie jest idealnych rozmiarów.
29 sierpnia mam porównawcze USG, to mam nadzieje, że coś się wyjaśni.
Dodam też że nie mam innych objawów- swędzenie, czy poty. Jedynie co mi mocno doskwiera to niestety wczesna menopauza FSH- 112 ;(

+0

autor: Eli, dodał 2014-08-21 10:52komentuj

Andrew, w badaniu PET opisujacy potrafi w wiekszosci przypadkow odroznic stan zapalny od nowotworu. Potwerdzi on rowniez stopien zaawansowania. Przykro mi ale na 99 % nie ma tutaj pomylki i musisz sie nastawiec na walke. Tak jak pisalysmy z Lena komorki ziarnicy sa bardzo charakterystyczne.

+0

autor: Andrew, dodał 2014-08-21 10:42komentuj

Jeszcze jedno - tomografii nie miałem, a PET za 4 tygodnie. Troche mnie ta bezczynność martwi. Zresztą PET w tym przypadku nawet jeśli to jest stan zapalny t oteż może świecić, więc wydaje mi się, że to badanie też niewiele może w tym przypadku pomóc...

> O 10:40, dnia 2014-08-21 Andrew napisał(-a):
> dzięki za odpowiedzi. Pobrano u mnie cały węzeł do badania. Tak jak mówiłem inne objawy nie występują a do tego te węzły - po dwóch stronach ewidentnie mnie bolą (dodam, że węzły wywaliło mi tylko po jednej stronie). Niepokoi mnie to bo tak jak rozmawiałem z ludźmi w CO węzły nowotworowe nie bolą. Czy jest możliwe uzyskanie gdzieś drugiej opinii?
>
> > O 10:03, dnia 2014-08-21 Lena napisał(-a):
> > > O 23:45, dnia 2014-08-20 Andrew napisał(-a):
> > > Witam,
> > > parę dni temu dostałem wynik biopsji węzła - wynik niestety wskazuje na ZZ. Ale mam co do niego ogromne wątpliwości. Przede wszystkim nie mam innych objawów niż powiększone węzły, które są bolesne. Lekarz mówił, ze może to być wynik nacisku na okoliczne narządy, w co szczerze mówiąc wątpie, bo do węzła nie mogę się dotknąć bez uczucia bólu. Ponadto pare dni temu przewiało mnie - mam straszną chrypę i przez to węzły jeszcze bardziej mnie bolą (nie muszę ich nawet dotykać). Czy w związku z tym istnieje prawdopodobieństwo, że lekarze się pomylili, a wynik mógł się okazać fałszywie pozytywny? Jeżeli już mam brać chemię to chciałbym by diagnoza była w 100% poprawna.
> > > Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź
> >
> > Obawiam się, że jeżeli biopsja wykazała ziarnicę to jest to ziarnica. Pomyłka może dotyczyć typu, ale skoro ktoś widzi komórki Reeda to one niestety są.

+0

autor: Eli, dodał 2014-08-21 10:42komentuj

Frubelku, znalazlam na forum taki watek, mozesz podpytac Leszka badz Kate.
http://www.ziarnica.pl/index.php?te... Pet

No a czekanie coz... trzeba sie uzbroic w cierpliwosc i zajac czyms mysli i rece.

+0

autor: Andrew, dodał 2014-08-21 10:40komentuj

dzięki za odpowiedzi. Pobrano u mnie cały węzeł do badania. Tak jak mówiłem inne objawy nie występują a do tego te węzły - po dwóch stronach ewidentnie mnie bolą (dodam, że węzły wywaliło mi tylko po jednej stronie). Niepokoi mnie to bo tak jak rozmawiałem z ludźmi w CO węzły nowotworowe nie bolą. Czy jest możliwe uzyskanie gdzieś drugiej opinii?

> O 10:03, dnia 2014-08-21 Lena napisał(-a):
> > O 23:45, dnia 2014-08-20 Andrew napisał(-a):
> > Witam,
> > parę dni temu dostałem wynik biopsji węzła - wynik niestety wskazuje na ZZ. Ale mam co do niego ogromne wątpliwości. Przede wszystkim nie mam innych objawów niż powiększone węzły, które są bolesne. Lekarz mówił, ze może to być wynik nacisku na okoliczne narządy, w co szczerze mówiąc wątpie, bo do węzła nie mogę się dotknąć bez uczucia bólu. Ponadto pare dni temu przewiało mnie - mam straszną chrypę i przez to węzły jeszcze bardziej mnie bolą (nie muszę ich nawet dotykać). Czy w związku z tym istnieje prawdopodobieństwo, że lekarze się pomylili, a wynik mógł się okazać fałszywie pozytywny? Jeżeli już mam brać chemię to chciałbym by diagnoza była w 100% poprawna.
> > Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź
>
> Obawiam się, że jeżeli biopsja wykazała ziarnicę to jest to ziarnica. Pomyłka może dotyczyć typu, ale skoro ktoś widzi komórki Reeda to one niestety są.

+0

autor: Lena, dodał 2014-08-21 10:03komentuj

> O 23:45, dnia 2014-08-20 Andrew napisał(-a):
> Witam,
> parę dni temu dostałem wynik biopsji węzła - wynik niestety wskazuje na ZZ. Ale mam co do niego ogromne wątpliwości. Przede wszystkim nie mam innych objawów niż powiększone węzły, które są bolesne. Lekarz mówił, ze może to być wynik nacisku na okoliczne narządy, w co szczerze mówiąc wątpie, bo do węzła nie mogę się dotknąć bez uczucia bólu. Ponadto pare dni temu przewiało mnie - mam straszną chrypę i przez to węzły jeszcze bardziej mnie bolą (nie muszę ich nawet dotykać). Czy w związku z tym istnieje prawdopodobieństwo, że lekarze się pomylili, a wynik mógł się okazać fałszywie pozytywny? Jeżeli już mam brać chemię to chciałbym by diagnoza była w 100% poprawna.
> Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź

Obawiam się, że jeżeli biopsja wykazała ziarnicę to jest to ziarnica. Pomyłka może dotyczyć typu, ale skoro ktoś widzi komórki Reeda to one niestety są.

+0

autor: Eli, dodał 2014-08-21 09:45komentuj

> O 09:32, dnia 2014-08-21 Asowa napisał(-a):
> > O 07:55, dnia 2014-08-21 Eli napisał(-a):
> > Andrew napisz prosze na jakiej podstawie stwierdzono u Ciebie ziarnice. Powinny byc badania histopatologiczne pobranego wezla, tomografie oraz PET.
> > Pomylka zawsze moze sie zdazyc niestety - pisalam kiedys o tym w watku pt "wiadomosci". Natomiast komorki na podstawie ktorych rozpoznaje sie ziarnice sa dosc charakterystyczne wiec prawdopodobienstwo raczej male.
> > Pozdrawiam
> Mi onkologicznych powiedział, że przy zdiagnozowaniu chłoniaka trzeba potwierdzić diagnozę w innym niezależnym ośrodku. I u mnie tak było, najpierw zbadali u mnie na onkologii a potem wysłali do Warszawy do powiedzenia.
Zgadzam sie z Toba. U nas tez dwoch patologow ogladalo probki i pierwszy sie faktycznie pomylil ale tylko co do typu ziarnicy.

+0

autor: Asowa , dodał 2014-08-21 09:32komentuj

> O 07:55, dnia 2014-08-21 Eli napisał(-a):
> Andrew napisz prosze na jakiej podstawie stwierdzono u Ciebie ziarnice. Powinny byc badania histopatologiczne pobranego wezla, tomografie oraz PET.
> Pomylka zawsze moze sie zdazyc niestety - pisalam kiedys o tym w watku pt "wiadomosci". Natomiast komorki na podstawie ktorych rozpoznaje sie ziarnice sa dosc charakterystyczne wiec prawdopodobienstwo raczej male.
> Pozdrawiam
Mi onkologicznych powiedział, że przy zdiagnozowaniu chłoniaka trzeba potwierdzić diagnozę w innym niezależnym ośrodku. I u mnie tak było, najpierw zbadali u mnie na onkologii a potem wysłali do Warszawy do powiedzenia.

+0

autor: Frubelek171, dodał 2014-08-21 08:31komentuj


> O 08:24, dnia 2014-08-21 Eli napisał(-a):
> Rozumiem. Najbardziej wlasnie denerwujace jest to ze trzeba caly czas na cos czekac... Ale zobaczysz bedzie ok. Pewnie to jakies zrosty. Moze wczesniej ktos tego nie zauwazyl nie wiem, ale takie rzeczy sie zdarzaja.
> Pozdrawiam


Oj trafiłaś w mój czuły punkt ;)
Niestety cierpliwość to moja pięta Achillesowa.
pozdrawaim serdecznie i dużo, dużo zdrowia :)

+0

autor: Eli, dodał 2014-08-21 08:24komentuj

Rozumiem. Najbardziej wlasnie denerwujace jest to ze trzeba caly czas na cos czekac... Ale zobaczysz bedzie ok. Pewnie to jakies zrosty. Moze wczesniej ktos tego nie zauwazyl nie wiem, ale takie rzeczy sie zdarzaja.
Pozdrawiam

+0

autor: Frubelek171, dodał 2014-08-21 08:11komentuj


> O 08:06, dnia 2014-08-21 Eli napisał(-a):
> > O 17:41, dnia 2014-08-20 Frubelek171 napisał(-a):
>
> > Może ktoś z Was miał podobny przypadek, za każdą, jakąkolwiek sugestię będę bardzo, bardzo wdzięczna!!
>
> Frubelku a nie trzeba zrobic jakis innych badan jak tomografia czy PET zeby wyjasnic co to? Czytalam tu gdzies o przypadku ze ktos po leczeniu mial usunieta sledzione- sprobuj poszukac wsrod ozdrowiencow.

Jeśli wyjdzie nastepne USG wporządku, bądź te drobne ogniska hypodensyjne nie urosną przez ten miesiąc, to wstrzymujemy się z TK do końca października- tak zarządziła moja onkolog.
U mne śledzony usunąć się nie da- posałam wyżej- nie mogę mieć znieczulenia ogólnego :/

+0

autor: Eli, dodał 2014-08-21 08:06komentuj

> O 17:41, dnia 2014-08-20 Frubelek171 napisał(-a):

> Może ktoś z Was miał podobny przypadek, za każdą, jakąkolwiek sugestię będę bardzo, bardzo wdzięczna!!

Frubelku a nie trzeba zrobic jakis innych badan jak tomografia czy PET zeby wyjasnic co to? Czytalam tu gdzies o przypadku ze ktos po leczeniu mial usunieta sledzione- sprobuj poszukac wsrod ozdrowiencow.

+0

autor: Eli, dodał 2014-08-21 07:55komentuj

Andrew napisz prosze na jakiej podstawie stwierdzono u Ciebie ziarnice. Powinny byc badania histopatologiczne pobranego wezla, tomografie oraz PET.
Pomylka zawsze moze sie zdazyc niestety - pisalam kiedys o tym w watku pt "wiadomosci". Natomiast komorki na podstawie ktorych rozpoznaje sie ziarnice sa dosc charakterystyczne wiec prawdopodobienstwo raczej male.
Pozdrawiam

+0

autor: Alyssa, dodał 2014-08-21 04:33komentuj

US dollars http://www.freedomfinancialllc.com/... proscar 5 mg tablets MILAN, Oct 4 (Reuters) - Terna, Europe's biggestindependent power grid company, expects final clearance to builda subsea power link to Montenegro by the end of the year as itsteps up plans to create a Mediterranean power hub, its chiefexecutive said.

autor: Cole, dodał 2014-08-21 01:28komentuj

Incorrect PIN http://www.thepennyloafers.com/port... cheap eriacta Getting seven hours of shut-eye after a day of healthy eating and moderate exercise can lower the risk of heart disease by up to 65 percent, according to a 2013 study published in the European Journal of Preventive Cardiology.

+0

autor: Andrew, dodał 2014-08-20 23:45komentuj

Witam,
parę dni temu dostałem wynik biopsji węzła - wynik niestety wskazuje na ZZ. Ale mam co do niego ogromne wątpliwości. Przede wszystkim nie mam innych objawów niż powiększone węzły, które są bolesne. Lekarz mówił, ze może to być wynik nacisku na okoliczne narządy, w co szczerze mówiąc wątpie, bo do węzła nie mogę się dotknąć bez uczucia bólu. Ponadto pare dni temu przewiało mnie - mam straszną chrypę i przez to węzły jeszcze bardziej mnie bolą (nie muszę ich nawet dotykać). Czy w związku z tym istnieje prawdopodobieństwo, że lekarze się pomylili, a wynik mógł się okazać fałszywie pozytywny? Jeżeli już mam brać chemię to chciałbym by diagnoza była w 100% poprawna.
Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź

autor: Przerazona ona, dodał 2014-08-20 21:26komentuj

Dzięki Lena za konkretną i logiczną odpowiedź!

Co do potów nocnych to nie doświadczam, zdarzało się jedynie przy stanach lękowych jak leków nie brałam kilka lat temu ale to się nie liczy
Kłucia w nocy nie czuję, nad ranem jak się wybudzam też. To kłucie to tak jakby ukłucie milionami igiełek wędrujące po całym ciele. Uciążliwe
Po alkoholu nic mnie nie boli
Dodatkowo odkrylam, że po infekcji(ostra angina) została mi nad żuchwą twarda fasola, ale nad nią ósemka się pokruszyła,bo była w stanie zapalnym.
A co do kuleczki to ona cały czas ma ok 7 mm nie rośnie.
Na usg wyznaczona jestem dopiero za tydzień no zobaczymy, może nie ziarnica. Wtedy będę taka szczęsliwa

+0

autor: seba, dodał 2014-08-20 19:08komentuj

> O 14:29, dnia 2014-08-20 Martyna napisał(-a):
> > O 12:54, dnia 2014-08-20 seb napisał(-a):
> > > O 12:00, dnia 2014-08-20 Martyna napisał(-a):
> > > > O 10:47, dnia 2014-08-20 seba napisał(-a):
> > > > > O 10:11, dnia 2014-08-20 Martyna napisał(-a):
> > > > > > O 09:57, dnia 2014-08-20 seba napisał(-a):
> > > > > > > O 07:47, dnia 2014-08-20 Janek napisał(-a):
> > > > > > > > O 01:04, dnia 2014-08-20 seba napisał(-a):
> > > > > > > > > O 22:26, dnia 2014-08-19 seba napisał(-a):
> > > > > > > A co wykazało to USG bo nie jestem w temacie, u mnie przy wznowie były takie bóle od nadgarstka po pachy.
> > > > > >
> > > > > > Odczynowe wezly o prawidłowej morfologi, strukturze. najwiekszy chyba 23mm. Powtarzane zseba razy. Od nadgarstka mam na odcinku 13cm nie dochodza do lokcia. Ty miałeś je zawsze jak coś wypiles bo ją wlasnie chyba nie? Co o tym myslisz? Zlirujcie się i odpowiedzcie :(
> > > > >
> > > > > A byles u lekarza pierwszego kontaku? Twoje objawy w zaden sposob nie wskazlekko się poce. M
> > > > Mam również świad i przez miesiąc poty mocne ale mi przeszlo zostały lekkie że kolniezyk mam wilgotny . Byłem u lekarzy wielu. Robilem masę badań
> > >
> > > A rtg klatki piersiowej miales robione? jak wyszly badania krwi?
> > Rtg 2 razy czysto. Morfologia normalna jakies tam leciutkie odchylenia. OB 2, crp 0,3. Zdaniem lekarzy OK. Janek co myslisz? co myslicie ludziska
>
> Gdybyś miał nowotwór to crp byłoby podwyższone. ziarnica dała by również obraz na rtg. niech ci dadzą jakieś leki na alergie i na nerwy.
>
> To nie jest ziarnica

Dziękuję bardzo za sugestię, alergi nie mam bo sprawdzali, proszę o dalsze wypowiedzi opinie.

+0

autor: Frubelek171, dodał 2014-08-20 17:41komentuj


>
>
>
Może ktoś z Was miał podobny przypadek, za każdą, jakąkolwiek sugestię będę bardzo, bardzo wdzięczna!!

+0

autor: Frubelek171, dodał 2014-08-20 17:40komentuj


>


Tak na wstępie: wytyczne od mojej onkolog - powtórzyć USG za miesiąc.

Wracając do tematu śledziony i węzłów:
TK przed leczeniem :
"Śledziona znacznie powiększona w największym wymiarze 17cm, niejednorodna,z obecnościa bardzo licznych zlewających się ognisk naciekowych" do tego pakiety węzłów 28x20- aortalne, 27x21 okolice prawych naczyń biodrowych, 26x18- okolice lewych naczyń biodrowych, powiększone węzły w okilcy wnęki watroby"

TK po chemii i radio :
"Obecności powiększobych węzłow chonnych nie stwierdzam. (...) śledziona (...) prawidłowe"

USG z sierpnia tego roku:
"W przestrzenie zaotrzewnej nie uwidoczniono, powiększonych, zmienionych węzłów chłonnych. Sledziona prawidłowej wielkości, wymiar dwubiegunowy 10,5cm. Echogeniczność miąższu jest niejednorodna, z obecnością drobnych ognisk obniżonej echogeniczności wielkości do 10mm"

Tak jak pisałam wyżej mam powtórzyć USG za miesiąc, jak nie będzie wielkich zmian poczekać z TK do października.
Prawdę mówiąc jestem tym USG podlamana, bo po chemii PET był czysty jeśli chodzi o śledzionę....
Tym bardziej, że u mnie tej śledziony wyciąć się nie da ze względu na inne choroby współistniejące- przeszczepu szpiku również.
Gdyby choroba ograniczała się tylko do jednego ogniska można jeszcze zastosować podobno radio.

BOJE SIĘ!!! :(

+0

autor: Martyna, dodał 2014-08-20 14:29komentuj

> O 12:54, dnia 2014-08-20 seb napisał(-a):
> > O 12:00, dnia 2014-08-20 Martyna napisał(-a):
> > > O 10:47, dnia 2014-08-20 seba napisał(-a):
> > > > O 10:11, dnia 2014-08-20 Martyna napisał(-a):
> > > > > O 09:57, dnia 2014-08-20 seba napisał(-a):
> > > > > > O 07:47, dnia 2014-08-20 Janek napisał(-a):
> > > > > > > O 01:04, dnia 2014-08-20 seba napisał(-a):
> > > > > > > > O 22:26, dnia 2014-08-19 seba napisał(-a):
> > > > > > A co wykazało to USG bo nie jestem w temacie, u mnie przy wznowie były takie bóle od nadgarstka po pachy.
> > > > >
> > > > > Odczynowe wezly o prawidłowej morfologi, strukturze. najwiekszy chyba 23mm. Powtarzane zseba razy. Od nadgarstka mam na odcinku 13cm nie dochodza do lokcia. Ty miałeś je zawsze jak coś wypiles bo ją wlasnie chyba nie? Co o tym myslisz? Zlirujcie się i odpowiedzcie :(
> > > >
> > > > A byles u lekarza pierwszego kontaku? Twoje objawy w zaden sposob nie wskazlekko się poce. M
> > > Mam również świad i przez miesiąc poty mocne ale mi przeszlo zostały lekkie że kolniezyk mam wilgotny . Byłem u lekarzy wielu. Robilem masę badań
> >
> > A rtg klatki piersiowej miales robione? jak wyszly badania krwi?
> Rtg 2 razy czysto. Morfologia normalna jakies tam leciutkie odchylenia. OB 2, crp 0,3. Zdaniem lekarzy OK. Janek co myslisz? co myslicie ludziska

Gdybyś miał nowotwór to crp byłoby podwyższone. ziarnica dała by również obraz na rtg. niech ci dadzą jakieś leki na alergie i na nerwy.

To nie jest ziarnica

+0

autor: seb, dodał 2014-08-20 12:54komentuj

> O 12:00, dnia 2014-08-20 Martyna napisał(-a):
> > O 10:47, dnia 2014-08-20 seba napisał(-a):
> > > O 10:11, dnia 2014-08-20 Martyna napisał(-a):
> > > > O 09:57, dnia 2014-08-20 seba napisał(-a):
> > > > > O 07:47, dnia 2014-08-20 Janek napisał(-a):
> > > > > > O 01:04, dnia 2014-08-20 seba napisał(-a):
> > > > > > > O 22:26, dnia 2014-08-19 seba napisał(-a):
> > > > > A co wykazało to USG bo nie jestem w temacie, u mnie przy wznowie były takie bóle od nadgarstka po pachy.
> > > >
> > > > Odczynowe wezly o prawidłowej morfologi, strukturze. najwiekszy chyba 23mm. Powtarzane zseba razy. Od nadgarstka mam na odcinku 13cm nie dochodza do lokcia. Ty miałeś je zawsze jak coś wypiles bo ją wlasnie chyba nie? Co o tym myslisz? Zlirujcie się i odpowiedzcie :(
> > >
> > > A byles u lekarza pierwszego kontaku? Twoje objawy w zaden sposob nie wskazlekko się poce. M
> > Mam również świad i przez miesiąc poty mocne ale mi przeszlo zostały lekkie że kolniezyk mam wilgotny . Byłem u lekarzy wielu. Robilem masę badań
>
> A rtg klatki piersiowej miales robione? jak wyszly badania krwi?
Rtg 2 razy czysto. Morfologia normalna jakies tam leciutkie odchylenia. OB 2, crp 0,3. Zdaniem lekarzy OK. Janek co myslisz? co myslicie ludziska

+0

autor: Martyna, dodał 2014-08-20 12:00komentuj

> O 10:47, dnia 2014-08-20 seba napisał(-a):
> > O 10:11, dnia 2014-08-20 Martyna napisał(-a):
> > > O 09:57, dnia 2014-08-20 seba napisał(-a):
> > > > O 07:47, dnia 2014-08-20 Janek napisał(-a):
> > > > > O 01:04, dnia 2014-08-20 seba napisał(-a):
> > > > > > O 22:26, dnia 2014-08-19 seba napisał(-a):
> > > > A co wykazało to USG bo nie jestem w temacie, u mnie przy wznowie były takie bóle od nadgarstka po pachy.
> > >
> > > Odczynowe wezly o prawidłowej morfologi, strukturze. najwiekszy chyba 23mm. Powtarzane z 7 razy. Od nadgarstka mam na odcinku 13cm nie dochodza do lokcia. Ty miałeś je zawsze jak coś wypiles bo ją wlasnie chyba nie? Co o tym myslisz? Zlirujcie się i odpowiedzcie :(
> >
> > A byles u lekarza pierwszego kontaku? Twoje objawy w zaden sposob nie wskazlekko się poce. M
> Mam również świad i przez miesiąc poty mocne ale mi przeszlo zostały lekkie że kolniezyk mam wilgotny . Byłem u lekarzy wielu. Robilem masę badań

A rtg klatki piersiowej miales robione? jak wyszly badania krwi?

+0

autor: Eli, dodał 2014-08-20 11:27komentuj


> Podsumowując diabeł wie co z tą moją sledzioną, bo nie jest ani powiękzona, nie ma też powięjszonych węzłów chłonnych w brzuchu, TK kl. piersiowa stabilizacja....a lekarz co opisywał USG mówił, że śledziona ma m ziarnistą strukturę.... i bądź tu mądry :o
Hej Frubelku, czy juz wiadomo co jest nie tak? Daj znac koniecznie.

+0

autor: AnnaJ, dodał 2014-08-20 10:56komentuj

> O 09:04, dnia 2014-08-20 Lena napisał(-a):
> > O 08:39, dnia 2014-08-20 AnnaJ napisał(-a):
> > > O 08:24, dnia 2014-08-19 AnnaJ napisał(-a):
> > > Proszę o opinię: na 100% od dwóch lat mam jakby "spuchnięcie" nad lewym obojczykiem, nie boli jak dotykam, nie wyczuwam w "nim" żadnych grudek, fasolek etc.-czytaj "węzłów chłonnych". Moje pytanie jest następujące-czy węzły obojczykowe są "wyczuwalne w palpacji" czy może być tak, że ja nic nie wyczuwam, żadnego zgrubienia a on tam jest.....poza tym nie mam żadnych objawów, nic kompletnie (żadne stany podgorączkowe, poty nocne, inne węzły nie powiększone- mówię o tych które można wyczuć w palpacji, morfologia ostatnia robiona rok temu-wręcz WZOROWA-teraz będę robić kolejną bo robię co rok....)
> > > Leczę się tylko na niedoczynność tarczycy. Owe spuchnięcie jedni widzą inni nie....Aha, jeszcze jedno, jak stoję ładnie wyprostowana jest ono nie widoczne lub mniej widoczne
> > > Trochę się nakręcam czytając o ziarnicy i mam miękkie nogi.....
> > > Jeżeli jestem hipochondrykiem to proszę powiedzcie mi to nawet najbardziej dosadnymi słowami!!!
> >
> >
> > Czy ktoś może się jeszcze wypowiedzieć?
>
> Aniu, daj sobie spokój :)

Czyli jakby były węzły to bym je wyczuła w palpacji, tak? Wiem świruję i jak pisałam wyżej nadaje sie na "leczenie głowy" ale nie potrafię z tym walczyć, UWIERZCIE

+0

autor: seba , dodał 2014-08-20 10:47komentuj

> O 10:11, dnia 2014-08-20 Martyna napisał(-a):
> > O 09:57, dnia 2014-08-20 seba napisał(-a):
> > > O 07:47, dnia 2014-08-20 Janek napisał(-a):
> > > > O 01:04, dnia 2014-08-20 seba napisał(-a):
> > > > > O 22:26, dnia 2014-08-19 seba napisał(-a):
> > > A co wykazało to USG bo nie jestem w temacie, u mnie przy wznowie były takie bóle od nadgarstka po pachy.
> >
> > Odczynowe wezly o prawidłowej morfologi, strukturze. najwiekszy chyba 23mm. Powtarzane z 7 razy. Od nadgarstka mam na odcinku 13cm nie dochodza do lokcia. Ty miałeś je zawsze jak coś wypiles bo ją wlasnie chyba nie? Co o tym myslisz? Zlirujcie się i odpowiedzcie :(
>
> A byles u lekarza pierwszego kontaku? Twoje objawy w zaden sposob nie wskazlekko się poce. M
Mam również świad i przez miesiąc poty mocne ale mi przeszlo zostały lekkie że kolniezyk mam wilgotny . Byłem u lekarzy wielu. Robilem masę badań

+0

autor: Alexis, dodał 2014-08-20 10:40komentuj

Could I make an appointment to see ? http://pattonandcooke.com/?page=52 cheap aldactone Tax equity investors enjoy returns of 8 to 12 percent, onaverage, by investing in solar leases, according to executivesat several leasing companies. The rate of return on loans tendsto be tied to overall interest rates.

+0

autor: Martyna, dodał 2014-08-20 10:11komentuj

> O 09:57, dnia 2014-08-20 seba napisał(-a):
> > O 07:47, dnia 2014-08-20 Janek napisał(-a):
> > > O 01:04, dnia 2014-08-20 seba napisał(-a):
> > > > O 22:26, dnia 2014-08-19 seba napisał(-a):
> > A co wykazało to USG bo nie jestem w temacie, u mnie przy wznowie były takie bóle od nadgarstka po pachy.
>
> Odczynowe wezly o prawidłowej morfologi, strukturze. najwiekszy chyba 23mm. Powtarzane z 7 razy. Od nadgarstka mam na odcinku 13cm nie dochodza do lokcia. Ty miałeś je zawsze jak coś wypiles bo ją wlasnie chyba nie? Co o tym myslisz? Zlirujcie się i odpowiedzcie :(

A byles u lekarza pierwszego kontaku? Twoje objawy w zaden sposob nie wskazuja na zz.

+0

autor: seba , dodał 2014-08-20 09:57komentuj

> O 07:47, dnia 2014-08-20 Janek napisał(-a):
> > O 01:04, dnia 2014-08-20 seba napisał(-a):
> > > O 22:26, dnia 2014-08-19 seba napisał(-a):
> A co wykazało to USG bo nie jestem w temacie, u mnie przy wznowie były takie bóle od nadgarstka po pachy.

Odczynowe wezly o prawidłowej morfologi, strukturze. najwiekszy chyba 23mm. Powtarzane z 7 razy. Od nadgarstka mam na odcinku 13cm nie dochodza do lokcia. Ty miałeś je zawsze jak coś wypiles bo ją wlasnie chyba nie? Co o tym myslisz? Zlirujcie się i odpowiedzcie :(

+0

autor: Martyna, dodał 2014-08-20 09:56komentuj

> O 22:30, dnia 2014-08-19 rollo napisał(-a):
> > O 08:36, dnia 2014-08-19 Martyna napisał(-a):
> > Witam:)
> >
> > Wczoraj po badaniu pet okazalo sie ze moje leczenie abvd nie zadzialalo i musze byc leczona w inny sposob. Czy ktos z was mial podobna hitorie? jak byliscie leczeni? Bede wdzieczna za wasza pomoc
> Dobrze że teraz jest pet i można szybko stwierdzić czy chemia działa ja nie miałem tego szczęścia ja po pierwszej dawce miałem brak odpowiedzi ale lekarze mówili że trzeba brać dalej to będzie przełom.A tu guzik po kolejnych abvd czułem że choroba zamiast się cofać zaczęła przyspieszać zaczął mnie boleć kręgosłup potem drętwieć kolejne palce u ręki ból na którego wspomnienie dziś czuje strach,Na moją prośbę lekarz mówił bieżemy do końca nie można przerywać serii zacisnąłem zęby i brałem to ze świadomością że mi nie pomaga .W końcu dobrnołem badanie kontrolne którego nie musiałem czytać,,progresja w trakcie leczenia ch ciało mi się wyć. skierowanie na oddział dawki tramalu eshap i autoprzeszczep to był 2009 rok a teraz siedzę i piszę może to się komuś przyda. Oczywiście powtórzyć pet lub Tk aby się upewnić może to fałszywy alarm .Powodzenia


dziękję:) pocieszylo mnie to

+0

autor: Lena, dodał 2014-08-20 09:11komentuj

> O 17:01, dnia 2014-08-18 Przerazona ona napisał(-a):
> a czy moje objawy to takie typowe dla ziarnicy są? usg szyi wyznaczyli mi na za tydzień i to prywatnie, póki co jestem zawieszona w niepewności

Ja tam nie widzę powodu do niepokoju.
1. Swedzi mnie okresowo skora tzn bardziej to sa uklucia miejscowe
Przy ziarnicy raczej swędzi na maksa, całe obszary, nogi itd., a nie jakieś ukłucia. A poty nocne masz? Takie zlewne, że trzeba pościel wymieniać?
2. Mam kuleczke ok 5-7 mm na szyi ,zrosnieta z podlozem, bezbolesna i nieruchoma po prawej stronie blizej karku
Mały rozmiar, na karku....ja bym obstawiała pozapalną, może coś z zębem, jak nie wyczuwasz węzłów nadobojczykowych, szyjnych, pachowych czy pachwinowych to jedna kuleczka to raczej nie ziarnica.

3. Schudlam 13 kg w 13 miesiecy jak tylko przeszlam na regularne 5 posilkow,zaczelam cwiczyc i jesc wiecej bialka. Waga powinna po unormowaniu stanac w miejscu a ona ciagle spada ok 1 kg na miesiac przy takim sposobie zywienia
Skoro na diecie schułaś 13 kg w 13 mies to super, a to, że potem znów chudniesz to też nic dziwnego, ruch, białko. Z resztą przy ziarnicy chyba niewiele osób chudnie. Ja miałam wagę ok, a choroba szalała.
4. Bol u gory w plecach jak przy nadwyrezeniu jak siedzialam w pochylonej pozycji
Jak siedzę długo w pochylonej pozycji to też bolą mnie plecy. Chyba każdy tak ma.

Zrób sobie CRP, OB i LDH. W jeden dzień wynik, żadnego skierowania nie trzeba. A jak coś będzie nie tak to usg węzłów. Prywatnie ze 100 zł zapłacisz i będziesz spokojna.

+0

autor: Lena, dodał 2014-08-20 09:04komentuj

> O 08:39, dnia 2014-08-20 AnnaJ napisał(-a):
> > O 08:24, dnia 2014-08-19 AnnaJ napisał(-a):
> > Proszę o opinię: na 100% od dwóch lat mam jakby "spuchnięcie" nad lewym obojczykiem, nie boli jak dotykam, nie wyczuwam w "nim" żadnych grudek, fasolek etc.-czytaj "węzłów chłonnych". Moje pytanie jest następujące-czy węzły obojczykowe są "wyczuwalne w palpacji" czy może być tak, że ja nic nie wyczuwam, żadnego zgrubienia a on tam jest.....poza tym nie mam żadnych objawów, nic kompletnie (żadne stany podgorączkowe, poty nocne, inne węzły nie powiększone- mówię o tych które można wyczuć w palpacji, morfologia ostatnia robiona rok temu-wręcz WZOROWA-teraz będę robić kolejną bo robię co rok....)
> > Leczę się tylko na niedoczynność tarczycy. Owe spuchnięcie jedni widzą inni nie....Aha, jeszcze jedno, jak stoję ładnie wyprostowana jest ono nie widoczne lub mniej widoczne
> > Trochę się nakręcam czytając o ziarnicy i mam miękkie nogi.....
> > Jeżeli jestem hipochondrykiem to proszę powiedzcie mi to nawet najbardziej dosadnymi słowami!!!
>
>
> Czy ktoś może się jeszcze wypowiedzieć?

Aniu, daj sobie spokój :)

+0

autor: AnnaJ, dodał 2014-08-20 08:39komentuj

> O 08:24, dnia 2014-08-19 AnnaJ napisał(-a):
> Proszę o opinię: na 100% od dwóch lat mam jakby "spuchnięcie" nad lewym obojczykiem, nie boli jak dotykam, nie wyczuwam w "nim" żadnych grudek, fasolek etc.-czytaj "węzłów chłonnych". Moje pytanie jest następujące-czy węzły obojczykowe są "wyczuwalne w palpacji" czy może być tak, że ja nic nie wyczuwam, żadnego zgrubienia a on tam jest.....poza tym nie mam żadnych objawów, nic kompletnie (żadne stany podgorączkowe, poty nocne, inne węzły nie powiększone- mówię o tych które można wyczuć w palpacji, morfologia ostatnia robiona rok temu-wręcz WZOROWA-teraz będę robić kolejną bo robię co rok....)
> Leczę się tylko na niedoczynność tarczycy. Owe spuchnięcie jedni widzą inni nie....Aha, jeszcze jedno, jak stoję ładnie wyprostowana jest ono nie widoczne lub mniej widoczne
> Trochę się nakręcam czytając o ziarnicy i mam miękkie nogi.....
> Jeżeli jestem hipochondrykiem to proszę powiedzcie mi to nawet najbardziej dosadnymi słowami!!!


Czy ktoś może się jeszcze wypowiedzieć?

+0

autor: Taylor, dodał 2014-08-20 08:14komentuj

I'm from England

+0

autor: Jayden, dodał 2014-08-20 08:14komentuj

Gloomy tales

+0

autor: Aaliyah, dodał 2014-08-20 08:10komentuj

Insufficient funds

autor: Jeremiah, dodał 2014-08-20 08:10komentuj

Please wait

autor: Janek, dodał 2014-08-20 07:47komentuj

> O 01:04, dnia 2014-08-20 seba napisał(-a):
> > O 22:26, dnia 2014-08-19 seba napisał(-a):
A co wykazało to USG bo nie jestem w temacie, u mnie przy wznowie były takie bóle od nadgarstka po pachy.

+0

autor: Juan, dodał 2014-08-20 07:16komentuj

I'm on work experience http://www.agilerigaday.lv/online-p... homework market from 10 dollars EDF finance chief Thomas Piquemal said the U.S. nuclear adventure had led to 2 billion euros in writedowns in 2009-2012. EDF's U.S. investment totalled 6.4 billion euros, but was partly recouped by selling Exelon shares, he said.

+0

autor: Noah, dodał 2014-08-20 06:46komentuj

Canada>Canada

+0

autor: bobber, dodał 2014-08-20 02:12komentuj

Canada>Canada http://pattonandcooke.com/?page=128 proscar 1mg Q2-P Q2-A Q1 2012 GDP 15,681.0 15,648.7 15,583.9 15,470.7 Final Sales of Dom.Product 15,610.8 15,585.1 15,536.4 15,403.2 Final Sales to Dom. Buyers 16,033.1 16,038.6 15,958.6 15,835.2 Consumer Spending 10,690.6 10,690.9 10,644.0 10,517.6

+0

autor: Kevin, dodał 2014-08-20 01:49komentuj

I'm on work experience http://pattonandcooke.com/?page=120 atorvastatin online State District Judge Tom Greenwell's body was discovered by a cleaning crew in his Corpus Christi office on the eighth floor of the Nueces County Courthouse Monday evening, investigators said. A gun was discovered near the body.

+0

autor: seba , dodał 2014-08-20 01:04komentuj

> O 22:26, dnia 2014-08-19 seba napisał(-a):
> To ponownie ja... Odnośnie tego bólu rąk po wypiciu alkocholu. Wysrepuje on nie zawsze i nie jest to mocny ból. Pojawia się na odcinku od nadgarstka do prawie lokcia. Boję się że to ostatnie gwizdki :( to wszystko trwa już z 8-9mesiecy. Co o tym myslicie? Dodam że ból pojawiał się czasem. Kilka razy wYpilem piwo i nie czulem go. Innym razem po radlerku :( Bardzo was proszę o potraktowanie mnie serio i udzielenie jakiś rad bo się obawiam że te wszystkie objawy włącznie z somatycznymi takimi jak wybroczyny, zoltawy kal od początku tego i jakieś dziwne gazy ... Dziekuje z góry i proszę was aby na mnie nie krzyczano :(

Po prawej stronie szyji mam 6 kulek od góry do dolu po lewo 7. Pod pachą 3 z prawej w tym dwie blisko siebie lewa 2. Co myslicie na te usg wydałem juz okolo 700zł

+0

autor: Carlos, dodał 2014-08-19 22:47komentuj

I can't get a dialling tone http://dorothy-gish.com/pay-to-do-c... uc essay help The 360bhp electric car, which will be built in a limited production run of 50 units, is designed to commemorate the 50th anniversary of Donald Campbell's land and water speed records. The car will go on sale in 2014.

+0

autor: rollo, dodał 2014-08-19 22:30komentuj

> O 08:36, dnia 2014-08-19 Martyna napisał(-a):
> Witam:)
>
> Wczoraj po badaniu pet okazalo sie ze moje leczenie abvd nie zadzialalo i musze byc leczona w inny sposob. Czy ktos z was mial podobna hitorie? jak byliscie leczeni? Bede wdzieczna za wasza pomoc
Dobrze że teraz jest pet i można szybko stwierdzić czy chemia działa ja nie miałem tego szczęścia ja po pierwszej dawce miałem brak odpowiedzi ale lekarze mówili że trzeba brać dalej to będzie przełom.A tu guzik po kolejnych abvd czułem że choroba zamiast się cofać zaczęła przyspieszać zaczął mnie boleć kręgosłup potem drętwieć kolejne palce u ręki ból na którego wspomnienie dziś czuje strach,Na moją prośbę lekarz mówił bieżemy do końca nie można przerywać serii zacisnąłem zęby i brałem to ze świadomością że mi nie pomaga .W końcu dobrnołem badanie kontrolne którego nie musiałem czytać,,progresja w trakcie leczenia ch ciało mi się wyć. skierowanie na oddział dawki tramalu eshap i autoprzeszczep to był 2009 rok a teraz siedzę i piszę może to się komuś przyda. Oczywiście powtórzyć pet lub Tk aby się upewnić może to fałszywy alarm .Powodzenia

+0

autor: seba , dodał 2014-08-19 22:26komentuj

To ponownie ja... Odnośnie tego bólu rąk po wypiciu alkocholu. Wysrepuje on nie zawsze i nie jest to mocny ból. Pojawia się na odcinku od nadgarstka do prawie lokcia. Boję się że to ostatnie gwizdki :( to wszystko trwa już z 8-9mesiecy. Co o tym myslicie? Dodam że ból pojawiał się czasem. Kilka razy wYpilem piwo i nie czulem go. Innym razem po radlerku :( Bardzo was proszę o potraktowanie mnie serio i udzielenie jakiś rad bo się obawiam że te wszystkie objawy włącznie z somatycznymi takimi jak wybroczyny, zoltawy kal od początku tego i jakieś dziwne gazy ... Dziekuje z góry i proszę was aby na mnie nie krzyczano :(

autor: orillo64, dodał 2014-08-19 22:00komentuj

> O 15:25, dnia 2014-08-18 beata79 napisał(-a):
> Ja również po przeszczepie wróciłam do pracy. Nie od razu, bo ponad pół roku walczyłam z powikłaniami poprzeszczepowymi w tym z poważnym zapaleniem płuc. Chyba każdy z nas ma jakieś dolegliwości po zastosowanym leczeniu, ja mam tachykardię, problemy z wydolnością, zauważyłam też, że leczenie odbiło się na moim mózgu ;-) bo często zapominam słów i czasami mam problem z płynnym wysławianiem się (apropos czy Wy też tam macie?) Też boję się nawrotu i każde kłucie czy ból węzłów ( które mam często na zmianę pogody ) sprawia, że zaczynam się "obmacywać" i martwić czy to oby nie nawrót... Ale trzeba żyć normalnie i cieszyć się, że się udało!
Tak proste zdanie a w głowie pustka czasem zapominam nazwy prostych przedmiotów .A zamiast płynnej rozmowy jakieś yyyyy a w końcu gubię wątek całej rozmowy aż mnie to wkurza ktoś myśli jakiś zamulony człowiek. I z koncentracją też problemy.Pozdrawiam Beatę jak zawsze można liczyć na odzew z twojej strony .Taka wymiana myśli dobrze wpływa na psyche...

+0

autor: orillo64, dodał 2014-08-19 21:44komentuj

> O 15:25, dnia 2014-08-18 beata79 napisał(-a):
> Ja również po przeszczepie wróciłam do pracy. Nie od razu, bo ponad pół roku walczyłam z powikłaniami poprzeszczepowymi w tym z poważnym zapaleniem płuc. Chyba każdy z nas ma jakieś dolegliwości po zastosowanym leczeniu, ja mam tachykardię, problemy z wydolnością, zauważyłam też, że leczenie odbiło się na moim mózgu ;-) bo często zapominam słów i czasami mam problem z płynnym wysławianiem się (apropos czy Wy też tam macie?) Też boję się nawrotu i każde kłucie czy ból węzłów ( które mam często na zmianę pogody ) sprawia, że zaczynam się "obmacywać" i martwić czy to oby nie nawrót... Ale trzeba żyć normalnie i cieszyć się, że się udało!

+0

autor: Przerazona ona, dodał 2014-08-19 17:28komentuj

tak, dokładnie tak samo, jeszcze ja mam niepokój silny i strach

+0

autor: Jordan, dodał 2014-08-19 15:37komentuj

I'm sorry, he's http://nordiskkaktusselskab.dk/writ... term paper help women's studies As Myanmar's skies get busier, so are its antiquated and under-funded airports. Only three of Myanmar's 33 airports - Yangon, Mandalay and Naypyitaw - are international. Others often lack bigger runways, advanced navigation and safety equipment and adequate security.

autor: Lena, dodał 2014-08-19 12:21komentuj

> O 10:06, dnia 2014-08-19 Martyna napisał(-a):
> > O 09:47, dnia 2014-08-19 aneta napisał(-a):
> >
> > Moonligth ... miała taki sam typ. Zapytaj Jej , jest w galerii
>
> dzieki ale chodzi mi konkrenie o kogos kto mial chloniaka odpornego na abvd a niekoniecznie o kogos kto ma ten sam typ ziarnicy co ja, Z tego co widze moonlight byla leczona w zupelnie inny sposob co ja bo zaczynala od innej chemii

Jeżeli po 2 cyklu PET nie miałaś remisji pewnie dostaniesz chemię BEACOPP. Najważniejsze, aby nie truli Cię dalej abvd skoro nie działa.

+0

autor: AnnaJ, dodał 2014-08-19 12:12komentuj

> O 08:24, dnia 2014-08-19 AnnaJ napisał(-a):
> Proszę o opinię: na 100% od dwóch lat mam jakby "spuchnięcie" nad lewym obojczykiem, nie boli jak dotykam, nie wyczuwam w "nim" żadnych grudek, fasolek etc.-czytaj "węzłów chłonnych". Moje pytanie jest następujące-czy węzły obojczykowe są "wyczuwalne w palpacji" czy może być tak, że ja nic nie wyczuwam, żadnego zgrubienia a on tam jest.....poza tym nie mam żadnych objawów, nic kompletnie (żadne stany podgorączkowe, poty nocne, inne węzły nie powiększone- mówię o tych które można wyczuć w palpacji, morfologia ostatnia robiona rok temu-wręcz WZOROWA-teraz będę robić kolejną bo robię co rok....)
> Leczę się tylko na niedoczynność tarczycy. Owe spuchnięcie jedni widzą inni nie....Aha, jeszcze jedno, jak stoję ładnie wyprostowana jest ono nie widoczne lub mniej widoczne
> Trochę się nakręcam czytając o ziarnicy i mam miękkie
nogi.....
> Jeżeli jestem hipochondrykiem to proszę powiedzcie mi to nawet najbardziej dosadnymi słowami!!!

Czy ktoś jeszcze może się wypowiedzieć i mi pomóc.....

+0

autor: AnnaJ, dodał 2014-08-19 11:19komentuj

> O 11:11, dnia 2014-08-19 Przerazona ona napisał(-a):
> wyczułabyś kulkę,ale naprawdę nie ma się co bać i nakręcać,jeśli masz coś od 2 lat to nie rak, staraj się o tym nie myśleć bo zwariujesz

Ale to jest silniejsze ode mnie!ja o tym myślę cały czas! Siedzę w pracy i zamiast pisać ofertę przetargową to ja siedzę na necie i czytam, czytam, czytam! i Wszędzie rak, rak, rak! też tak masz? Ja jestem chora ale na głowę!i wiem o tym doskonale!

+0

autor: Przerazona ona, dodał 2014-08-19 11:11komentuj

wyczułabyś kulkę,ale naprawdę nie ma się co bać i nakręcać,jeśli masz coś od 2 lat to nie rak, staraj się o tym nie myśleć bo zwariujesz

+0

autor: AnnaJ, dodał 2014-08-19 11:09komentuj

> O 10:56, dnia 2014-08-19 Przerazona ona napisał(-a):
> tak, u internistki i zakończyło się na tym, że kazała nie dotykać i obserwować,a kuleczka jest w dość nietypowej lokalizacji bo po prawej stronie,bliżej karku, a internistka powiedziała, że 90% przypadku chłoniaka jest nad obojczykiem. Będę obserwować póki co i muszę do jakiegoś psychologa iść bo mnie skóra kłuje , a w nocy nie czuję tego jak świadomość nie pracuje. Tak się nakręciłam na raka,że mi dochodzą kolejne objawy, łącznie z dezorientacją. Np. wyłączam się na kilka sekund i nie wiem co się dzieje, po czym mam silny nieokreślony niepokój. Leczyłam się 2,5 roku citalem na nerwicę histeryczną, ale coś czuję, że uodparniam się i trzeba dawkę zwiększać, bo odchodzę od zmysłów

A jak myślisz z tymi nadobojczykowymi węzłami-jakbym je faktycznie miała to bym je wyczuła?czy takie opuchnięcie może być np od krzywego kręgosłupa, czy jakaś np tkanka tłuszczowa, czy jakaś asymetria mięśnia.....

+0

autor: Przerazona ona, dodał 2014-08-19 10:56komentuj

tak, u internistki i zakończyło się na tym, że kazała nie dotykać i obserwować,a kuleczka jest w dość nietypowej lokalizacji bo po prawej stronie,bliżej karku, a internistka powiedziała, że 90% przypadku chłoniaka jest nad obojczykiem. Będę obserwować póki co i muszę do jakiegoś psychologa iść bo mnie skóra kłuje , a w nocy nie czuję tego jak świadomość nie pracuje. Tak się nakręciłam na raka,że mi dochodzą kolejne objawy, łącznie z dezorientacją. Np. wyłączam się na kilka sekund i nie wiem co się dzieje, po czym mam silny nieokreślony niepokój. Leczyłam się 2,5 roku citalem na nerwicę histeryczną, ale coś czuję, że uodparniam się i trzeba dawkę zwiększać, bo odchodzę od zmysłów

+0

autor: AnnaJ, dodał 2014-08-19 10:37komentuj

> O 10:25, dnia 2014-08-19 Przerazona ona napisał(-a):
> jak od 2 lat to będziesz żyła. Już byś nie żyła gdyby to byłą nieleczona ziarnica. Nie przejmuj się. Ja się bardziej martwię bo kuleczkę mam od 2 tygodni, ale 2 lata i nie rośnie to żaden rak moim skromnym zdaniem


Dzięki!Też tak myślę! Ale tak teoretycznie-czy mogą być powiększone węzły nadobojczykowe "nie wyczuwalne", poprostu ja tam nic kompletnie nie czuje, nawet najmniejszego ziarenka, nic, zero!Ale szczerze, nakręcam się przy tym dość ostro! A u Ciebie jak? duża "ta kuleczka"? byłaś z tym gdzieś?

+0

autor: Przerazona ona, dodał 2014-08-19 10:25komentuj

jak od 2 lat to będziesz żyła. Już byś nie żyła gdyby to byłą nieleczona ziarnica. Nie przejmuj się. Ja się bardziej martwię bo kuleczkę mam od 2 tygodni, ale 2 lata i nie rośnie to żaden rak moim skromnym zdaniem

+0

autor: AnnaJ, dodał 2014-08-19 10:09komentuj

> O 08:24, dnia 2014-08-19 AnnaJ napisał(-a):
> Proszę o opinię: na 100% od dwóch lat mam jakby "spuchnięcie" nad lewym obojczykiem, nie boli jak dotykam, nie wyczuwam w "nim" żadnych grudek, fasolek etc.-czytaj "węzłów chłonnych". Moje pytanie jest następujące-czy węzły obojczykowe są "wyczuwalne w palpacji" czy może być tak, że ja nic nie wyczuwam, żadnego zgrubienia a on tam jest.....poza tym nie mam żadnych objawów, nic kompletnie (żadne stany podgorączkowe, poty nocne, inne węzły nie powiększone- mówię o tych które można wyczuć w palpacji, morfologia ostatnia robiona rok temu-wręcz WZOROWA-teraz będę robić kolejną bo robię co rok....)
> Leczę się tylko na niedoczynność tarczycy. Owe spuchnięcie jedni widzą inni nie....Aha, jeszcze jedno, jak stoję ładnie wyprostowana jest ono nie widoczne lub mniej widoczne
> Trochę się nakręcam czytając o ziarnicy i mam miękkie nogi.....
> Jeżeli jestem hipochondrykiem to proszę powiedzcie mi to nawet najbardziej dosadnymi słowami!!!


Proszę pomóżcie!

+0

autor: Martyna, dodał 2014-08-19 10:06komentuj

> O 09:47, dnia 2014-08-19 aneta napisał(-a):
>
> Moonligth ... miała taki sam typ. Zapytaj Jej , jest w galerii

dzieki ale chodzi mi konkrenie o kogos kto mial chloniaka odpornego na abvd a niekoniecznie o kogos kto ma ten sam typ ziarnicy co ja, Z tego co widze moonlight byla leczona w zupelnie inny sposob co ja bo zaczynala od innej chemii

+0

autor: aneta, dodał 2014-08-19 09:47komentuj


Moonligth ... miała taki sam typ. Zapytaj Jej , jest w galerii

+0

autor: Martyna, dodał 2014-08-19 09:22komentuj

> O 09:05, dnia 2014-08-19 Eli napisał(-a):
> > O 08:36, dnia 2014-08-19 Martyna napisał(-a):
> > Witam:)
> >
> > Wczoraj po badaniu pet okazalo sie ze moje leczenie abvd nie zadzialalo i musze byc leczona w inny sposob. Czy ktos z was mial podobna hitorie? jak byliscie leczeni? Bede wdzieczna za wasza pomoc
> Hej pisało tutaj sporo osób na które ABVD nie podziałalo więc nie jesteś jedyna. Napisz jaki masz typ i zaawansowanie i ile chemii mialas jak wyglądał PET w trakcie leczenia.

Mój typ to IIA NS, chemii miałam 4 cykle, po drugim cyklu PET wykazal resztkowy proces rozrostowy w sropiersiu (SUV max 6) a teraz wyszlo SUV max 12. Zaznaczam ze czuje sie swietnie, zero objawow ktore wystepowaly wczesniej.

+0

autor: Eli, dodał 2014-08-19 09:05komentuj

> O 08:36, dnia 2014-08-19 Martyna napisał(-a):
> Witam:)
>
> Wczoraj po badaniu pet okazalo sie ze moje leczenie abvd nie zadzialalo i musze byc leczona w inny sposob. Czy ktos z was mial podobna hitorie? jak byliscie leczeni? Bede wdzieczna za wasza pomoc
Hej pisało tutaj sporo osób na które ABVD nie podziałalo więc nie jesteś jedyna. Napisz jaki masz typ i zaawansowanie i ile chemii mialas jak wyglądał PET w trakcie leczenia.

+0

autor: behappy, dodał 2014-08-19 08:48komentuj

A financial advisor http://pattonandcooke.com/?page=67 flomax price Obama said he is open to negotiations over his healthcarelaw, a slight change of tone, but only after Congress approvesmeasures to end a week-long government shutdown and raise theU.S. debt ceiling.

autor: Martyna, dodał 2014-08-19 08:38komentuj

witam

wczoraj sie dowiedzialam ze bede miala zmienione leczenie z abvd na beacopp z powodu odpornosci mojego chloniaka na abvd. Bardzo was prosze zebyscie napisali mi wszystko o leczeniu beacopp, ile trwa, jakie cykle itd.

autor: Martyna, dodał 2014-08-19 08:36komentuj

Witam:)

Wczoraj po badaniu pet okazalo sie ze moje leczenie abvd nie zadzialalo i musze byc leczona w inny sposob. Czy ktos z was mial podobna hitorie? jak byliscie leczeni? Bede wdzieczna za wasza pomoc

autor: AnnaJ, dodał 2014-08-19 08:24komentuj

Proszę o opinię: na 100% od dwóch lat mam jakby "spuchnięcie" nad lewym obojczykiem, nie boli jak dotykam, nie wyczuwam w "nim" żadnych grudek, fasolek etc.-czytaj "węzłów chłonnych". Moje pytanie jest następujące-czy węzły obojczykowe są "wyczuwalne w palpacji" czy może być tak, że ja nic nie wyczuwam, żadnego zgrubienia a on tam jest.....poza tym nie mam żadnych objawów, nic kompletnie (żadne stany podgorączkowe, poty nocne, inne węzły nie powiększone- mówię o tych które można wyczuć w palpacji, morfologia ostatnia robiona rok temu-wręcz WZOROWA-teraz będę robić kolejną bo robię co rok....)
Leczę się tylko na niedoczynność tarczycy. Owe spuchnięcie jedni widzą inni nie....Aha, jeszcze jedno, jak stoję ładnie wyprostowana jest ono nie widoczne lub mniej widoczne
Trochę się nakręcam czytając o ziarnicy i mam miękkie nogi.....
Jeżeli jestem hipochondrykiem to proszę powiedzcie mi to nawet najbardziej dosadnymi słowami!!!

autor: Madison, dodał 2014-08-19 03:07komentuj

I'm doing a phd in chemistry http://www.painttheparks.com/quest/ proscar 1 mg bestellen Microsoft plans to push the Surface RT as an iPad competitor, emphasizing its role as a "productivity tablet" running Office -- plus its relatively lower price -- as its main differentiators, Hall said.

+0

autor: Wyatt, dodał 2014-08-19 00:46komentuj

International directory enquiries

+0

autor: Ethan, dodał 2014-08-19 00:42komentuj

I want to report a

autor: Colton, dodał 2014-08-19 00:42komentuj

I came here to study

autor: Snoopy, dodał 2014-08-19 00:27komentuj

I'm a housewife

+0

autor: Jason, dodał 2014-08-19 00:05komentuj

Jonny was here

+0

autor: Xavier, dodał 2014-08-18 23:03komentuj

Accountant supermarket manager

+0

autor: Renireni, dodał 2014-08-18 22:13komentuj

> O 17:15, dnia 2014-08-07 renireni napisał(-a):
> witam
> u mojego taty 2 dni temu zdiagnozowano mielofibrozę będzie jeszcze powtórka badań ale na 99% to to.
> Tato ma 67 lat. od lekarza nie dowiedzieliśmy sie zbyt wiele, jedynie tyle że choroba jest nieuleczalna a jedynie łagodzi się jej skutku uboczne.
> Jestem przerażona nie wiem jakie jest stadium choroby ale jak dzisiaj odebrałam taty wyniki to się przeraziłam, płytki krwi 29 przy normie od 150, hemoglobina 8,2, białe 4,44, czerwone 3,63,jakieś LDH 835 przy normie do 225, FAG 180 przy normie do 90. dla mnie jakaś masakra. szukamy pomocy konwencjonalnej ale i każdej innej. proszę o podpowiedzi jestem z łodzi ale możemy jechać wszędzie gdzie trzeba, mój mail renataostrowska@interia.pl


czy możecie polecić mi dobrego specjalistę z łodzi od mielofibrozy

+0

autor: Ona83, dodał 2014-08-18 21:22komentuj

U mnie ABVD tez nie podziałała, tzn. zaliczyłam b. szybką wznowę i dalej byłam leczona beacoppem eskalowanym z autoprzeszczepem na końcu. I również zaliczam się do osób, które beacopp wspominają dużo lepiej niż ABVD. Owszem morfologia leciała strasznie, czasami trzeba było przesuwać wlewy, tzw. dolewkę, ale mimo wszystko chemia sama w sobie łatwiejsza do przeżycia. i myślę, że skuteczna - poprawa samopoczucia już od pierwszego wlewu.

+0

autor: Marta91, dodał 2014-08-18 19:48komentuj

> O 16:52, dnia 2014-08-18 Martyna napisał(-a):
> > O 21:42, dnia 2012-07-23 Gizmo napisał(-a):
> > dzięki Rodzynka:) no ja bym ABVD nie chciała drugi raz przechodzić:)
>
> Rodzynka:) mam pytanie czy u ciebie chłoniak okazał sie oporny na ABVD i potem zastosowano u ciebie BEACOPP? Pytam bo dzis sie dowiedzialam ze abvd nie podzialalo i bede miala beacopp. Mam strasznie wspomnienia po abvd wiec cieszy mnie mysl ze druga chemia bedzie lepsza do zniesienia. Czy po beacopp osiagnelas pelna remisje? bede wdzieczna wszystkim kto ma doswiadczenie w podobnym temacie


Potwierdzam, miałam 4 cykle beacoppa i to były wakacje w porównaniu do Abvd którego zostały i jeszcze 3 wlewy :( Na lepsze samopoczucie przy beacoppie wpływa też spora uderzeniowa dawka sterydów(encorton).Ja po 2 dwócj cyklach beacoppa nie miałam pełnej remisji , mimo to po 4 cyklach zmienili mi niestety na Abvd.

+0

autor: Marta91, dodał 2014-08-18 19:44komentuj

Zombi, czekamy na wieści :)

+0

autor: Genesis, dodał 2014-08-18 17:59komentuj

Cool site goodluck :) http://www.myglobalbordeaux.com/tag... buy premarin • A decision to exclude it from the English Baccalaureate – which measures achievement in English, maths, science, languages, history or geography – had “led to a decline in RE provision in some schools”;

+0

autor: Przerazona ona, dodał 2014-08-18 17:01komentuj

a czy moje objawy to takie typowe dla ziarnicy są? usg szyi wyznaczyli mi na za tydzień i to prywatnie, póki co jestem zawieszona w niepewności

+0

autor: Martyna, dodał 2014-08-18 16:52komentuj

> O 21:42, dnia 2012-07-23 Gizmo napisał(-a):
> dzięki Rodzynka:) no ja bym ABVD nie chciała drugi raz przechodzić:)

Rodzynka:) mam pytanie czy u ciebie chłoniak okazał sie oporny na ABVD i potem zastosowano u ciebie BEACOPP? Pytam bo dzis sie dowiedzialam ze abvd nie podzialalo i bede miala beacopp. Mam strasznie wspomnienia po abvd wiec cieszy mnie mysl ze druga chemia bedzie lepsza do zniesienia. Czy po beacopp osiagnelas pelna remisje? bede wdzieczna wszystkim kto ma doswiadczenie w podobnym temacie

+0

autor: Evelyn, dodał 2014-08-18 16:25komentuj

I came here to work http://www.cathypickens.com/persuas... tok essay help Woods has won 52 of the 56 PGA Tour events in which he has had at least a share of the leadafter three rounds. His last loss was in the 2009 PGA Championship, when a closing 75 helped Y.A.Yang overtake him. He has not lost when leading by more than two strokes after the third round.

+0

autor: beata79, dodał 2014-08-18 15:25komentuj

Ja również po przeszczepie wróciłam do pracy. Nie od razu, bo ponad pół roku walczyłam z powikłaniami poprzeszczepowymi w tym z poważnym zapaleniem płuc. Chyba każdy z nas ma jakieś dolegliwości po zastosowanym leczeniu, ja mam tachykardię, problemy z wydolnością, zauważyłam też, że leczenie odbiło się na moim mózgu ;-) bo często zapominam słów i czasami mam problem z płynnym wysławianiem się (apropos czy Wy też tam macie?) Też boję się nawrotu i każde kłucie czy ból węzłów ( które mam często na zmianę pogody ) sprawia, że zaczynam się "obmacywać" i martwić czy to oby nie nawrót... Ale trzeba żyć normalnie i cieszyć się, że się udało!

+0

autor: Maria, dodał 2014-08-18 13:23komentuj

It's funny goodluck http://poweltonvillage.org/resource... english essay writers The $2.5 billion light rail project will take more time.China's state-owned China Civil Engineering ConstructionCorporation (CCECC) began work in 2010, but there are still 25km left to build on the $1.3 billion east-west line, and no workhas started on the 35 km north-south one.

+0

autor: Andrew, dodał 2014-08-18 10:07komentuj

Please wait http://www.pms.pt/paper-writings/ who to write a research paper He was convicted of killing his parents, Johnny and Carol Yowell, in 1998 and setting fire to their home in Lubbock, Texas. According to court records, Yowell told authorities he shot his father and then beat, strangled and killed his mother. He then blew up the house.

autor: zephi, dodał 2014-08-18 09:47komentuj

Jestem 1,5 roku po auto,wcześniej miałam chemooporność więc duzo różnych bardzo silnych chemii, zaczęłam pracę już miesiąc po przeszczepie choć nie na pełen etat i nie fizyczną jak piszesz. Generalnie jestem zwolenniczką jak najszybszego powrotu do pracy i normalnego życia- dla zdrowia psychicznego przede wszystkim. Też miałam kilkukrotnie podejrzenie nawrotu i niestety po auto trzeba się liczyć z tym, że niepewność będzie przez kilka lat. Nie wiem jak bardzo zniszczyło Cię auto, ale osobiście nie znam przypadku żeby ludzie musieli iść od razu na rentę... wszyscy, których znam normalnie żyją jak kiedyś, na początku poprostu troszke bardziej uważają. Jeżeli czujesz się słabo to pomyśl o zmianie pracy bo renta jest bardzo dołująca a naprawdę zdecydowana większość ludzi zyje jak przed chorobą.


pozdrawiam i zycze zdrówka

> O 18:36, dnia 2014-08-17 orillo64 napisał(-a):
> nasuwa mi się pytanie jak jest u was ze zdrowiem po autoprzeszczepie u mnie np.po rencie komisja uznała zdrowy do pracy .po 8 miesiącach badanie kontrolne podejrzenie wznowy.Co robić gdy w kółko sytuacja raz niby zdrowy a raz niepewny obłęd.ćzy wy czujecie się na 100% zdrowi czy pracujecie zawodowo fizycznie chodzi mi o te cięższe prace fizyczne,czy choroba i leczenie zostawiło ślady bo u mnie tak ,ale jak to udowodnić na komisji czy macie podobne odczucia

+0

autor: Nicholas, dodał 2014-08-18 08:45komentuj

very best job http://www.pms.pt/paper-writings/ cheap assignment help uk The National Union of Teachers and the NASUWT, which collectively represent nine-in-10 teachers, staged a regional walkout in the North West of England earlier in the summer and across the Midlands and Yorkshire last week.

+0

autor: zyrafa10, dodał 2014-08-18 07:25komentuj

Marku napisz jaki jest wynik! Ja mam czekać pod koniec tygodnia na telefon jak będzie miejsce na oddziale i idę na radio, ale jakoś postaram się tu zajrzeć :). Pozdrawiam.

+0

autor: baranek, dodał 2014-08-17 22:12komentuj

Pisałam i juz ze możesz zrobi ust węzłów obwodowych albo ust węzłów szyi oczywiście wskaz radiologowi ta kuleczke. Cenę podałam orientacyjna. Z jakiego miasta jesteś. Morfologia wykrywa ogólne nieprawidłowości, jest to tanie i podstawowe badanie , które w przypadu leku o zdrowie warto wykonać. W twoim wypadku ussg będzie rozstrzygające. Zrób te badania i odezwij się z wynikami. Ta kukeczka nie musi być nawet węzłem....

+0

autor: Destiny, dodał 2014-08-17 21:32komentuj

Jonny was here http://midwayinfo.org/personal-writ... macroeconomics essay questions The opposition Democrats left the chamber on Berisha's cueduring Rama's policy speech on Wednesday. Their new leaderLulzim Basha has dismissed the new government's programme,saying it had no real development plan, no resources and itspolicies were not based on concrete calculations.

+0

autor: Asowa , dodał 2014-08-17 21:03komentuj

> O 20:03, dnia 2014-08-17 Przerazona ona napisał(-a):
> Na rtg nie mam co liczyc, bo internistka mowila,ze skoro nie mam kaszlu i dusznosci to nie da,chyba ,ze powinnam ja oklamac,ze mam,aby dostac na rtg.
> I czy usg to jest tej kulki czy calej szyi za 100 zl? Co morfologia wykrywa nie tak przy chloniaku ?
czyli póki co diagnozę postawiłaś sobie sama a nie doczytałaś jakie badania masz zrobić? Zrób usg na początek i nie wmawiają sobie żadnej choroby póki badania tego nie potwierdzą.

+0

autor: Przerazona ona, dodał 2014-08-17 20:03komentuj

Na rtg nie mam co liczyc, bo internistka mowila,ze skoro nie mam kaszlu i dusznosci to nie da,chyba ,ze powinnam ja oklamac,ze mam,aby dostac na rtg.
I czy usg to jest tej kulki czy calej szyi za 100 zl? Co morfologia wykrywa nie tak przy chloniaku ?

+0

autor: Marek, dodał 2014-08-17 18:50komentuj

Hej.

Po chemii miałem zmiany resztkowe i zalecili radioterapię, po której czeka się min. 3 mies na PET. Wynik będę miał 26

+0

autor: baranek, dodał 2014-08-17 18:48komentuj

Na badani krwi może ci dać internista, jeżeli nie to koszt tych co podałam to ok 30 zł, na usg podobno internista nie może dać ale nie wiem.vprywatnie to koszt 100 zł. Rtf klatki musi być ze skierowaniem i tutaj daje internista skierowanie ale to badanie robilabym w ostatniej kolejności. Jeżeli badania wyjdą ok to przestalabym się stresowac

+0

autor: orillo64, dodał 2014-08-17 18:36komentuj

nasuwa mi się pytanie jak jest u was ze zdrowiem po autoprzeszczepie u mnie np.po rencie komisja uznała zdrowy do pracy .po 8 miesiącach badanie kontrolne podejrzenie wznowy.Co robić gdy w kółko sytuacja raz niby zdrowy a raz niepewny obłęd.ćzy wy czujecie się na 100% zdrowi czy pracujecie zawodowo fizycznie chodzi mi o te cięższe prace fizyczne,czy choroba i leczenie zostawiło ślady bo u mnie tak ,ale jak to udowodnić na komisji czy macie podobne odczucia

autor: Przerazona ona, dodał 2014-08-17 17:28komentuj

Asowa na nastepujacej
1. Swedzi mnie okresowo skora tzn bardziej to sa uklucia miejscowe
2. Mam kuleczke ok 5-7 mm na szyi ,zrosnieta z podlozem, bezbolesna i nieruchoma po prawej stronie blizej karku
3. Schudlam 13 kg w 13 miesiecy jak tylko przeszlam na regularne 5 posilkow,zaczelam cwiczyc i jesc wiecej bialka. Waga powinna po unormowaniu stanac w miejscu a ona ciagle spada ok 1 kg na miesiac przy takim sposobie zywienia
4. Bol u gory w plecach jak przy nadwyrezeniu jak siedzialam w pochylonej pozycji

Google po wpisaniu pokazalo ZIARNICA ZLOSLIWA
diagnoze postawilam tez na podstawie opisu ludzi,co mieli tak samo

+0

autor: Asowa, dodał 2014-08-17 16:48komentuj

> O 16:06, dnia 2014-08-17 Przerazona ona napisał(-a):
> czy potrzeba skierowania na te badania? Internistka nie dała , kazała obserwować a to wywołało u mnie niepokój i depresję ta niepewność. Czy samo USG szyi da mi pewność, że nie mam raka? Czy na rtg klatki się dostaje ot tak skierowanie? Jakby będzie całościowy koszt mojego spokoju?
A na jakiej podstawie sądzisz, że masz ziarnicę?

+0

autor: Przerazona ona, dodał 2014-08-17 16:06komentuj

czy potrzeba skierowania na te badania? Internistka nie dała , kazała obserwować a to wywołało u mnie niepokój i depresję ta niepewność. Czy samo USG szyi da mi pewność, że nie mam raka? Czy na rtg klatki się dostaje ot tak skierowanie? Jakby będzie całościowy koszt mojego spokoju?

+0

autor: baranek, dodał 2014-08-17 14:41komentuj

Morfologia z rozmazem, lhd, crp i on plus usg tej kulki i ogólnie węzłów szyjnych, dla spokoju poproś o ust wszystkich węzłów obwodowych ( szyjne, pachwinowe, pachowe)
Jeżeli wyniki wyjdą ok to jest ok. Wyniki ust będę bezposredio po badaniu, radiolog wyjaśni charakter tej kulki, czy jest ona o ile to węzeł odczyniwy czy wymagający dalszej diagnostyki
Powodzenia

+0

autor: Elizabeth, dodał 2014-08-17 14:01komentuj

A company car

+0

autor: Addison, dodał 2014-08-17 13:57komentuj

Incorrect PIN

autor: Serenity, dodał 2014-08-17 13:42komentuj

A First Class stamp

+0

autor: Henry, dodał 2014-08-17 13:42komentuj

I'm doing a masters in law

+0

autor: Devin, dodał 2014-08-17 13:42komentuj

In a meeting

+0

autor: Carson, dodał 2014-08-17 13:21komentuj

How much is a Second Class stamp?

+0

autor: Przerazona ona, dodał 2014-08-17 13:07komentuj

Ponieważ mój poprzedni wątek został zignorowany- założyłam drugi. Napiszcie BŁAGAM!!! jakie badania powinnam wykonać krok po kroku aby wykryć ziarnicę, którą mam:/
Internistka zaleciła obserwację tej kulki, a to mnie przeraża mam niepokój nie do zniesienia!! Czy USG prywatne da mi 100% pewności?? Dodam, że bolą mnie już od kilku dni plecy jak siedzę pochylona po lewej stronie a swędzi tak , że siedzę w ręcznikach mokrych i ta malutka kuleczka ok 5-7 mm połączona z podłożem twarda, po prawej stronie bliżej karku :(
BŁAGAM, NAPISZCIE JAKIE DZIAŁANIA PODJĄĆ KROK PO KROKU ABY MIEĆ W SIERPNIU DIAGNOZĘ !!!!!!!

autor: Josiah, dodał 2014-08-17 12:32komentuj

I went to

+0

autor: heyjew, dodał 2014-08-17 12:32komentuj

Could I make an appointment to see ?

+0

autor: Carlos, dodał 2014-08-17 12:32komentuj

I've only just arrived

+0

autor: Avery, dodał 2014-08-17 12:32komentuj

Thanks funny site

+0

autor: Cooper, dodał 2014-08-17 03:50komentuj

I read a lot http://kteed.com/sempurna-spy-phone... bluetooth mobile phone spy torrent The role of Miss Knox, who was convicted but then acquitted of the murder of the British student, will be played by Genevieve Gaunt, 21, who appeared as Pansy Parkinson in Harry Potter and the Prisoner of Azkaban in 2004.

+0

autor: Asowa , dodał 2014-08-16 20:04komentuj

> O 19:48, dnia 2014-08-16 Abstraktka napisał(-a):
> Hej:) zwracam się z pytaniem do osób, które przeżyły nawrót. Czy mieliście ogromne poty nocne??
>
> Bo ja ostatnio budzę się z mokrą koszulką..
>
> Pozdrawiam

Chyba jarmark większość ;)

+0

autor: Abstraktka, dodał 2014-08-16 19:48komentuj


Hej:) zwracam się z pytaniem do osób, które przeżyły nawrót. Czy mieliście ogromne poty nocne??

Bo ja ostatnio budzę się z mokrą koszulką..

Pozdrawiam

autor: Przerazona ona, dodał 2014-08-16 19:32komentuj

Abstraktka a masz diagnoze chloniaka? Blagam niech mi ktos doradzi co i jak zrobic aby miec diagnoze mimo zignorowania przez intrnistke

+0

autor: Abstraktka, dodał 2014-08-16 19:17komentuj


> O 15:11, dnia 2014-08-12 Dobra rada napisał(-a):
> > O 12:06, dnia 2014-08-12 Przerazona ona napisał(-a):
> > Nie tylko napisac czy tak u was przebiegala zz i czy tez mieliscie rewelacyjna odpoernosc przy zz? Bo ja szybko zwalczam rzadko pojawiajace sie infekcje a podejrzewam zz :/
>
> A ja podejrzewam, że nie wszyscy w domu :)


Mam dokładnie tak samo:)

+0

autor: Przerazona ona, dodał 2014-08-16 18:59komentuj

ząb wyleczony, a kuleczka nadal jest, jest przyczepiona do węzła/ścięgna/mięśnia czy niewiadomo czego. Ma ok 5-7 mm, żeby ją wyczuć trzeba mocno nacisnąć. Swędzi/kłuje nadal, choć nie cały czas. Do tego doszedł dyskomfort u góry w plecach jak siedzę za długo pochylona do przodu. Cały czas macam kulkę. Teraz na spokojnie od czego powinnam zacząć badania? (morfologia jest ok) i jak mając nerwicę lękową skupić się na czymś innym a nie na ewentualnym chłoniaku ?

+0

autor: Frubelek171, dodał 2014-08-16 17:36komentuj


> O
>
>
Witaj :)
Ja także chemii "zawdzięczam" tachykardię, tylko u mnie były epizody pulsu 190! masakra :/ Biorę Biosotal i teraz jest już dużo, dużo lepiej.
Co do frakcji wyrzutowej przed leczeniem miałam 55% , teraz ponad rok po leczeniu chemią mam tak samo 55%, tylko echo wykazało u mnie jeszcze jakieś zwłóknienia płatków zastawki aortalnej.
pzdr.

+0

autor: lola, dodał 2014-08-16 14:27komentuj

podbijam temat!
Zombi odbiór!

+0

autor: vanilia, dodał 2014-08-16 14:13komentuj

> O 09:42, dnia 2014-01-28 ilona napisał(-a):
> mnie kardiolog przepisal Tritace. Slabo mi pomaga. musze moze powiedziec zeby mi przepisal ten Concor cor jesli wam pomaga.
>
> tez czujecie sie bardzo senni i zmeczeni przez caly dzien przez te problemy z tarczyca i sercem? ja mam ochote ciagle spac. endokrynolog mowil mi ze po euthyroxie bede miala wiecej energii a ja czuje sie ciagle zmeczona. jak sobie radzicie z tymi chorobami?

Ja już po pierwszej chemii miałam skoki tętna do 140 i od razu dostałam concor cor. 3 tyg temu skończyłam chemie, ale cały czas biorę ten lek. Kardiolog pytała podczas ostatniej wizyty czy jest mi on potrzebny, więc jest szansa, że kiedyś będzie go można odstawić :) Na razie jednak wolę go brać - dzięki niemu moje tętno jest na poziomie ok 80-90 :)
Frakcja wyrzutowa się u mnie zmniejsza - spadła z 62 do 55%. Zobaczymy co będzie przy kolejnym echo. Ciekawe czy serducho ma szansę się zregenerować po jakimś czasie.

+0

autor: Noah, dodał 2014-08-16 07:25komentuj

I'm a trainee

+0

autor: Gabriella, dodał 2014-08-16 07:20komentuj

I wanted to live abroad

autor: Kaylee, dodał 2014-08-16 07:20komentuj

I do some voluntary work

autor: Morgan, dodał 2014-08-16 07:07komentuj

real beauty page

+0

autor: Ryan, dodał 2014-08-16 07:07komentuj

A book of First Class stamps

+0

autor: Morgan, dodał 2014-08-16 07:07komentuj

Very Good Site

+0

autor: Peyton, dodał 2014-08-16 06:45komentuj

I've only just arrived

+0

autor: Jeremiah, dodał 2014-08-16 06:45komentuj

I'll put him on

+0

autor: Tommy, dodał 2014-08-16 04:17komentuj

Other amount http://www.mulotpetitjean.fr/htmlsi... ofloxacin tinidazole BERLIN (AP) — A German couple's marriage got off to a rocky start when the groom forgot his bride at a highway gas station on the way home from their honeymoon, only noticing she was missing after hours had passed.

+0

autor: Jocelyn, dodał 2014-08-16 03:42komentuj

I want to report a http://midwayinfo.org/do-my-homewor... do my homework website President Obama sought to raise pressure on Congress to end a week-old partial government shutdown as the House and Senate headed down separate tracks to break a stalemate on government spending and the nation's borrowing limit.

+0

autor: dermaglif, dodał 2014-08-16 01:58komentuj

> O 18:49, dnia 2014-08-13 Syringa napisał(-a):
>
> Dobrze, że napisałaś/napisałeś. Może dzięki temu ktoś inny zostanie szybciej zdiagnozowany. Ciężko jest, gdy choroba jest nieuleczalna, ale zawsze lepiej wiedzieć, niż ciągle poszukiwać.

Racja, no i można z tym żyć. :)

+0

autor: Zyrafa10, dodał 2014-08-15 13:17komentuj

Marek napisz jak Twój PET i wyniki?Pozdrawiam

+0

autor: steep777, dodał 2014-08-15 08:29komentuj

I didn't go to university http://amdd.theides.org/nizagara/ buy nizagara online Israeli marines stormed the Turkish-owned Mavi Marmara, part of a flotilla carrying aid to Palestinians, on May 31, 2010 to enforce a naval blockade of the Palestinian-run Gaza Strip. Nine Turks were killed in clashes on board.

+0

autor: Morgan, dodał 2014-08-15 03:41komentuj

It's OK http://www.artiesmagic.com/dandy-ca... blossom prompt ace money loan sample increasingly But rather than running ever greater growth-sapping surpluses, Italy needs supply-side reforms to improve its dismal productivity and raise its growth potential, which the International Monetary Fund estimates at just 0.5 percent a year.

+0

autor: Noah, dodał 2014-08-15 01:00komentuj

Until August http://www.darwinvskansas.com/poor-... elderly rescue i need cash now in 24hrs bad credit stalls retain Musk has said he is too busy running electric car company Tesla and rocket manufacturer SpaceX to build the Hyperloop himself. He said the design plans were open-source, meaning others can build on them.”

autor: Eli, dodał 2014-08-14 20:35komentuj

Mysle ze wiedza ze wiele sie moglo zmienic od 2 PET ale procedure musza rozpoczac zeby zdazy na czas. Radio mialo byc na zmiany wyjsciowe wiec takie informacje maja (1szy PET). Co innego przy guzach i zwloknialych (badz nie) powiekszonych wezlach- wtedy musza miec stan koncowy i naswietlaja tylko co zostalo.Tak to rozumiem.

+0

autor: Isaac, dodał 2014-08-14 20:18komentuj

Best Site Good Work http://www.mypostpartumvoice.net/st... remarkably fifth third installment loans comprehensive If the incident is confirmed to be a case of weapons smuggling Panama's Minister of Security Jose Raul Mulino said they will consult the United Nations to determine if the crew will be handed over to an international body.

+0

autor: Efka, dodał 2014-08-14 19:43komentuj

> O 18:32, dnia 2014-08-14 Eli napisał(-a):
> Hej, tak wlasnie sobie mysle ze niech zrobia na razie te badanie i Pet. Ciagle to bedzie dopiero miesiac po chemii wiec mozna bedzie jeszcze cos zdzialac. W miedzyczasie postaramy sie o konsultacje i zobaczymy.
> Widac oni maja takie procedury dlugie ze jesli radio ma byc to zaczynaja przygotowania od razu po chemii.
> Mysle ze wiek mial tutaj znaczenie chociaz nie bardzo rozumiem jakie. Skoro radio daje najwiecej skutkow ubocznych dopiero w dulizszej perspektywie a pacjent jest starszy to gdzie tu ryzyko? W krotkim czasie to chemia daje najbradziej w kosc i trzeba sie po niej dlugo zbierac.
> Agument byl taki ze pacjent mial calkowita regresje zmian po PET i ze oni 3 i 4 stopnia nie naswietlaja. Jak cos to "sluza" pomoca naswietlajac paliatywnie przy przerzutach do kosci. Zalamal mnie ten tekst.

ja miałam IIIB i naprawdę duże obszary w śródpiersiu i brzuch też i byłam naświetlana, a jak mogą teraz decydować jeśli nie ma PETa po chemioterapii, skad wiedzą co w organizmie sie zadziało od 2 wlewu, trochę czasu mija zanim zaczną radio i tak chyba jest zawsze. a ten tekst o paliatywnym naswietlaniu to faktycznie moim zdaniem pokazuje nastawienie do starszego pacjenta. ten hematolog który mówił mi o zakończeniu leczenia mówił że jak co to będą działąc jak będzie nawrót, a ten drugi było odmiennego zdania i ja poszłam za jego propozycją i argumentami, 20procent większa ochrona przed nawrotem to to co daje radio a skutki późne radio hmmmmmm są późne więc może ich nie dożyję :D

+0

autor: Frubelek171, dodał 2014-08-14 19:12komentuj


> O 18:32, dnia 2014-08-14 Eli napisał(-a):
>
> Agument byl taki ze pacjent mial calkowita regresje zmian po PET i ze oni 3 i 4 stopnia nie naswietlaja. Jak cos to "sluza" pomoca naswietlajac paliatywnie przy przerzutach do kosci. Zalamal mnie ten tekst.


:O
Jak to: ja miałam IVB i miałam 30 radio radykalnych z tym, że u mnie po chemii świeciło jeszcze kilka zmian ( SULPEAK 2,12 i SULPEAK 1.61)

+0

autor: Eli, dodał 2014-08-14 18:32komentuj

Hej, tak wlasnie sobie mysle ze niech zrobia na razie te badanie i Pet. Ciagle to bedzie dopiero miesiac po chemii wiec mozna bedzie jeszcze cos zdzialac. W miedzyczasie postaramy sie o konsultacje i zobaczymy.
Widac oni maja takie procedury dlugie ze jesli radio ma byc to zaczynaja przygotowania od razu po chemii.
Mysle ze wiek mial tutaj znaczenie chociaz nie bardzo rozumiem jakie. Skoro radio daje najwiecej skutkow ubocznych dopiero w dulizszej perspektywie a pacjent jest starszy to gdzie tu ryzyko? W krotkim czasie to chemia daje najbradziej w kosc i trzeba sie po niej dlugo zbierac.
Agument byl taki ze pacjent mial calkowita regresje zmian po PET i ze oni 3 i 4 stopnia nie naswietlaja. Jak cos to "sluza" pomoca naswietlajac paliatywnie przy przerzutach do kosci. Zalamal mnie ten tekst.

+0

autor: Landon, dodał 2014-08-14 18:28komentuj

How much is a First Class stamp? http://www.pms.pt/123-help-essays/ professional essay writers review Microsoft is still one of the world's most valuable technology companies, making a net profit of $22 billion last fiscal year. But its core Windows computing operating system, and to a lesser extent the Office software suite, are under pressure from the decline in personal computers as smartphones and tablets grow more popular.

autor: Efka, dodał 2014-08-14 18:23komentuj

> O 18:18, dnia 2014-08-14 Efka napisał(-a):
> > O 10:38, dnia 2014-08-14 Eli napisał(-a):
> > Efka, u nas to radiolodzy nie chca podjac leczenia . Leczymy sie na onkologii nie u hematologa. Lekarze z onkologii zlecili radio choc od poczatku byly watpliwosci.Nie mam pojecia jak to teraz rozegrac. Jesli zaczniemy radio gdzies indziej to pewnie na onkologii nie zgodza sie dalej prowadzic choroby ojca. A tata sie nie zgadza na inny osrodek bo ma do nich zaufanie
>
> a czym to argumentują? ja bym i tak zrobiła konsultację, chciałabym poznać opinię innych radiologów.
> znam osoby takie ok 60 roku życia po chemioterapii nie miały radioterapii, też mają wątpliwości czy to dobrze itd ale nikt nie proponował im po chemii radioterapii. hmmmm czyżby wiek pacjenta miał znaczenie ..........

+0

autor: Efka, dodał 2014-08-14 18:22komentuj

> O 18:18, dnia 2014-08-14 Efka napisał(-a):
> > O 10:38, dnia 2014-08-14 Eli napisał(-a):
> > Efka, u nas to radiolodzy nie chca podjac leczenia . Leczymy sie na onkologii nie u hematologa. Lekarze z onkologii zlecili radio choc od poczatku byly watpliwosci.Nie mam pojecia jak to teraz rozegrac. Jesli zaczniemy radio gdzies indziej to pewnie na onkologii nie zgodza sie dalej prowadzic choroby ojca. A tata sie nie zgadza na inny osrodek bo ma do nich zaufanie
>
> a czym to argumentują? ja bym i tak zrobiła konsultację, chciałabym poznać opinię innych radiologów.
> znam osoby takie ok 60 roku życia po chemioterapii nie miały radioterapii, też mają wątpliwości czy to dobrze itd ale nikt nie proponował im po chemii radioterapii. hmmmm czyżby wiek pacjenta miał znaczenie .......... ALE Eli zaczekajcie na wynik PETa,spokojnie bez nerw, jak mogą decydować co dalej jesli nie wiedzą co jest w organizmie w tej chwili, wynik PET po 2 wlewie nie może być wyznacznikiem

+0

autor: Efka, dodał 2014-08-14 18:18komentuj

> O 10:38, dnia 2014-08-14 Eli napisał(-a):
> Efka, u nas to radiolodzy nie chca podjac leczenia . Leczymy sie na onkologii nie u hematologa. Lekarze z onkologii zlecili radio choc od poczatku byly watpliwosci.Nie mam pojecia jak to teraz rozegrac. Jesli zaczniemy radio gdzies indziej to pewnie na onkologii nie zgodza sie dalej prowadzic choroby ojca. A tata sie nie zgadza na inny osrodek bo ma do nich zaufanie

a czym to argumentują? ja bym i tak zrobiła konsultację, chciałabym poznać opinię innych radiologów.
znam osoby takie ok 60 roku życia po chemioterapii nie miały radioterapii, też mają wątpliwości czy to dobrze itd ale nikt nie proponował im po chemii radioterapii. hmmmm czyżby wiek pacjenta miał znaczenie ..........

+0

autor: izum90, dodał 2014-08-14 18:03komentuj


Odswieze....

Zombi co tam z toba ?? Mam nadzieje ze to tylko kotlety!

Przesylam pozytywna energie !! ;))

+0

autor: Marta91, dodał 2014-08-14 16:22komentuj

> O 13:25, dnia 2014-08-14 INES napisał(-a):
> Z podpowiedzi praktycznych ...
>
> Relanium razem z wlewem dożylnie pozwalało mi przejść przez ten koszmar. Odlot genialny i zero stresu czy bólu. Chociaż w moim przypadku pomagało głównie na dramatyczne wymioty.
>
> Jeśli okaże się, że czeka Cię jeszcze dalsza część leczenia, konieczny jest port! Gdyby nie port nie mogłabym w ogóle się leczyć. Mi żyły "poleciały" bardzo szybko. Do dziś każde pobranie krwi to jakiś koszmar.
>
> Życzę dużo siły. Powodzenia! :)

hm.. dalsze część leczenia czyli w tym wypadku radioterapii? wydaje mi się, że wówczas port nie będzie konieczny.

+0

autor: INES, dodał 2014-08-14 13:25komentuj

Z podpowiedzi praktycznych ...

Relanium razem z wlewem dożylnie pozwalało mi przejść przez ten koszmar. Odlot genialny i zero stresu czy bólu. Chociaż w moim przypadku pomagało głównie na dramatyczne wymioty.

Jeśli okaże się, że czeka Cię jeszcze dalsza część leczenia, konieczny jest port! Gdyby nie port nie mogłabym w ogóle się leczyć. Mi żyły "poleciały" bardzo szybko. Do dziś każde pobranie krwi to jakiś koszmar.

Życzę dużo siły. Powodzenia! :)

+0

autor: Dobra rada, dodał 2014-08-14 13:20komentuj

Już wiele razy pisaliśmy Ci co o tym myślimy. Daj nam w końcu spokój. :)

+0

autor: zyrafa10, dodał 2014-08-14 12:51komentuj

> O 19:00, dnia 2013-06-11 Jardaniel napisał(-a):
> > O 16:08, dnia 2013-06-11 Rodzynka napisał(-a):
> > A gdzie będziesz miał radioterapię? W jakim szpitalu?
>
>
> Będe miał w Białymstoku.
I mogłeś jeździć do domu na wekendy? Pytam bo naswietlania w Białymstoku przede mną.

+0

autor: Eli, dodał 2014-08-14 10:38komentuj

Efka, u nas to radiolodzy nie chca podjac leczenia . Leczymy sie na onkologii nie u hematologa. Lekarze z onkologii zlecili radio choc od poczatku byly watpliwosci.Nie mam pojecia jak to teraz rozegrac. Jesli zaczniemy radio gdzies indziej to pewnie na onkologii nie zgodza sie dalej prowadzic choroby ojca. A tata sie nie zgadza na inny osrodek bo ma do nich zaufanie.

+0

autor: Efka, dodał 2014-08-14 10:09komentuj

> O 19:18, dnia 2014-08-13 Eli napisał(-a):
> Tata miał rozsiane małe guzy. Największy 5 cm został wycięty żeby ustalić chorobę. Boję się że brak radio znacznie zwiększa ryzyko wznowy.
Eli ja miałam małe guzy na dużej powierzchni rozlanej w śródpiersiu i w brzuchu, PET po zakończeniu chemii, szybko go nie mogą zrobić, trzeba odczekać, u mnie jakieś śmiecie zostały ale nieaktywne, Jeden hematolog powiedział:koniec leczenia, a za miesiac na kontrolnej wizycie inny w tym samym ośrodku powiedział:to nie koniec jeszcze radio, przekonywał, dał skierowanie do radiologów i powiedział, ze mi pozostawia decyzję czy zgłoszę sie do radiologów, Pani radiolog powiedziałą mi że cieszy sie ze trafiłam do innego hematologa, że tak rozległe zmiany są konieczne do naświetlania, miałam radio i jestem spokojna, że zrobiłam wszystko co można było aby uniknąc nawrotu. Uważam że KONSULTACJA koniecznie Eli koniecznie.

+0

autor: Tristan, dodał 2014-08-14 09:58komentuj

I do some voluntary work http://www.janelledesrosiers.com/qu... copper americam check loans girl why INSTRUMENT LAST PCT CHG NET CHGS&P 500 1690.25 0.26% 4.310USD/JPY 99.25 -0.03% -0.03010-YR US TSY YLD 2.5769 -- 0.000SPOT GOLD 1334.04 0.08% 1.000US CRUDE 105.54 0.05% 0.050DOW JONES 15555.61 0.09% 13.37ASIA ADRS 142.24 0.32% 0.45-------------------------------------------------------------

+0

autor: seba, dodał 2014-08-14 09:26komentuj

> O 09:13, dnia 2014-08-14 Seba napisał(-a):
> > O 21:20, dnia 2014-08-10 Dobra rada napisał(-a):
> > Po raz kolejny czytajac Twoje durnowate posty mam Ci po prostu ochote powiedzieć dosadnie "WYPIER...", ale postaram się być kulturalna i powiem - skończ pajacować, bo to już nie jest śmieszne. Natychmiast udaj się po skierowanie do psychiatry, przyda sie tez odwyk od alkoholu.
>
> Ja żadko piję... Ale przy okazji grilla w wakację czy czegoś takiego się napiję. Włąsnie najbardziej mnie zaniepokoiło, boję się tego że te pobolewania lekkie w rękach po alko to ZZ.
Proszę powiedzcie mi co o tym myślicie. BArdzo bym was prosił. Naprawdę się boje.

+0

autor: zyrafa10, dodał 2014-08-14 09:22komentuj

> O 14:17, dnia 2014-08-13 Marek napisał(-a):
> Naświetl się. Po radio ryzyko nawrotu zmniejsza się o ok. 20%.
Boję się tego, ale cóż......trzeba

+0

autor: Seba, dodał 2014-08-14 09:13komentuj

> O 21:20, dnia 2014-08-10 Dobra rada napisał(-a):
> Po raz kolejny czytajac Twoje durnowate posty mam Ci po prostu ochote powiedzieć dosadnie "WYPIER...", ale postaram się być kulturalna i powiem - skończ pajacować, bo to już nie jest śmieszne. Natychmiast udaj się po skierowanie do psychiatry, przyda sie tez odwyk od alkoholu.

Ja żadko piję... Ale przy okazji grilla w wakację czy czegoś takiego się napiję. Włąsnie najbardziej mnie zaniepokoiło, boję się tego że te pobolewania lekkie w rękach po alko to ZZ.

+0

autor: Oliver, dodał 2014-08-14 07:01komentuj

I sing in a choir http://www.darwinvskansas.com/lendi... wizards payday advance online no fax tortoise Adobe Systems Inc shares fell 2.1 percent to $49.79in premarket trading. On Thursday, the company said hackers hadstolen source code to some of its most popular software as wellas the confidential information of millions of its customers.

autor: Marta91, dodał 2014-08-13 22:31komentuj

> O 22:23, dnia 2014-08-13 Rafał24 napisał(-a):
> Fajnie by było jak by administrator oczyścił forum od spamów i złośliwych linków :P Strona powoli zaczyna wyglądać jak pełny kubeł śmieci :P

Był już poruszony ten temat w innym wątku. Administrator forum jest o tym poinformowany .

+0

autor: Rafał24, dodał 2014-08-13 22:23komentuj

Fajnie by było jak by administrator oczyścił forum od spamów i złośliwych linków :P Strona powoli zaczyna wyglądać jak pełny kubeł śmieci :P

autor: Robert, dodał 2014-08-13 22:08komentuj

I'm sorry, he's http://www.stlukesmetuchen.org/how-... among pat day loan vine troubles Shares of steel trader and manufacturer company Albedo Ltd surged as much as 19 percent to S$0.050, the highestsince Oct. 3. Nearly 300 million shares were traded, making itthe second-highest traded stock by volume on Wednesday.

+0

autor: Asowa, dodał 2014-08-13 21:49komentuj

Oj, mnie też potwornie irytowały te wszystkie opowieści w przychodni i w szpitalu...
Jak masz potrzebę to pisz tutaj ;)

+0

autor: Gavin, dodał 2014-08-13 20:21komentuj

Gloomy tales http://www.mypostpartumvoice.net/ab... stocks vale loan to remodel february lark The 76-year-old pontiff was responding to editorials written in July and August by Eugenio Scalfari, an agnostic and the paper's founder, in which he was asked whether "the Christian God forgives those who do not believe and do not seek faith".

+0

autor: Marta91, dodał 2014-08-13 19:56komentuj

> O 18:37, dnia 2014-08-13 Syringa napisał(-a):
>
> > Pomaga wygadanie się a narzekanie niestety jest jego formą :P rodzince nie chce narzekać poza tym oni chyba nigdy do końca mnie nie zrozumieją tak jak wy... no właśnie nie wiadomo czy chemia to będzie już koniec bo jeszcze nie wiadomo czy później nie będzie jeszcze radioterapii... tak bym chciała już normalnie żyć, chociaż nie wiem czy to będzie możliwe .
>
> Wygadanie się to bardzo dobra rzecz :) Pamiętam jak kiedyś w poczekalni trafiłam na bardzo rozmowną osobę. Wciągnęła wszystkich chorujących w wymianę doświadczeń. Przyznam, że to bardzo mi pomogło, wszystkim pomogło. Wyjątkiem były może osoby towarzyszące. Wydaje mi się, że przysłuchiwanie się tak drobiazgowym opisom, było dla bliskich "lekkim szokiem". Ale też dali radę - nie uciekli ;)
> Ogólnie każdy sposób z zaproponowanych wyżej jest dobry, jeśli tylko na nas działa. Warto je wypróbować. Do wypowiedzi Asowej dodam, że jeśli ktoś nie lubi indywidualnych rozmów, to w niektórych ośrodkach są prowadzone zajęcia grupowe z psychologiem.

Oj tak miałam okazję trafiać na bardzo rozmowne osoby za czasów jak leżałam w szpitalu na beacoppie ;) Jedna starsza pani( leżałam na onkologii) stwierdziła , że skoro za młodu już mnie się ''takie coś'' przyczepiło to teraz już zawsze coś się mnie będzie '' imać'' ( pisownia oryginalnej wypowiedzi ) :P Teraz ta wypowiedź wywołuje u mnie uśmiech ale wtedy na długi czas mnie to zdołowało :). Od tej pory mp3 na uszach i staram się nie wchodzić w głębsze dyskusje. Chciałabym po prostu mieć to za sobą a trochę mi się to przedłuza bo krew jest często kiepska(mimo zarzio) . I się niecierpliwie, do tego dochodzi jeszcze stres przed końcowym petem. Nie wiem co bym zrobiła bez was, osób ktore nigdy mnie nie zostawiły samej sobie ze swoim problemem, mimo problemów technicznych to forum jeszcze spełnia całe szczęście swoją role... bardzo Wam dziękuje .

+0

autor: Eli, dodał 2014-08-13 19:18komentuj

Tata miał rozsiane małe guzy. Największy 5 cm został wycięty żeby ustalić chorobę. Boję się że brak radio znacznie zwiększa ryzyko wznowy.

+0

autor: Colin, dodał 2014-08-13 19:06komentuj

It's funny goodluck http://revistavisaje.com/some-to-wr... psychology essay papers The Dow Jones industrial average rose 147.21 pointsor 0.95 percent, to 15,676.94, the S&P 500 gained 20.76points or 1.22 percent, to 1,725.52 and the Nasdaq Composite added 37.942 points or 1.01 percent, to 3,783.641.

autor: Syringa, dodał 2014-08-13 18:49komentuj


Dobrze, że napisałaś/napisałeś. Może dzięki temu ktoś inny zostanie szybciej zdiagnozowany. Ciężko jest, gdy choroba jest nieuleczalna, ale zawsze lepiej wiedzieć, niż ciągle poszukiwać.

+0

autor: Syringa, dodał 2014-08-13 18:37komentuj


> Pomaga wygadanie się a narzekanie niestety jest jego formą :P rodzince nie chce narzekać poza tym oni chyba nigdy do końca mnie nie zrozumieją tak jak wy... no właśnie nie wiadomo czy chemia to będzie już koniec bo jeszcze nie wiadomo czy później nie będzie jeszcze radioterapii... tak bym chciała już normalnie żyć, chociaż nie wiem czy to będzie możliwe .

Wygadanie się to bardzo dobra rzecz :) Pamiętam jak kiedyś w poczekalni trafiłam na bardzo rozmowną osobę. Wciągnęła wszystkich chorujących w wymianę doświadczeń. Przyznam, że to bardzo mi pomogło, wszystkim pomogło. Wyjątkiem były może osoby towarzyszące. Wydaje mi się, że przysłuchiwanie się tak drobiazgowym opisom, było dla bliskich "lekkim szokiem". Ale też dali radę - nie uciekli ;)
Ogólnie każdy sposób z zaproponowanych wyżej jest dobry, jeśli tylko na nas działa. Warto je wypróbować. Do wypowiedzi Asowej dodam, że jeśli ktoś nie lubi indywidualnych rozmów, to w niektórych ośrodkach są prowadzone zajęcia grupowe z psychologiem.

+0

autor: greenwood, dodał 2014-08-13 15:41komentuj

I live here http://poweltonvillage.org/professi... help in writing The company's shares were up 22 percent at $46.77 in middaytrading. Nearly 12 million shares changed hands. (Reporting by Garima Goel in Bangalore, additional reporting byDoris Frankel in Chicago; Editing by Maju Samuel)

+0

autor: Asowa , dodał 2014-08-13 15:30komentuj

> Marta!dasz radę ja miałam 16 wlewow pod koniec czterech jechałam przed każdy na hydroksyzynie Polecam!!! :-):-):-)
> Trzymaj się i pamiętaj dasz radę :-)
> Pozdrawiam!
Marta, kryzys przechodzi chyba każdy. Dziewczyny mądrze ci radzą ;)
jeśli masz już bardzo dosyć to może pomysł o rozmowie z jakimś psychologiem.
Dasz rade jak każdy z nas :)

+0

autor: Ewa, dodał 2014-08-13 15:13komentuj

Najwazniejsze ze mial PET po drugim cyklu i byl dobry. Mial male guzy.
Ja bylam w podobnej sytuacji. Wyjsciowo IV A, najwiekszy guz 2,5 x 3,5. 6 ABVD. PET na starcie, po 2 cyklu (czysty)a potem tylko CT po 4 i 6 kursie, i teraz co pol roku. Zadnej radioterapii. Radioterapie zaleca sie przy duzych guzach.

+0

autor: Eli, dodał 2014-08-13 14:55komentuj

> O 14:12, dnia 2014-08-13 Marek napisał(-a):
> Eli.
>
> Ważne jest, czy są jakieś pozostałości; a jeżeli tak, to czy są aktywne w PET. Jeżeli nie to można sobie darować radio. Ja po chemii miałem pozostałości nieaktywne w PET, ale radiolog zdecydował zrobić radio - powiedział, że po radio ryzyko nawrotu jest o ok. 20% mniejsze. Według mnie warto skonsultować wyniki z kimś niezależnym.

Sek w tym ze nie wiem czy sa jakies pozostalosci. Pet byl po 2 cyklu i bylo czysto. Tyle wiemy. do konca leczenia nie bylo ani PET ani TK. Pet ma miec na poczatku wrzesnia miesiac po ostatniej chemii. Opisie drugiego pet nie ma za wiele szczegolow ale na pewno sa jakies pozostalosci nieaktywne...

+0

autor: ada 26, dodał 2014-08-13 14:37komentuj

> O 21:57, dnia 2014-08-12 Marta91 napisał(-a):
> Jestem po 6,5 cyklach chemii i już nie mam siły.Zostały jeszcze 3 wlewy a ja już nie daje rady... Boje się co będzie potem czy w ogóle będzie '' potem''. Zaczynają się problemy z wkłuciami i coraz częściej udaje się to dopiero za 4 razem.Wiem, że narzekam , że powinnam być silna ale czasami jest tak ciężko :(

Marta!dasz radę ja miałam 16 wlewow pod koniec czterech jechałam przed każdy na hydroksyzynie Polecam!!! :-):-):-)
Trzymaj się i pamiętaj dasz radę :-)
Pozdrawiam!

+0

autor: Marek, dodał 2014-08-13 14:17komentuj

Naświetl się. Po radio ryzyko nawrotu zmniejsza się o ok. 20%.

+0

autor: Marek, dodał 2014-08-13 14:12komentuj

Eli.

Ważne jest, czy są jakieś pozostałości; a jeżeli tak, to czy są aktywne w PET. Jeżeli nie to można sobie darować radio. Ja po chemii miałem pozostałości nieaktywne w PET, ale radiolog zdecydował zrobić radio - powiedział, że po radio ryzyko nawrotu jest o ok. 20% mniejsze. Według mnie warto skonsultować wyniki z kimś niezależnym.

+0

autor: Eli, dodał 2014-08-13 13:52komentuj

Decyzja podjęta. Radio nie będzie. Wygląda na to że postawili krzyżyk na tacie bo starszy a choroba rozlegla:-( nie wiemy co teraz

+0

autor: Sierra, dodał 2014-08-13 13:44komentuj

I love the theatre http://poweltonvillage.org/essay-wr... civil engineering cover letter help Because of his formidable, muscleman build, Norton earned the nickname “Black Hercules.” After he cracked Ali’s jaw in their 1973 bout, becoming just the second man to defeat Ali after Joe Frazier, he got the nickname “Jawbreaker.” Perhaps no fighter gave Ali more fits in the ring than Norton due to his size and technical abilities, according to boxing historian and Showtime announcer Steve Farhood.

+0

autor: John, dodał 2014-08-13 13:25komentuj

I can't stand football http://www.funnel.ca/payday-loans-i... easily go easy money inquisitive -- Dubai state-owned aluminium producer Dubal Aluminium,which is a subsidiary of the Investment Corp of Dubai, and AbuDhabi state-owned Emirates Aluminium, which is owned by MubadalaDevelopment Company, to merge (approved July 23)

+0

autor: Marta91, dodał 2014-08-13 11:43komentuj

> O 07:47, dnia 2014-08-13 Ewa napisał(-a):
> Kazdy przechodzi taki kryzys. Popros lekarza o jakis srodek uspokajajacy: oxazepam etc. Ja bralam wieczorem dzien przed wlewem i rano w dzien wlewu. Pomagalo na psyche....


Ewa dziękuje!zapytam czy mi przepisze :)

+0

autor: Mary, dodał 2014-08-13 11:10komentuj

Hold the line, please http://www.ncronline.ca/site/write-... essay written from scratch The Dow Jones Industrial Average slipped 25.50points, or 0.16 percent, to end at 15,542.24 - a day afterclosing at a record 15,567.74. The Standard & Poor's 500 Index fell 6.45 points, or 0.38 percent, to finish at 1,685.94.

autor: Zyrafa10, dodał 2014-08-13 07:57komentuj

> O 22:33, dnia 2014-08-12 Syringa napisał(-a):
>
> Nic dziwnego nie proponują. To standard (trochę przestarzały).
> Zgaduję, że leczysz się w ośrodku, który nie ma w pobliżu PETa i postępy sprawdza się tylko poprzez badanie TK.
> Ogólnie nie masz się czego obawiać. Nawet jeśli masa resztkowa jest jeszcze aktywna, to radioterapia powinna dokończyć to co zaczęła chemia.
Leczę się w Białymstoku. Jest Pet co prawda chyba od niedawna,ale lekarka powiedziała,że dopiero 3 miesiące po naświetlaniu mi go zrobią. Trochę mnie pocieszyłaś. Dzięki.

+0

autor: Ewa, dodał 2014-08-13 07:47komentuj

Kazdy przechodzi taki kryzys. Popros lekarza o jakis srodek uspokajajacy: oxazepam etc. Ja bralam wieczorem dzien przed wlewem i rano w dzien wlewu. Pomagalo na psyche....

+0

autor: Frubelek171, dodał 2014-08-13 07:05komentuj


> O 21:51, dnia 2014-08-12 Syringa napisał(-a):
>
>
> Odświeżam temat. Może znajdzie się ktoś, kto wie.

Udało mi się jednak i rozmawiałam z moją radioterapautką telefonicznie.
W moim przypadku nie była naświetlana śledziona!!, która wyjściowo była powiększona do 17cm i nacieczona. Po chemi było wszystko ok.

Teraz mam z nią problemy bo w USG wyszło:
Śledziona prawidłowej wielkości 10.5cm. Echogeniczność miąższu nieco niejednorodna z obecnością drobnych ognisk o obnizonej echogeniczności. W przestrzeni zaotrzewnej nie uwidoczniono zmienionych, powiekszonych węzłów chłonnych"

Tak więc za miesiąc mam powtórzyć USG- gdy wyjdzie wporządku TK dopiero końcem października, gdyby wyszło coś źle, a choroba będzie się odgraniczać tylko do samej śledziony to czeka mnie radioterapia samej śledziony( nie można jej usunąc ze względu na choroby współistniejące)

Podsumowując diabeł wie co z tą moją sledzioną, bo nie jest ani powiękzona, nie ma też powięjszonych węzłów chłonnych w brzuchu, TK kl. piersiowa stabilizacja....a lekarz co opisywał USG mówił, że śledziona ma m ziarnistą strukturę.... i bądź tu mądry :o

+0

autor: Alejandro, dodał 2014-08-13 04:52komentuj

Another year http://www.ideapsikoloji.com/biz-ki... online pharmacy cytotec The real estate arm of family-owned conglomerate Al Futtaim Group said on Sunday work on Cairo Festival City - a 3 million square meter residential, commercial and retail development around an hour's drive from areas worst affected by violence - was suspended on Wednesday.

+0

autor: Andrew, dodał 2014-08-13 03:34komentuj

I was born in Australia but grew up in England http://www.stlukesmetuchen.org/cash... alternate bail cash advance michigan ave prevent The deal between Roche and the patent pool, announced by thetwo organisations on Monday, follows earlier agreements coveringdrugs to treat HIV made by Gilead Sciences and ViiVHealthcare, which is majority-owned by GlaxoSmithKline.

+0

autor: Dobra rada, dodał 2014-08-12 23:52komentuj

Marta, tak jak napisała Syringa - pomyśl ile już za Tobą. Co do ewentualnego radio - nawet jeśli to pomyśl, że to będzie już ostatni etap. :) Każdy przechodzi chwile załamania, to nic złego. Możesz sie wypłakać, wykrzyczeć jeżeli tylko potrzebujesz, ponieważ taki upust emocji zazwyczaj bardzo, ale to bardzo pomaga. Owszem, trzeba być silnym, ale każdy z Nas jest tylko człowiekiem. :)

A normalne życie - będzie możliwe, a może będzie nawet dużo lepsze. Wielu ekschorych na różnego rodzaju nowotwory mówi, iż choroba wzbogaciła ich psychicznie, mentalnie, emocjonalnie. Przewartościowała ich życie. Po takich doświadczeniach raczej nie zawracamy sobie głowy pierdołami, tylko staramy się żyć pełną piersią. :)

+0

autor: Syringa, dodał 2014-08-12 23:47komentuj


Zdarzyły mi się podczas remisji objawy duszności. Ale tylko wtedy, gdy byłam przeziębiona.
Do września jest jeszcze trochę czasu. Może wybierz się do lekarza rodzinnego?

+0

autor: Marta91, dodał 2014-08-12 23:31komentuj

> O 23:21, dnia 2014-08-12 Syringa napisał(-a):
>
> Dasz radę. Pomyśl, że 13 wlewów masz już za sobą i już jesteś blisko mety. A jeśli narzekanie pomaga, to sobie tutaj ponarzekaj. Mi pomogło wypisanie wszystkich podań na kartce nad biurkiem i wykreślanie tych przebytych.
> Głowa do góry i do przodu.
> Potem, czyli po chemii będzie już tylko lepiej.
> Pozdrawiam.

Dziękuje za rady i również Cię serdecznie pozdrawiam :)

+0

autor: Marta91, dodał 2014-08-12 23:30komentuj

> O 23:21, dnia 2014-08-12 Syringa napisał(-a):
>
> Dasz radę. Pomyśl, że 13 wlewów masz już za sobą i już jesteś blisko mety. A jeśli narzekanie pomaga, to sobie tutaj ponarzekaj. Mi pomogło wypisanie wszystkich podań na kartce nad biurkiem i wykreślanie tych przebytych.
> Głowa do góry i do przodu.
> Potem, czyli po chemii będzie już tylko lepiej.
> Pozdrawiam.

Pomaga wygadanie się a narzekanie niestety jest jego formą :P rodzince nie chce narzekać poza tym oni chyba nigdy do końca mnie nie zrozumieją tak jak wy... no właśnie nie wiadomo czy chemia to będzie już koniec bo jeszcze nie wiadomo czy później nie będzie jeszcze radioterapii... tak bym chciała już normalnie żyć, chociaż nie wiem czy to będzie możliwe .

+0

autor: Syringa, dodał 2014-08-12 23:21komentuj


Dasz radę. Pomyśl, że 13 wlewów masz już za sobą i już jesteś blisko mety. A jeśli narzekanie pomaga, to sobie tutaj ponarzekaj. Mi pomogło wypisanie wszystkich podań na kartce nad biurkiem i wykreślanie tych przebytych.
Głowa do góry i do przodu.
Potem, czyli po chemii będzie już tylko lepiej.
Pozdrawiam.

+0

autor: Syringa, dodał 2014-08-12 22:33komentuj


Nic dziwnego nie proponują. To standard (trochę przestarzały).
Zgaduję, że leczysz się w ośrodku, który nie ma w pobliżu PETa i postępy sprawdza się tylko poprzez badanie TK.
Ogólnie nie masz się czego obawiać. Nawet jeśli masa resztkowa jest jeszcze aktywna, to radioterapia powinna dokończyć to co zaczęła chemia.

+0

autor: Marta91, dodał 2014-08-12 21:57komentuj

Jestem po 6,5 cyklach chemii i już nie mam siły.Zostały jeszcze 3 wlewy a ja już nie daje rady... Boje się co będzie potem czy w ogóle będzie '' potem''. Zaczynają się problemy z wkłuciami i coraz częściej udaje się to dopiero za 4 razem.Wiem, że narzekam , że powinnam być silna ale czasami jest tak ciężko :(

autor: Syringa, dodał 2014-08-12 21:51komentujOdświeżam temat. Może znajdzie się ktoś, kto wie.

+0

autor: Anthony, dodał 2014-08-12 21:12komentuj

i'm fine good work http://www.metalcolor.ch/de/ amitriptyline hcl 150 mg tab MEXICO CITY—Gunmen attacked Mexican federal police officers in six ambushes across the western state of MichoacĂĄn, leaving 20 suspected assailants and two law-enforcement officers dead, the Interior Ministry said late Tuesday.

autor: unlove, dodał 2014-08-12 21:01komentuj

A book of First Class stamps http://binefacere.ro/sustine/ buy cheap albuterol Neste's third-quarter comparable operating profit rose to217 million euros ($299 million) from 159 million euros a yearearlier, beating the average forecast of 176 million euros in aReuters poll of analysts.

+0

autor: Benjamin, dodał 2014-08-12 19:27komentuj

Languages http://www.tiaworldwide.com/dream xanax better than paxil But the ministers' talks face an additional hindrancebecause Germany's finance minister, Wolfgang Schaeuble, is notexpected to attend the two-day Luxembourg meeting. Germany,Europe's biggest economy, in in talks to form a new government.

+0

autor: Dobra rada, dodał 2014-08-12 15:11komentuj

> O 12:06, dnia 2014-08-12 Przerazona ona napisał(-a):
> Nie tylko napisac czy tak u was przebiegala zz i czy tez mieliscie rewelacyjna odpoernosc przy zz? Bo ja szybko zwalczam rzadko pojawiajace sie infekcje a podejrzewam zz :/

A ja podejrzewam, że nie wszyscy w domu :)

+0

autor: genuine mitchell and ness nba los angeles lakers stitched snapback hats 070 us sale, dodał 2014-08-12 13:30komentuj

babyliss Announcement Methods Attain The Up-dates Instantly
genuine mitchell and ness nba los angeles lakers stitched snapback hats 070 us sale http://www.alliance-motorcorporatio...

+0

autor: lowest price christian louboutin lady peep 150mm specchio pumps gold online, dodał 2014-08-12 13:26komentuj

Marketplace Announcement : babyliss Believed A Necessity In the present day
lowest price christian louboutin lady peep 150mm specchio pumps gold online http://www.engsmyr.com/bilder/chris...

+0

autor: Joseph, dodał 2014-08-12 12:53komentuj

I'm at Liverpool University http://www.create-update.com/online... gull cash advance lansing il labourer toddle Shares of Herbalife shot up 9.1 percent to $65.50after a source said billionaire George Soros has taken a largelong position in the nutritional supplement company. Herbalife'sstock jumped as high as $66.25 on the report, its highest pricesince May 2012.

+0

autor: new arrival christian louboutin double platform slingbacks white clearance sale, dodał 2014-08-12 12:53komentuj

babyliss Press Channels Obtain Tweets Instantly
new arrival christian louboutin double platform slingbacks white clearance sale http://www.vangby.com/docs/christia...

+0

autor: Przerazona ona, dodał 2014-08-12 12:06komentuj

Nie tylko napisac czy tak u was przebiegala zz i czy tez mieliscie rewelacyjna odpoernosc przy zz? Bo ja szybko zwalczam rzadko pojawiajace sie infekcje a podejrzewam zz :/

+0

autor: Dobra rada, dodał 2014-08-12 10:42komentuj

> O 10:34, dnia 2014-08-12 Przerazona ona napisał(-a):
> BŁAGAM POMOCY LEKARKA ZBAGATELIZOWAŁA, ZALECIŁA JEDYNIE OBSERWACJĘ DALEJ ŻYJĘ W NIEPEWNOŚCI :'( Powiedziała, że chłoniak to najczęściej nad obojczykiem a nie tam i taka rozmowa ;/

Jak mamy Ci pomóc, bo nie rozumiem?:D Mam Ci wystawić skierowanie? Haha :D Ależ mi poprawiłaś humor z samego rana.

+0

autor: Przerazona ona, dodał 2014-08-12 10:34komentuj

BŁAGAM POMOCY LEKARKA ZBAGATELIZOWAŁA, ZALECIŁA JEDYNIE OBSERWACJĘ DALEJ ŻYJĘ W NIEPEWNOŚCI :'( Powiedziała, że chłoniak to najczęściej nad obojczykiem a nie tam i taka rozmowa ;/

+0

autor: Marissa, dodał 2014-08-12 09:09komentuj

I didn't go to university http://apmc.ie/membership/ buy discount lexapro The worker, who asked not to be named, says his job now consists of loading and moving cardboard boxes at a warehouse. He won an arbitration case last year, but the company appealed and the case is now in court.

+0

autor: Janek, dodał 2014-08-12 07:07komentuj


Nie zawsze wracają do swoich rozmiarów, ważne, że nie świecą,pozdrawiam

+0

autor: Tyler, dodał 2014-08-12 04:03komentuj

US dollars http://www.artiesmagic.com/100-loan... secured loan home owner In the co-feature, light middleweight Bronx slugger Eddie Gomez (15-0, 10 KO’s) collected the biggest win of his career when he stopped veteran Steve Upsher Chambers (24-3-1) at 2:33 of the fourth round.

+0

autor: Faith, dodał 2014-08-11 23:42komentuj

Best Site Good Work http://www.tecnnova.org/term-paper-... reseach paper London police are already investigating Murdoch's News UKfor possible criminal violations over allegations ofphone-hacking and illegal payments to public officials by itsjournalists. News Corp has said it is aware of the policeinquiry but has given no further details.

+0

autor: ecce_homo, dodał 2014-08-11 23:21komentuj

Witam,
od kwietnia 2013 r.jestem w remisji (II a - nadobojczykowe i śródpiersie; 4 cykle ABVD, radio).
W czerwcu b.r. rtg płuc i usg jamy brzusznej - wyszły czysto. Od tygodnia, może ciut dłużej mam duszności - bardziej obrazowo - czuję, jakby ktoś mi na klacie położył kamień. Spory i ciężki. Skoro 2 miesiące temu było OK, to raczej - jak sądzę - nie mam w piersiach potwora, który jest sprinterem,jednak jakiś cień na moim samopoczucie się kładzie. Gdyby nie to, już nawet nie pamiętałabym o ubiegłorocznym quasi-horrorze.
We wrześniu wizyta u lekarza, nie zlecił badań, mam się jedynie pokazać.
Miał ktoś tego typu "objawiki" np. w 16 miesiącu remisji?
Pozdrawiam!!!
m

autor: zyrafa10, dodał 2014-08-11 22:41komentuj

> O 13:35, dnia 2014-04-24 Marek napisał(-a):
> Po chemioterapii okazało się, że w śródpiersiu guz jeszcze jest, ale nieaktywny, więc zdecydowali się jeszcze potraktować mnie radioterapią (skończyłem na koniec lutego); teraz czekam na kolejny pet w czerwcu (po radio dopiero można robić po trzech miesiącach).
Przepraszam,że się nie odzywałam ale zapomniałam hasła....i nie mogłam sobie przypomnieć a ja nie jestem bardzo komputerowa :(.Okazało się jednak,że przezornie zapisałam, ale znalazłam dopiero teraz.
Jestem już po 6 cykach chemii, okazało się,że mam w sródpiersiu tzw. masę resztkową i nie wiadomo jednak czy aktywną czy nie ale naswietlanie będzie albo 3 albo4 tygodnie w zależności od siły naświetlania. I ja nie wiem co mam o tym myśleć teraz. Byłam dzisiaj , porysowali, popatrzyli, zrobili tomografię i kazali czekać na telefon.

+0

autor: Josiah, dodał 2014-08-11 22:29komentuj

I support Manchester United http://www.flaviamajlis.com/who-wil... writingservices "China's heparin market is experiencing its own pressures, and Smithfield Foods under Shuanghui control may be pressured to export its crude heparin product to China instead of supplying U.S. companies."

+0

autor: zyrafa10, dodał 2014-08-11 22:04komentuj

Potrzebuję pomocy. Proszę wytłumaczcie mi dlaczego mam już radioterapię a nie dalej chemię?Jestem po 6 cyklach ABVD I DZISIAJ WŁAŚNIE SIĘ DOWIEDZIAŁAM,NA KONSULTACJI RADIO(DZISIAJ MIAŁAM RYSOWANIE I TATUŁOWANIE PUNKTÓW),że pozostała masa resztkowa 33x15 mm (z 78x58x97) i mają to naswietlac. Powiedziała mi pani doktor,że nie wiadomo czy jest aktywna czy nie , ona okresla ją jako małą i będę miała 3 lub 4 tygodnie naświetlań w zależności od mocy. Ja myslałałm,że chemia jest aż do remisji tego guza i się martwię. Czy ktos mi może wytłumaczyć?

autor: Hannah, dodał 2014-08-11 21:53komentuj

I was born in Australia but grew up in England http://www.taxonomyoftrash.com/the-... 10mg nolvadex ed The Dow Jones industrial average was down 69.94points, or 0.46 percent, at 15,167.17. The Standard & Poor's 500Index was down 7.30 points, or 0.43 percent, at 1,695.90.The Nasdaq Composite Index was down 10.57 points, or0.28 percent, at 3,781.30.

+0

autor: aneta, dodał 2014-08-11 21:21komentuj


Zombi , co u Ciebie?

+0

autor: Yoko, dodał 2014-08-11 21:00komentuj

Dzieki jestem szczesliwa ze wszystko idzie dobrze. Jeszcze 4 wlewy i radioterapia. Pytalam sie dlatego bo w tym Pecie nic nie napisali ile wezly sie zmniejszyly nie wiem czy mam to rozumiec ze one zmniejszyly sie do swoich rozmiarow.

+0

autor: Janek, dodał 2014-08-11 19:50komentuj

> O 16:09, dnia 2014-08-11 Yoko napisał(-a):

"Brak cech procesu rozrostowego" na to zdanie czeka się czasami lata, jest ok, ciesz się, tancz, śpiewaj i za dużo nie nadużywaj napojów wyskokowych, gadzina się wycofała gratuluje i pozdrawiam

+0

autor: Eli, dodał 2014-08-11 17:59komentuj

Hej Yoko. Po pierwsze gratuluje świetnego PETa. Co do opisu u mojego taty też był on jakby bardziej ogólny niż ten pierwszy gdzie było opisane mnóstwo zmian. Badanie było robione w tym samym ośrodku. Regresja to cofnięcie się zmian remisja to czas bez objawów choroby po leczeniu. Tak to rozumiem.

+0

autor: Yoko, dodał 2014-08-11 16:09komentuj

Witam
Mam do Was pytanie wlasnie odebralam wynik Peta. Jestem po 8 wlewie ABVD we wnioskach jest napisane Brak cech procesu rozrostowego. W porownaniu do badania przed leczeniem widoczna jest calkowita regresja metaboliczna. Moje pytanie jest takie w poprzednim Pecie mialam kazdy swiecacy wezel opisany a w tym pecie opisane sa poszczegolne wymienione narzady ze nie wykazuja patologicznej aktywnosci metabolicznej. Nie wiem co o tym myslec czy wezly wrocily do swoich rozmiarow. Badanie robilam w dwoch roznych osrodkach moze inaczej opisuja. Ale skad mamy wiedziec ile wezly sie zmiejszyly. A czym sie rozni regresja od remisji.

autor: buy quality polo men t shirts 2089 on clearance, dodał 2014-08-11 13:23komentuj

babyliss was a bit too simple previously, but now it is impossible
buy quality polo men t shirts 2089 on clearance http://www.werge.net/simple/online-...

+0

autor: nuri, dodał 2014-08-11 11:43komentuj

> O 11:28, dnia 2014-08-11 Eli napisał(-a):
> Ciekawe czemu w Krk to jest prywatny szpital? Rozumiem że wiąże się to z wysokimi kosztami...

Nie mam pojęcia czemu to prywatny szpital, badanie jest całkowicie za darmo, mogą nawet zwrócić uzasadnione koszty podróży.

+0

autor: Eli, dodał 2014-08-11 11:28komentuj

Ciekawe czemu w Krk to jest prywatny szpital? Rozumiem że wiąże się to z wysokimi kosztami...

+0

autor: nuri, dodał 2014-08-11 11:12komentuj

Od niedawna zaczęto rekrutację na leczenie adcetrisem w warszawskim CO-I, gdańskim UCK i w krakowskim MCM. Rekrutują osoby, które nie zostały dopuszczone do przeszczepu. Dokładny opis badania:

http://clinicaltrials.gov/ct2/show/...

Mam nadzieję, że nikomu się to nie przyda ale jeśli to się nie bać i próbować!

autor: Ava, dodał 2014-08-11 09:43komentuj

Could I order a new chequebook, please? http://www.artiesmagic.com/loan-mod... va loan providers Flanked by supporters wielding “Hynes in 2013” signs, the six-term DA scored the support of Karim Camara (D-Crown Heights), who heads the Legislature’s black, Hispanic and Puerto Rican Caucus, Walter Mosley (D-Fort Greene) and Nick Perry (D-East Flatbush).

+0

autor: Juan, dodał 2014-08-11 06:11komentuj

Very funny pictures http://www.famaffair.com/cash-advan... need some cash BOJ Governor Haruhiko Kuroda has said the tax hikes areneeded. At more than twice the size of its 500 trillion yeneconomy, Japan's debt is proportionally the largest among majorindustrialised nations.

+0

autor: Patric, dodał 2014-08-11 05:09komentuj

I support Manchester United http://poweltonvillage.org/a-essays... write an academic essay On Tuesday, Penney named Ronald Tysoe as a director to fill Ackman’s seat. Tysoe is former vice chairman of Federated Department Stores Inc., which is now Macy’s Inc. Penney will name an additional new director in the near future.

+0

autor: dermaglif, dodał 2014-08-10 22:36komentuj

To są tematy, które załozyłam:
http://ziarnica.pl/index.php?tekst=... http://ziarnica.pl/index.php?tekst=...
Niewiadoma się znalazła. Okazało się, że choruję na rzadką chorobę genetyczną zwaną nerwiakowłókniakowatość.
Zwracałam uwagę na każdy, choćby najmniejszy sygnał mojego organizmu, a przegapiłam fakt, że mam dwukolorowe oczy. Jedno od kilku lat powoli brązowieje. A prawa strona mojego ciała, która dawała o sobie znać (bóle węzłów, brzucha itp.) jest pokryta plamkami, co wg lekarzy było moją urodą. Piszę o tym, ponieważ obiecałam, że dam znać kiedy czegoś się dowiem. Może to głupie i prostackie, ale szkoda, że to nie ziarnica.
Pozdrawiam. :)

autor: Dobra rada, dodał 2014-08-10 21:20komentuj

Po raz kolejny czytajac Twoje durnowate posty mam Ci po prostu ochote powiedzieć dosadnie "WYPIER...", ale postaram się być kulturalna i powiem - skończ pajacować, bo to już nie jest śmieszne. Natychmiast udaj się po skierowanie do psychiatry, przyda sie tez odwyk od alkoholu.

+0

autor: Tomaszek, dodał 2014-08-10 20:37komentuj

> O 13:55, dnia 2014-08-08 Truskawa ...
Jeśli jest jakaś możliwość nadania uprawnień administracyjnych i instruktażu do wykasowania spamu, to mogę zgłosić się jako społecznik w ramach swojego wolnego czasu, za darmo. Bo niestety forum coraz mniej czytelnie i fatalnie wygląda.
>

+0

autor: Przerazona ona, dodał 2014-08-10 20:15komentuj

to jest malutka nieruchoma kuleczka z tylu szyi po prawej stronie. Odpornosc rewelacyjna- angine pokonalam w 4 dni, raczej nie choruje. A to swedzenie a raczej klocie jest okresowe. Innych objawow brak. Swedzenie moze od nerwow,ale skad ta kulka skoro nie mam infejcji gardla tylko zab po drugiej stronie

+0

autor: Asowa, dodał 2014-08-10 19:31komentuj

> O 19:10, dnia 2014-08-10 Przerazona ona napisał(-a):
>
>
>
> Jutro ide do lekarza i nie wyjde poki nie da na wszystkie badania. Zaplace ale w tym tyg musze miec diagnoze bo moze w 1 stadium bedzie bez chemii we wrzesniu mam obrone nie chce miec raka zyje e stresie rycze od zebow to mnie boli tamta strona a ta kukka nie boli
Skoro wiesz lepiej to rób jak uważasz...

+0

autor: Przerazona ona, dodał 2014-08-10 19:10komentuj
Jutro ide do lekarza i nie wyjde poki nie da na wszystkie badania. Zaplace ale w tym tyg musze miec diagnoze bo moze w 1 stadium bedzie bez chemii we wrzesniu mam obrone nie chce miec raka zyje e stresie rycze od zebow to mnie boli tamta strona a ta kukka nie boli

+0

autor: ogonkowa, dodał 2014-08-10 18:20komentuj

moja historia byla taka tylko u mnie juz lekarze mowili ze moze byc to zz ale okazalo sie co innego i nie mialam jednego wezla malego tylko kilka po wyzej jednego cm a najwiekszy mial 4 cm co wyszlo po wycinku ze to wszystko spowodowane przez toksoplazmoze i kociego pazura wiec zamiast niszczyć sobie psychike to zrób sobie podstawowe badania chorob zakaznych ktore powpduja powiekszone wezly chlonne, przypomnij sobie czy nie mialas kontaku z kokotem czy jakiejs rany, Jesli bebedziesz myslec caly czas ze to zz to Twoja psychika bedzie kazda dolegliwosdolegliwość przypisywac ziarnicy. Ja man kontrolowac wezly co 3 miesiące i norfologie bo sa oporne na antybiotyk wiec moze tez przystpuj i tylko kontroluj je i wylecz zeby.
Moim zdaniem jest to dobry przyklad ze nie kazdy wezel nawet spory ze zmianami oznacza ziarnice,

+0

autor: John, dodał 2014-08-10 18:14komentuj

Photography http://www.create-update.com/gettin... sky lending On a year-over-year basis, prices rose 7 per cent in Hamilton, 5.6 per cent in Quebec City, 5.5 per cent in Calgary, 3.9 per cent in Winnipeg, 3 per cent in Edmonton, 3.6 per cent in Toronto, 2.3 per cent in Halifax, 1.4 per cent in Montreal, and 1.1 per cent in Ottawa-Gatineau.

+0

autor: Asowa, dodał 2014-08-10 18:05komentuj

> O 14:56, dnia 2014-08-10 seba napisał(-a):
>
>
> Przyznam że się panicznie boje :( to swedzenie obojczyka z przodu i podbrodka, czasem swiad poty . Ten ból ręki po alkocholu. Czasem wypije piwo i tsię coś w reku czuje nie nadgarstkiem a innym razem wypilismy z litra wodki we 2 i nic. Błagam was o odp. Bo jak sobie to wszystko przypominam te objawy itd jeszcze google to rak :( Coś powtórzyć badania dodatkowe?
> Na szyji wywołało mi wzelka z przodu już nie moge. Błagam was! Kocham życie
My też kochamy życie i dlatego nie doszukujemy u siebie chorób na siłę ;)

+0

autor: Asowa, dodał 2014-08-10 18:02komentuj

> O 17:41, dnia 2014-08-10 Przerazona ona napisał(-a):
> BLAGAM NAPISZCIE CZY COS INNEGO TEZ MOZE DAC BEZBOLESNA KULKE NA SZYI I SWEDZENIE NIE TYLKO RAK BLAGAM
Napisaliśmy wszystko co mogliśmy napisać. Dalej czytaj internet i się nakręcaj, tylko proszę Cię, daj nam odetchnąć od hipochondryków :)

+0

autor: Przerazona ona, dodał 2014-08-10 17:41komentuj

BLAGAM NAPISZCIE CZY COS INNEGO TEZ MOZE DAC BEZBOLESNA KULKE NA SZYI I SWEDZENIE NIE TYLKO RAK BLAGAM

+0

autor: seba , dodał 2014-08-10 14:56komentujPrzyznam że się panicznie boje :( to swedzenie obojczyka z przodu i podbrodka, czasem swiad poty . Ten ból ręki po alkocholu. Czasem wypije piwo i tsię coś w reku czuje nie nadgarstkiem a innym razem wypilismy z litra wodki we 2 i nic. Błagam was o odp. Bo jak sobie to wszystko przypominam te objawy itd jeszcze google to rak :( Coś powtórzyć badania dodatkowe?
Na szyji wywołało mi wzelka z przodu już nie moge. Błagam was! Kocham życie

+0

autor: Seba, dodał 2014-08-10 13:26komentuj

> O 12:06, dnia 2014-08-09 Seba napisał(-a):
> > O 21:30, dnia 2014-08-08 seba napisał(-a):
> > > O 21:10, dnia 2014-08-08 Asowa napisał(-a):
> > > > O 21:07, dnia 2014-08-08 seba napisał(-a):
> > > > > O 20:36, dnia 2014-08-08 Nessa napisał(-a):
> > > > > pocenie w nocy przy tych temperaturach to raczej mało fascynujący objaw
> > > > A czy wybroczyny mogą być przejawem ZZ miał ktoś czy to nie pojawia się przy zz. Jak mówiłem u mnie jest teraz chlodno
> > > Seba, 21*to nie jest chłodno :)
> > > O jakie wybroczyny pytasz?
> >
> > Na skurze mam takie czerwone plamki, jak pekniete naczynka. Przez tydzień to miałem całe okolice kolan tym zawalone :/. A jakie są? Chyba tylko takie
>
> No i oczywiście to swędzenie podbródka. Poniżej szyi z przodu. Czasem świąd głónie nóg. Poradzicie mi coś jeszce czy dalej to olać i sobie żyć? Czy może powtórzyć coś z badań albo dodatkowe?
\Proszę o odpowiedź na pytanie :( Odezwijcie się. I sobie pójdę.

+0

autor: Autumn, dodał 2014-08-10 12:48komentuj

I'm interested in http://www.ilecconferencecentre.co.... doxycycline order Coke kingpin Daniel Barrera is escorted by Colombian authorities prior to his extradition to New York. U.S. officials say 'The Madman' provided money to Revolutionary Armed Forces of Colombia and the Autodefensas Unidas de Colombia.

+0

autor: Thomas, dodał 2014-08-10 12:41komentuj

I've come to collect a parcel http://www.stlukesmetuchen.org/inst... joint unsecured loans bad credit -- Dutch dredger Boskalis and investment companyReggeborgh to acquire joint control of subsea power cablessupplier Visser & Smit Marine Contracting B.V. which is nowsolely controlled by Reggeborgh (notified Sept. 24/deadliineOct. 29)

autor: Liam, dodał 2014-08-10 11:23komentuj

I want to report a http://www.stlukesmetuchen.org/bad-... cash advance cycle (Reporting by Siddharth Cavale in Bangalore, Jessica Wohl in Chicago and Lisa Baertlein in Los Angeles.; Additional reporting by Maria Ajit Thomas, Patturaja Murugaboopathy and Olivia Oran; Editing by Saumyadeb Chakrabarty and Ted Kerr)

+0

autor: Przerazona ona, dodał 2014-08-10 11:17komentuj

Znalazlam w internecie,ze ktos mial mala kuleczke ok 5 mm i swedzenie i to juz byla ziarnica. I zadnych innych objawow. Tam pisalo tez ze to zaczyna po 2 m-cach rosnac i mozna nigdy nie miec zadnych infekcji ,goraczki,potow itd tylko wlasnie okresowe swedzenie i JEDNA kulke na szyi. Corka znajomych rodzicow miala ZZ w wieku 21 lat a potem nawrot w wieku 29 lat i SMIERC w wieku 31. Totalnie nawrot lekooporny ,jak w pierwszym rzucie choroby ladnie odpowiedziala na leki tak przy nawrocie lekarze mowili,ze umrze i umarla. Ta historia mnie zmrozila i przerazila.

+0

autor: Natalie, dodał 2014-08-10 09:28komentuj

Very interesting tale http://www.janelledesrosiers.com/in... kansas city installment loans "Return of the quarterly dividend as well as the buyback isa clear affirmation of the progress AIG has made since themortgage crisis," Macquarie Equities Research analyst Amit Kumarsaid in an email to Reuters.

+0

autor: Frubelek171, dodał 2014-08-10 07:10komentuj


Witajcie:)
Mam do Was pytanie.
Przeszłam naświetlania płaszcza dolnego(brzucha) 15 frakcji- łącznie 30Gy.
Czy naświetlania płaszczowe dolne obejmują swoim polem śledzione??
To dla mnie bardzo ważne, a lekarka na urlopie.
dzięki z góry za info :)

autor: Anthony, dodał 2014-08-10 04:27komentuj

Is there ? http://www.artiesmagic.com/replacem... quick pay day loan companys On Tuesday, the president of the Chicago Federal ReserveBank, Charles Evans, is scheduled to speak at a press breakfast,while Richard Fisher, head of the Dallas Federal Reserve Bank,is to deliver a speech on the economy in Portland, Oregon, onMonday.

+0

autor: Mason, dodał 2014-08-10 03:27komentuj

I'm sorry, she's http://www.artiesmagic.com/direct-l... sun loan company The research began when scientists in the Gulf of Mexico began noticing sun-burnt whales, leading them to research the effects of increased UV rays (radiation) on marine wildlife, an important consideration as world ozone layers continue to be degraded. 

+0

autor: Eli, dodał 2014-08-09 23:02komentuj

Dziekuje za Wasze rady. W poniedziałek onkolog ma ostatecznie ustalić czy będzie to radio więc czekamy na wieści. Widzę że każdy z Was miał jakieś problemy przy chemii ale radio było.
Najgorsze jest to że tata już psychiczne ma dość i nie chce słyszeć o żadnych konsultacjach.

+0

autor: Moja Zdrowa Rodzina, dodał 2014-08-09 22:25komentuj

Zapraszamy do udziału w zorganizowanym przez Komisję Europejską projekcie „Moja zdrowa rodzina”.
Jeśli jesteś:
- w ciąży bądź masz niespełna roczne dziecko (w dniu rejestracji),
- młodym człowiekiem (między 10 a 15 rokiem życia) bądź rodzicem takiego człowieka,
- seniorem (65+)…
… ten projekt skierowany jest właśnie do Ciebie!
Zarejestruj się na naszej stronie internetowej, a od września 2014 roku do listopada 2015 roku otrzymasz 12 bezpłatnych, za to przepysznych i starannie wyselekcjonowanych porcji owoców i warzyw wraz z pomysłami na smaczne i zrównoważone posiłki.
Jeśli nie jesteś adresatem – nadal możesz wejść do gry o zdrowie. Na stronie projektu znajdować się będą przepisy, przygotowywane przez Magdę Gessler, restauratorkę, współwłaścicielkę kilkunastu restauracji, znaną m.in. z programów telewizyjnych, a także ambasadorkę projektu „Moja zdrowa rodzina”: Wykorzystując jej propozycje, możesz zmienić swoją dietę i zwyczaje żywieniowe.
Warzywa i owoce będzie można odbierać w wybranych lokalizacjach w województwie kujawsko-pomorskim. Pełna lista punktów odbioru będzie dostępna na stronie projektu.

Zarejestruj się już dziś poprzez formularz online na stronie:
http://mojazdrowarodzina.pl/
Znajdź nas na Facebooku i bierz udział w konkursach! https://www.facebook.com/mojazdrowa...
Masz pytania? Napisz! kujpom@mojazdrowarodzina.pl

autor: Noah, dodał 2014-08-09 19:11komentuj

I'm unemployed http://www.funnel.ca/500-dollar-ins... guaranteed cash loan approval on saturday Separately, property conglomerate Cheung Kong (Holdings) Ltd, which holds a controlling stake in Hutchison, posteda 13 percent fall in first-half net profit to HK$13.4 billion($1.73 billion) as cooling measures imposed since last Octobertook a toll.

+0

autor: Janek, dodał 2014-08-09 18:58komentuj

> O 16:31, dnia 2014-08-09 Przerazona ona napisał(-a):
Popłacz to dobrze robi na oczy, wylecz zęba i będzie wszystko ok, pozdrawiam

+0

autor: Janek, dodał 2014-08-09 18:54komentuj

> O 12:05, dnia 2014-08-09 Eli napisał(-a):
Ja przy IIIB miałem planowane 8 cykli ale w związku z tym, że miałem kłopoty z serduszkiem (migotanie przedsionków)miałem 6 cyki i promyki, konsultacje z innym ośrodkiem lub lekarzem nie zaszkodzą, pozdrawiam

+0

autor: seba1502, dodał 2014-08-09 17:03komentuj

Myślę, że "dyskretna" konsultacja nie zaszkodzi.

+0

autor: Przerazona ona, dodał 2014-08-09 16:31komentuj

panikuję :(((((

+0

autor: Jane, dodał 2014-08-09 15:49komentuj

Languages http://www.promenadedental.com/writ... writing assignments service Haslemere garden designer Raine Clarke-Wills’ Layers & Links explored multicultural Britain, using influences from Asia and the Middle East in her cushions, paving and plant choices, and was awarded a silver-gilt flora award in the summer garden awards category.

+0

autor: Frubelek171, dodał 2014-08-09 15:19komentuj


>

Ja wyjściowo miałam IVB, przeszłam 12 cylki (6 podań ABVD i 6 podań ABV) docelowo miałam mieć ich 16, ale po 12-nastym przyplątało się śródmiąższowe zapalenie płuc i na tym poprzestali.
Radio zaczęłam ok. 4 miesiące po chemi ( m. in zmianiałam ośrodek i tak długo to trwało).
15 radio miałam na kl. piersiowa i szyje plus 15 radio na brzuch.
Nie chce straszyć ale po radio i w jej trakcie miałam więcej skutków ubocznych niż po samej chemii :/
Aaaa i u mnie też pojawiły się problemy kardiologiczne- znaczna tachykardia- epizody z pulsem 190! Cały czas jestem na lekach :/ W poniedziałek robię kontrolne echo serca.

+0

autor: quaker, dodał 2014-08-09 14:30komentuj

I'm in a band http://www.designbyjoba.nl/diensten... buy albendazole 400mg In July, the Treasury postponed the start of FATCA to July2014 from January 2014, in part to give U.S. negotiators moretime. (Additional reporting by Louise Egan in Ottawa; Editing byKevin Drawbaugh and Steve Orlofsky)

+0

autor: Colin, dodał 2014-08-09 13:07komentuj

I can't get a signal http://www.designbyjoba.nl/diensten... albendazole price The United States wants to get peace talks back on the table but the Palestinians say they will not return to negotiating as long as Israeli settlement construction continues. The settlements, built on land captured by Israel in the 1967 war, are viewed as illegal under international law.

+0

autor: Seba, dodał 2014-08-09 12:06komentuj

> O 21:30, dnia 2014-08-08 seba napisał(-a):
> > O 21:10, dnia 2014-08-08 Asowa napisał(-a):
> > > O 21:07, dnia 2014-08-08 seba napisał(-a):
> > > > O 20:36, dnia 2014-08-08 Nessa napisał(-a):
> > > > pocenie w nocy przy tych temperaturach to raczej mało fascynujący objaw
> > > A czy wybroczyny mogą być przejawem ZZ miał ktoś czy to nie pojawia się przy zz. Jak mówiłem u mnie jest teraz chlodno
> > Seba, 21*to nie jest chłodno :)
> > O jakie wybroczyny pytasz?
>
> Na skurze mam takie czerwone plamki, jak pekniete naczynka. Przez tydzień to miałem całe okolice kolan tym zawalone :/. A jakie są? Chyba tylko takie

No i oczywiście to swędzenie podbródka. Poniżej szyi z przodu. Czasem świąd głónie nóg. Poradzicie mi coś jeszce czy dalej to olać i sobie żyć? Czy może powtórzyć coś z badań albo dodatkowe?

+0

autor: Eli, dodał 2014-08-09 12:05komentuj

Tata zakończył 6 cykli abvd. Nie wiemy co dalej. Radiolodzy twierdzą że nie ma potrzeby naswietlac. Zmiany były rozległe IVB ale żadnego guza większego niż 5cm. Dali 6 cykli choć miało być 8 bo choroba się cofnęła ale myślę że to może być za mało. Czy myślicie że powinniśmy się skonsultować w innym ośrodku? Tata zle znosl dwa ostatnie wlewy ma problemy z sercem.

autor: Connor, dodał 2014-08-09 11:18komentuj

An envelope http://dorothy-gish.com/buy-enginee... english online papers "It's not clear whether the Fed will taper its stimulus inOctober or December. And even if it's October, the Fed's policymeeting will be in late October, which is some time ahead. Sothe market may become less sensitive to Fed comments," saidPraevidentia's Yamamoto.

+0

autor: Austin, dodał 2014-08-09 06:32komentuj

Canada>Canada http://nordiskkaktusselskab.dk/writ... cheap essay 3 days The participation rate, which measures the ratio between people in paid work and the working-age population as a whole, peaked in 2000 above 67 percent and then fell steadily over the following decade. The financial crisis accelerated the decline.

+0

autor: Elijah, dodał 2014-08-09 05:45komentuj

A pension scheme http://urbanrez.ca/pay-my-assignmen... writting service The New York Independent System Operator (NYISO), whichoperates the state's grid, said its demand response programs canreduce power usage by more than 1,250 megawatts. One megawattcan power up to 1,000 homes.

+0

autor: Elizabeth, dodał 2014-08-09 01:42komentuj

I'm on holiday http://revistavisaje.com/homework-h... marketing research papers Panama City Beach police confirm former Auburn basketball standout Korvotney Barber was found dead at 3:49 PM Sunday afternoon. His body was floating between the Boardwalk Condominiums and the Top of the Gulf condominiums in Panama City.

+0

autor: Aiden, dodał 2014-08-09 01:37komentuj

I've lost my bank card http://www.ncronline.ca/site/profes... my paper expert MANILA, Philippines (AP) — A powerful typhoon made landfall in the northern Philippines on Monday, toppling power lines and dumping heavy rains across mountains, cities and food-growing plains and leaving at least 23 fishermen missing.

+0

autor: Cooper, dodał 2014-08-09 01:33komentuj

Some First Class stamps http://www.natewatters.com/write-es... essay conclusion help An IRS inspector general's report in May found agency employees improperly screened tax-exemption applications from conservative groups based on their names, using "Tea Party," "Patriot" and other key words as criteria.

autor: Levi, dodał 2014-08-08 22:52komentuj

A First Class stamp http://www.mypostpartumvoice.net/ba... secure payday loans Scientists speculate the remains belong to one of three leaders: Peter Swynsfeld, who died in 1272, William of Nottingham, who died in 1330 or the 14th century knight, Sir William de Moton of Peckleton, who died between 1356 and 1362.

+0

autor: Przerazona ona, dodał 2014-08-08 21:44komentuj

czyli mimo tego okresowego swędzenia co się czasem samo pojawia i samo mija i tego guzka przy karku nie powinnam panikować i płakać po nocach bo to może nie być wcale rak?

+0

autor: Asowa, dodał 2014-08-08 21:36komentuj

> O 21:33, dnia 2014-08-08 Przerazona ona napisał(-a):
> nie no skąd pojawiła się wczoraj , wcześniej jej nie miałam jest raczej z tyłu szyi bliżej karku, a kulka może mieć mniej więcej koło 1 cm , nie boli , mam stan zapalny zęba od kilku dni ale po przeciwnej stronie do tej kulki, a swędzenie nawraca okresowo na kilka dni, po czym znika. Innych objawów nadal brak. Jak to coś wyczułam to płaczę ze strachu przed chemią.
Ostatnie zdanie bardzo poprawiło mi humor:)
wyleczyć zęba a potem zobaczysz co dalej. Poczytaj jak działają węzły, mogą się powiększać niekoniecznie tam gdzie jest stan zapalny.

+0

autor: Przerazona ona, dodał 2014-08-08 21:33komentuj

nie no skąd pojawiła się wczoraj , wcześniej jej nie miałam jest raczej z tyłu szyi bliżej karku, a kulka może mieć mniej więcej koło 1 cm , nie boli , mam stan zapalny zęba od kilku dni ale po przeciwnej stronie do tej kulki, a swędzenie nawraca okresowo na kilka dni, po czym znika. Innych objawów nadal brak. Jak to coś wyczułam to płaczę ze strachu przed chemią.

+0

autor: seba , dodał 2014-08-08 21:30komentuj

> O 21:10, dnia 2014-08-08 Asowa napisał(-a):
> > O 21:07, dnia 2014-08-08 seba napisał(-a):
> > > O 20:36, dnia 2014-08-08 Nessa napisał(-a):
> > > pocenie w nocy przy tych temperaturach to raczej mało fascynujący objaw
> > A czy wybroczyny mogą być przejawem ZZ miał ktoś czy to nie pojawia się przy zz. Jak mówiłem u mnie jest teraz chlodno
> Seba, 21*to nie jest chłodno :)
> O jakie wybroczyny pytasz?

Na skurze mam takie czerwone plamki, jak pekniete naczynka. Przez tydzień to miałem całe okolice kolan tym zawalone :/. A jakie są? Chyba tylko takie

+0

autor: Asowa, dodał 2014-08-08 21:10komentuj

> O 21:07, dnia 2014-08-08 seba napisał(-a):
> > O 20:36, dnia 2014-08-08 Nessa napisał(-a):
> > pocenie w nocy przy tych temperaturach to raczej mało fascynujący objaw
> A czy wybroczyny mogą być przejawem ZZ miał ktoś czy to nie pojawia się przy zz. Jak mówiłem u mnie jest teraz chlodno
Seba, 21*to nie jest chłodno :)
O jakie wybroczyny pytasz?

+0

autor: seba , dodał 2014-08-08 21:07komentuj

> O 20:36, dnia 2014-08-08 Nessa napisał(-a):
> pocenie w nocy przy tych temperaturach to raczej mało fascynujący objaw
A czy wybroczyny mogą być przejawem ZZ miał ktoś czy to nie pojawia się przy zz. Jak mówiłem u mnie jest teraz chlodno

+0

autor: Asowa, dodał 2014-08-08 21:07komentuj

> O 15:36, dnia 2014-08-08 Przerazona ona napisał(-a):
> morfologia ksiazkowa. Klucie skory nawraca. Z prawej strony blizej karku wysloczyla twarda kulka, nie boli
Jak duża jest ta kulka? Robiłaś usg?

+0

autor: Leah, dodał 2014-08-08 20:43komentuj

Please wait http://www.famaffair.com/payday-no-... cheap consolidation loans Trading resumed in securities listed on a unit of Nasdaq OMX, the second-largest U.S. exchange operator, after aglitch in the dissemination of stock quotes halted all its stocktraffic. Shares in Nasdaq closed down 3.4 percent at $30.46.

autor: Nessa, dodał 2014-08-08 20:36komentuj

pocenie w nocy przy tych temperaturach to raczej mało fascynujący objaw

+0

autor: Destiny, dodał 2014-08-08 17:29komentuj

How much is a Second Class stamp? http://www.stlukesmetuchen.org/smar... smart loans The report cites 60 animal and human studies, which link prenatal BPA exposure to an increased risk of a variety of health problems, from breast cancer and prostate cancer to decreased fertility, early puberty, neurological problems and immune system changes.

+0

autor: Josiah, dodał 2014-08-08 16:05komentuj

I need to charge up my phone http://www.funnel.ca/pilot-training... conventional loans simi valley ca "Representatives of mainly institutional investment funds stopped at our offices a week ago during a tour around several CEE countries organized by Citigroup," he said in an emailed response to questions.

+0

autor: Seba, dodał 2014-08-08 15:49komentuj

> O 22:46, dnia 2014-08-07 seba napisał(-a):
> > O 21:57, dnia 2014-08-07 Asowa napisał(-a):
> > > O 21:34, dnia 2014-08-07 Seba napisał(-a):
> > > Witam, to ja Sebastian. Na początku moich problemó ze zdrowiem miałem Nocne Poty później poty przeszły i tak ze 4 miesiące miałem spokój a teraz ponownie powróciły. Co robić proszę was o odpowiedź pomoc?
> > Przeczekać upały? ;)
>
> Wieczorem w pokoju mam 21 C więc nie jest gorąco. To nie upały. :(

Do tego coś ostatnio mnie pobolewa w lewym boku nad tą poniżej żeber a miednic. Proszę odpowiedzcie co mam zrobić?

+0

autor: Przerazona ona, dodał 2014-08-08 15:36komentuj

morfologia ksiazkowa. Klucie skory nawraca. Z prawej strony blizej karku wysloczyla twarda kulka, nie boli

+0

autor: Truskawa , dodał 2014-08-08 13:55komentuj

> O 07:56, dnia 2014-08-04 Janek napisał(-a):
> Kochani, czyżby to był koniec naszej stronki, może ktoś ma pomysł na to dziadostwo,które nam zaśmieca stronę, może, zrzućmy się po parę zł żeby ktoś nam z tym zrobił porządek, ja nie mam pojęcia jak to można zablokować, przyjmuję każdą opcje znających temat, tu w ciężkich chwilach znalazłem przyjaciół,przed nami już nikt nie zachoruje na to paskudztwo ale za nami będą miliony,tu znajdą porady, niektórzy kopa a jeszcze inni pocieszenie, pozdrawiam
Tak, dobry pomysł. Możnaby się zrzucić po kilka zł i zapłacić żeby ktoś to naprawił. Ja nie mam pojęcia jak to zrobić, ani do kogo się można z tym zwrócić, ale może ktoś ma pomysł?

+0

autor: ogonkowa, dodał 2014-08-08 11:41komentuj

> O 21:37, dnia 2014-08-02 Nika_kg napisał(-a):
> Heja, ja tj pisałam wcześniej czekam na wizytę u hematologa ;) chociaż czuje, że ta moja gulka się powiększa daje sobie na wstrzymanie :) Myślę Ogonkowa, że w Twoim przypadku to nie zz tylko holera wie co, niech je dobrze przebadają żebyś miała 100 % pewność i Święty spokój :) buziaki

daj znac jak cos bedziesz wiedzieć :) u mnie wyszla niby toksoplazmoza ale lazdy dziwi sie ze po takich dawkach anytbiotyku wezly sa dalej i co gorsze powiekszaja sie wczesniej mialam delikatny swiad a teraz brZuch dekolt i ręce strasznie swedza az mam ranki na brzuch od drapania:/ przez jakis miesiac mialam temperaturę 35.5 to teraz mam caly czas wieczorem 37 -37.5 przeziębienia nie mam ogolnie dobrze sie czuje, denerwuje mnie to ze zaden lekarz nie potrafi okreslic id czego to wszystko

+0

autor: Megan, dodał 2014-08-08 00:24komentuj

International directory enquiries http://www.darwinvskansas.com/easy-... first american cash advance greenville sc When paramedics responded to Klein's medical emergency April 17, they saw a glass vial near a resealable, plastic bag holding a white substance, which Ferrante told them was creatine, the criminal complaint said.

+0

autor: Natalie, dodał 2014-08-08 00:17komentuj

A law firm http://greenehousebaltimore.com/our... order online zyban Some of Simpson’s sentences on multiple charges were ordered to run concurrently — two counts each of kidnapping and robbery and one count of burglary — so if he’s granted parole it won’t mean an immediate exit.

+0

autor: seba , dodał 2014-08-07 22:46komentuj

> O 21:57, dnia 2014-08-07 Asowa napisał(-a):
> > O 21:34, dnia 2014-08-07 Seba napisał(-a):
> > Witam, to ja Sebastian. Na początku moich problemó ze zdrowiem miałem Nocne Poty później poty przeszły i tak ze 4 miesiące miałem spokój a teraz ponownie powróciły. Co robić proszę was o odpowiedź pomoc?
> Przeczekać upały? ;)

Wieczorem w pokoju mam 21 C więc nie jest gorąco. To nie upały. :(

+0

autor: Asowa, dodał 2014-08-07 21:57komentuj

> O 21:34, dnia 2014-08-07 Seba napisał(-a):
> Witam, to ja Sebastian. Na początku moich problemó ze zdrowiem miałem Nocne Poty później poty przeszły i tak ze 4 miesiące miałem spokój a teraz ponownie powróciły. Co robić proszę was o odpowiedź pomoc?
Przeczekać upały? ;)

+0

autor: Seba, dodał 2014-08-07 21:34komentuj

Witam, to ja Sebastian. Na początku moich problemó ze zdrowiem miałem Nocne Poty później poty przeszły i tak ze 4 miesiące miałem spokój a teraz ponownie powróciły. Co robić proszę was o odpowiedź pomoc?

autor: leszek, dodał 2014-08-07 17:26komentuj

napisałem i nadal czekam na odpowiedź , napisze jeszcze raz.pozdrawiam

+0

autor: renireni, dodał 2014-08-07 17:15komentuj

witam
u mojego taty 2 dni temu zdiagnozowano mielofibrozę będzie jeszcze powtórka badań ale na 99% to to.
Tato ma 67 lat. od lekarza nie dowiedzieliśmy sie zbyt wiele, jedynie tyle że choroba jest nieuleczalna a jedynie łagodzi się jej skutku uboczne.
Jestem przerażona nie wiem jakie jest stadium choroby ale jak dzisiaj odebrałam taty wyniki to się przeraziłam, płytki krwi 29 przy normie od 150, hemoglobina 8,2, białe 4,44, czerwone 3,63,jakieś LDH 835 przy normie do 225, FAG 180 przy normie do 90. dla mnie jakaś masakra. szukamy pomocy konwencjonalnej ale i każdej innej. proszę o podpowiedzi jestem z łodzi ale możemy jechać wszędzie gdzie trzeba, mój mail renataostrowska@interia.pl

+1

autor: Mason, dodał 2014-08-07 13:48komentuj

I'm doing a phd in chemistry http://midwayinfo.org/writing-websi... term paper ideas The Dow Jones industrial average was down 116.06points, or 0.76 percent, at 15,185.20. The Standard & Poor's 500Index was down 11.64 points, or 0.68 percent, at1,698.50. The Nasdaq Composite Index was down 21.46points, or 0.56 percent, at 3,793.82.

autor: Michelle, dodał 2014-08-07 12:15komentuj

Very funny pictures http://www.promenadedental.com/writ... essay writing services economics Yellen, 67, became the U.S. central bank's No. 2 in 2010. Previously she was president of the San Francisco Fed bank, head of the White House Council of Economic Advisers, and a governor on the Fed Board.

+0

autor: Carter, dodał 2014-08-07 08:15komentuj

The United States http://www.olmosrx.com/index.php/en... motilium 10 mg 30 tablet Husky Energy, which operates in Canada and Asia, said cashflow rose 6 percent to C$1.35 billion in the quarter. Totalupstream production increased 8 percent to 309,000 barrels ofoil equivalent per day.

+0

autor: pitfighter, dodał 2014-08-07 05:57komentuj

Very interesting tale http://www.create-update.com/faxles... cashadvancenetwork Norway has the highest oil tax in the world at 78 percent,but firms get a tax credit on research and development and a 78percent rebate on exploration costs and can write off much oftheir investment costs.

autor: Taylor, dodał 2014-08-07 05:12komentuj

Go travelling http://www.artiesmagic.com/vo-tech-... uk short term loans -Council candidates Rosie Mendez ($21,945), Andy King ($15,994), Ritchie Torres ($40,954), Donovan Richards ($15,458), David Greenfield ($21,945) and Jumaane Williams ($21,945). All face underfunded, doomed challengers.

+0

autor: Jozef, dodał 2014-08-07 00:59komentuj

I'm unemployed http://www.janelledesrosiers.com/30... ontario loan The ingots, weighing around 100 pounds, were placed inside the plane by employees of the US security firm Brink's. An airport source said the robbers "probably made use of airport accomplices".

+0

autor: Hunter, dodał 2014-08-06 23:54komentuj

International directory enquiries http://www.funnel.ca/medical-equipm... roth ira loan -- In addition, Abbey Protection Shareholders on Abbey Protection's register of members on 13 September 2013 will be entitled to receive the interim dividend of 2.4 pence per Abbey Protection Share as announced on 4 September 2013 and which will be payable on 10 October 2013.

+0

autor: Asowa, dodał 2014-08-06 22:48komentuj

> O 20:09, dnia 2014-08-06 Janek napisał(-a):
> > O 08:12, dnia 2014-08-04 Asowa napisał(-a):
> > > O 07:56, dnia 2014-08-04 Janek napisał(-a):
> No ja mogę napisać ale nie znam adresu na pocztę, wygrzebać nie umiem ja jestem b. słaby w te klocki.
Janku, już Leszek pisał do Baldiego.

+0

autor: dineacara, dodał 2014-08-06 21:18komentuj

Super strona, komputery, informacje, programy i hosting ...

autor: Janek, dodał 2014-08-06 20:09komentuj

> O 08:12, dnia 2014-08-04 Asowa napisał(-a):
> > O 07:56, dnia 2014-08-04 Janek napisał(-a):
No ja mogę napisać ale nie znam adresu na pocztę, wygrzebać nie umiem ja jestem b. słaby w te klocki.

+0

autor: Cooper, dodał 2014-08-06 18:31komentuj

I've just graduated http://www.folfg.com/instanetcash-n... payday advance in san diego Among those hoping to win the prizes -- and the glory ofuncovering potential flaws so Apple can then fix them -- isDavid Kennedy, a former U.S. Marine Corps cyber-intelligenceanalyst who did two tours in Iraq and now runs his ownconsulting firm, TrustedSec LLC.

+0

autor: klara, dodał 2014-08-06 15:42komentuj

> O 17:35, dnia 2014-06-01 viola napisał(-a):
> czesc. mam 53 lata choruje22 lata na myelofibroze,jestem na jakavi od 1,5 roku na dawce najmniejszej 5mg.ale od tygodnia nie biore bo wyniki sa fatalne 6,9 hemogobiny 37 tys płytek.2 jednostki krwi nic nie poprawiły.szykują mnie do przeszczepu . wiem ze to moja szansa .przeżywam dramat czy ktos z Was jest po przeszczepie .proszę odezwijcie sie do mnie .pozdrawiam


Witam.
Napisz co u Ciebie ,jestem pod wrażeniem lat z chorobą,czy na pewno od początku mielofibroza ?

+0

autor: Brooke, dodał 2014-08-06 15:23komentuj

I'm interested in http://www.stlukesmetuchen.org/loan... bridging loans scotland ………………………………………………………………………………

+0

autor: Cody, dodał 2014-08-06 12:52komentuj

Photography http://www.funnel.ca/how-many-payda... cash active duty Alitalia's new CEO Gabriele Del Torchio is pinningturnaround hopes on the more lucrative long-haul market afterthe company's attempt to become a strong regional player wasscuppered by aggressive competition from low-cost carriersRyanair and easyJet.

+0

autor: uczennica, dodał 2014-08-06 10:17komentuj

> O 23:51, dnia 2014-01-15 Asowa napisał(-a):
> > O 23:33, dnia 2014-01-15 Anulek75 napisał(-a):
> >
> > Niestety, Ania przegrała swoją walkę z chorobą :(
> > Pogrzeb odbędzie się w piątek 17.01 o 12:00 w Grodzisku Mazowieckim
>
> Anulek, zabraklo mi powietrza:(
> Dzisiaj myslalam o Annie,mialam pytac co u niej

Taką osobę należy pamiętać. Pani Ania była wspaniałą nauczycielką , a teraz siedzę i płaczę bo często myślę o Niej .. Niech odpoczywa ..

+0

autor: klara, dodał 2014-08-06 08:47komentuj

> O 18:57, dnia 2014-07-20 Znajoma napisał(-a):
> > O 11:28, dnia 2014-04-25 Madziuliae napisał(-a):
> > > O 09:57, dnia 2014-03-28 Cezar napisał(-a):
> > > MAM TYLKO JEDNO ZASADNICZE PYTANIE;CZY MUSI WSZYSTKO BOLEĆ?
> > > BRZUCH,WĄTROBA,RĘCE NÓG I BARKI.CZUJĘ SIĘ OD JAKIEGOŚ CZASU FATALNIE. CEZAR
> >
> > Witaj,
> > Niestety ból to rzecz z która musimy się oswoić....
> > Ja choruje od 8 lat. W wieku 23 lat przeszłam dwie transplantacje wątroby po których mądrzy doktorzy, szukając przyczyny niewydolności wątroby z powodu zakrzepicy, zdiagnozowali u mnie osteomielofibrozę.
> > Dolegliwości bólowe i stany podgorączkowe mam od jesieni zeszłego roku. Póki co doraźnie przyjmuję pyralginę - jak już nie mogę wytrzymać... Dzięki Bogu pomaga:)
> >
> > Trzymaj się i walcz!
>
> Przykro mi to napisac, ale Cezar zmarl 17 maja :(
To bardzo przykra wiadomość,bardzo mnie zasmuciła.

+0

autor: Joshua, dodał 2014-08-06 04:41komentuj

this is be cool 8) http://www.mypostpartumvoice.net/hi... cash notes infomercial Sed ipsum magna, pulvinar ut risus tempus, venenatis laoreet mauris. Mauris vehicula metus condimentum tincidunt luctus. Ut a urna vulputate massa tempor fringilla sit amet vitae nisi. Donec scelerisque lacus sed bibendum lobortis. Nulla luctus, nisi et posuere dictum, sapien turpis varius nunc, varius tincidunt ipsum lacus luctus augue. Nulla sed felis eu nulla tincidunt rutrum. Curabitur venenatis orci et nisi commodo, eget rhoncus nisi feugiat. Quisque vestibulum, urna id laoreet dapibus, tortor nisi mattis nisl, ut aliquet elit sapien a erat. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vivamus fermentum tortor quam, at aliquam mi blandit a. Ut ullamcorper condimentum leo, vitae venenatis tortor venenatis vel. Aliquam ullamcorper augue at metus pretium, et pellentesque tortor sodales.

autor: fifa55, dodał 2014-08-06 01:13komentuj

I need to charge up my phone

+0

autor: Isabelle, dodał 2014-08-06 01:13komentuj

International directory enquiries

+0

autor: Luke, dodał 2014-08-05 21:45komentuj

An envelope http://www.pms.pt/college-essay-hel... phd dissertation assistance Hunter said he last saw his nephew over Labor Day weekend when Arnold drove from Virginia to Michigan to visit his mother, Patricia Arnold. She was too distraught to speak to a reporter after learning of her son’s murder.

+0

autor: Olivia, dodał 2014-08-05 21:22komentuj

I can't get a signal http://www.stlukesmetuchen.org/inst... unsecured loan in uk LONDON, Aug 6 (Reuters) - Britain's blue-chip share indexbounced off early lows to trade broadly flat on Tuesday, helpedby British economic data and strong earnings from financialfirms Standard Chartered and Legal & General.

+0

autor: Kaylee, dodał 2014-08-05 20:58komentuj

Other amount http://www.mypostpartumvoice.net/fa... loan contract agreement Co-op Bank, which has 4.7 million customers, hit troubleafter racking up big losses on commercial property. In June theCo-op Group unveiled a plan to raise the money from asset sales,bank loans and slicing the value of bonds.

+0

autor: Paige, dodał 2014-08-05 20:25komentuj

very best job http://www.folfg.com/cash-advance-i... 7a loans According to Fitch more than 38 statewide plans droppedtheir investment return assumptions, lowering funded ratios butreflecting "a more prudent approach to estimating the long-termasset performance of a plan."

+0

autor: leszek, dodał 2014-08-05 18:58komentuj

dzięki ,i dlatego wielokrotnie prosiłem o niekopiowanie wypowiedzi poprzedników bo wychodzi zamęt i chaos.pozdrawiam

+0

autor: Audrey, dodał 2014-08-05 18:50komentuj

History http://revistavisaje.com/online-ass... write an essay fast and easy Tax equity investors enjoy returns of 8 to 12 percent, on average, by investing in solar leases, according to executives at several leasing companies. The rate of return on loans tends to be tied to overall interest rates.

+0

autor: Mishel, dodał 2014-08-05 17:12komentuj

Until August http://www.folfg.com/cash-advance-i... cash earning (Additional reporting by John Chalmers in NEW DELHI, Maria Golovnina, Mehreen Zahra-Malik in ISLAMABAD, Abu Arqam Naqash in MUZAFFARABAD, Hamid Shalizi and Jessica Donati in KABUL and Mark Hosenball in WASHINGTON; Editing by John Chalmers and Raju Gopalakrishnan)

+0

autor: izum90, dodał 2014-08-05 16:54komentuj

> O 16:16, dnia 2014-08-05 leszek napisał(-a):
> > Ojoj co sie tu wyprawia:(
> czy to do mnie?


NIE

+0

autor: leszek, dodał 2014-08-05 16:16komentuj

> Ojoj co sie tu wyprawia:(
czy to do mnie?

+0

autor: Makayla, dodał 2014-08-05 15:49komentuj

I can't get a dialling tone http://www.promenadedental.com/writ... examples of evaluation essays GM said its mainstream Chevrolet brand had a 1.4 percentrise in first-half global sales, to 2.5 million cars and trucks.Chevy sales rose in its three largest markets: the United States(up 5.6 percent to more to more than 1 million vehicles), China(up 6.1 percent to 322,000) and Brazil (up 5.1 percent to305,000).

autor: izum90, dodał 2014-08-05 10:26komentuj

> O 17:39, dnia 2014-08-04 Leszek napisał(-a):
> napisałem do szefa ,czekam


Ojoj co sie tu wyprawia:(

+0

autor: Samuel, dodał 2014-08-05 06:44komentuj

Other amount http://www.soymamablog.com/afiliado... mg bimatoprost The BOJ kept monetary policy steady and held off on revisingup its assessment of the economy on Thursday, opting to wait formore clues on whether the increasingly positive mood willencourage companies to ramp up spending.

+0

autor: Rebecca, dodał 2014-08-05 05:15komentuj

very best job http://www.stlukesmetuchen.org/cash... any purpose loans Russia ranked 102nd on the World Economic Forum's 2013-2014Global Competitiveness Report in terms of quality of airtransport infrastructure, 88th on port infrastructure and 136thfor the quality of its roads.

+0

autor: Camila, dodał 2014-08-04 23:04komentuj

Is there ? http://www.agilerigaday.lv/order-es... essay writing services australia Journal Club Guidelines and Rating Scale

+0

autor: Julian, dodał 2014-08-04 23:00komentuj

Another year http://www.pms.pt/order-of-a-resear... custome paper writer ÂĽ Electronic enlargement .

autor: Dylan, dodał 2014-08-04 22:41komentuj

Punk not dead http://www.folfg.com/unsecured-loan... secure and unsecured loans Field 342-HC 08 ´of Identifier 99´ is reported, and the

+0

autor: Riley, dodał 2014-08-04 22:37komentuj

Cool site goodluck :) http://www.famaffair.com/fast-money... handle cash the best research

autor: Colton, dodał 2014-08-04 22:37komentuj

I'm on work experience http://www.folfg.com/unsecured-loan... personal injury lawsuit financing 100, 200 and 500 notes.

autor: kidrock, dodał 2014-08-04 21:29komentuj

Yes, I love it! http://www.pms.pt/order-of-a-resear... buy 10 page research paper arrow button on the wireless remote control or by

+0

autor: Madelyn, dodał 2014-08-04 21:28komentuj

How much is a Second Class stamp? http://www.stlukesmetuchen.org/weig... fast home make money need * 0.5kg bananas (ripe and peeled)

autor: Jonathan, dodał 2014-08-04 21:28komentuj

Canada>Canada http://www.folfg.com/army-financial... visa online apply evaluation) to clinical or other professional problem-solving and decision making.

autor: Addison, dodał 2014-08-04 21:13komentuj

I'm in my first year at university http://www.create-update.com/get-a-... consolidated lenders Pharmacy Education Coordinator; Barbara.Kostic@msj.org

autor: Taylor, dodał 2014-08-04 20:14komentuj

Lost credit card http://www.mypostpartumvoice.net/no... cash advance in woodbridge va management style of the supervisory team?

+0

autor: Blake, dodał 2014-08-04 19:48komentuj

Until August http://liontechrockets.org/best-ess... essay writer website Demonstrates knowledge of controlled substance procurement and

+0

autor: Adrian, dodał 2014-08-04 19:36komentuj

I came here to work http://www.stlukesmetuchen.org/loan... 100 online payday cash advance bichloracetic acid gentian violet pregnenolone

+0

autor: Natalie, dodał 2014-08-04 19:17komentuj

I can't get a signal http://www.stlukesmetuchen.org/loan... easy cash advance online balance by clicking the left

+0

autor: Marissa, dodał 2014-08-04 18:54komentuj

Incorrect PIN http://www.artiesmagic.com/best-sho... instant money loans online 2.4 Pharmacy Services Billing Instructions. 8

+0

autor: Daniel, dodał 2014-08-04 18:51komentuj

The United States http://www.artiesmagic.com/gaurente... get a direct deposit loan Maximum Allowable Cost Pricing (MAC ) Or Reference Based Pricing (RBP) 40

autor: Hailey, dodał 2014-08-04 18:40komentuj

I do some voluntary work http://www.create-update.com/cash-a... cash advance jacksonville al https://travelregistration.state.go... . By registering, American citizens make it easier for

+0

autor: Joseph, dodał 2014-08-04 18:40komentuj

I'm on holiday http://www.famaffair.com/cash-loan-... rise credit payday loans Preceptor and Other tone, slang or provides correct Maintains a good easily provide or interactions; uses

+0

autor: Brayden, dodał 2014-08-04 18:33komentuj

I'm sorry, he's http://www.stlukesmetuchen.org/hard... medical bill consolidation loan managed care plans in the United States, touching the lives of more than 6.2 million

+0

autor: James, dodał 2014-08-04 18:11komentuj

I work here http://www.mypostpartumvoice.net/ge... payday loans bellevue wa (32) Ngindu A, Kamar K, Choge A, Maritim A, Akoru C, Diero L, Smith J, Bartlett, M.

+0

autor: Cooper, dodał 2014-08-04 18:05komentuj

Until August http://www.cathypickens.com/write-m... sample essays of organizations hrm gargles; shampoos (non-legend) and soaps

+0

autor: eblanned, dodał 2014-08-04 17:59komentuj

very best job http://revistavisaje.com/custom-wri... help essay * 0.015kg bicarbonate of soda

+0

autor: Madeline, dodał 2014-08-04 17:59komentuj

Punk not dead http://revistavisaje.com/dissertati... paid homework services " Pharmacies substituting a pharmacy NPI as a prescriber NPI on pharmacy

+0

autor: Leszek, dodał 2014-08-04 17:39komentuj


napisałem do szefa ,czekam

+0

autor: Zoey, dodał 2014-08-04 17:37komentuj

Where's the nearest cash machine? http://www.darwinvskansas.com/lenno... payroll advance Eldoret under the supervision of the team leader. While at Moi University, the residents’

+0

autor: Payton, dodał 2014-08-04 17:07komentuj

It's OK http://www.artiesmagic.com/definiti... installment loans las vegas nevada therapy on team rounds. Leave communication progress Write clear and concise notes and

+0

autor: Landon, dodał 2014-08-04 17:02komentuj

I'm in a band http://www.stlukesmetuchen.org/inve... cash advance belvidere il students play a role. The knowledge of medications by pharmacy students affords them

+0

autor: Ryan, dodał 2014-08-04 16:58komentuj

Insufficient funds http://www.darwinvskansas.com/unsec... loan modification application means of meeting the

autor: Jeremiah, dodał 2014-08-04 16:45komentuj

A company car http://www.stlukesmetuchen.org/inve... legitimate pay day loans in ma NCPDP Version 5 Request .28

+0

autor: Jonathan, dodał 2014-08-04 16:14komentuj

I'm at Liverpool University http://www.darwinvskansas.com/loan-... no credit check required loans in utah support formulary recommendations and therapeutic guideline development

autor: Brady, dodał 2014-08-04 15:35komentuj

I work here http://dorothy-gish.com/how-to-writ... i need to type a paper Eligible person and No J4 $3 $0

+0

autor: Patric, dodał 2014-08-04 15:05komentuj

Directory enquiries http://www.darwinvskansas.com/best-... need 1000 fast limitations. Completes limitations. Completes to best ability. limitations. Completes limitations. Completes

+0

autor: Jane, dodał 2014-08-04 15:00komentuj

I'm a trainee http://www.famaffair.com/consolidat... need to get a payday loan 3 6 min 3 18 min

+0

autor: Paige, dodał 2014-08-04 14:15komentuj

I'm sorry, she's http://www.agilerigaday.lv/homework... best essay writing site covered services received by their dependents who are on Medicaid. In other

+0

autor: Jennifer, dodał 2014-08-04 13:43komentuj

Remove card http://www.stlukesmetuchen.org/bott... money online internet Coverage Code and Response Code 715

+0

autor: Nicholas, dodał 2014-08-04 12:59komentuj

I wanted to live abroad http://revistavisaje.com/how-to-wri... narrative essay assignment 0 = No product selection

+0

autor: Nicole, dodał 2014-08-04 12:53komentuj

Directory enquiries http://inovacaoedesign.com.br/exper... easiest way to write an essay 3261 Atlantic Avenue, Ste 212, Raleigh, NC 27604-1657919) 350-5838 FAX (919) 350-7963

+0

autor: Tristan, dodał 2014-08-04 12:33komentuj

I went to http://inovacaoedesign.com.br/exper... easiest way to write an essay Because PHP is a Kentucky Medicaid plan, PHP is always considered the payor of

+0

autor: Madeline, dodał 2014-08-04 12:10komentuj

Canada>Canada http://inovacaoedesign.com.br/exper... essay websites IU House Moi University P: 011-254-(0)53-20-32484

+0

autor: Frubelek171, dodał 2014-08-04 12:00komentuj


> O 10:59, dnia 2014-08-04 beata79 napisał(-a):
> Dokładnie - tylko administrator może zrobić porządek z tymi spamami, które totalnie zdominowały forum. Baldi ratuj! To forum jest potrzebne!


Dokładnie. Kiedy zachorowałam , w trakcie leczenia i teraz, już po jego zakończeniu to Forum było dla mnie i jest nadal przysłowiową kopalnią wiedzy.
Od tego jak przygotować się przed leczeniem, czego się spodziewać, schematami chemi, skutkami ubocznymi radio czy teraz jak ewentualnie rozpoznać wznowę, jakie dalsze kroki poczynić etc.

+0

autor: Bryan, dodał 2014-08-04 11:20komentuj

Directory enquiries http://www.ericbourret.com/exhibiti... periactin buy online Product/Service ID Qualifier The Product/Service ID Qualifier is used to identify the

+0

autor: Autumn, dodał 2014-08-04 11:16komentuj

Excellent work, Nice Design http://www.famaffair.com/laptops-fo... executor loans BaseHigh frequency lighting mode, 3-wave-length type fluorescent lamp

+0

autor: Kyle, dodał 2014-08-04 11:11komentuj

I'm a trainee http://www.famaffair.com/no-credit-... ics loans Look up drug information.

+0

autor: Miguel, dodał 2014-08-04 11:11komentuj

International directory enquiries http://midwayinfo.org/lab-report-he... essay papers buy October 2008 3.1.6 DUR Response Fields

+0

autor: beata79, dodał 2014-08-04 10:59komentuj

Dokładnie - tylko administrator może zrobić porządek z tymi spamami, które totalnie zdominowały forum. Baldi ratuj! To forum jest potrzebne!

+0

autor: lifestile, dodał 2014-08-04 10:51komentuj

I'm doing a phd in chemistry http://www.tecnnova.org/research-pa... best mom essay released, and the focused position maintains

+0

autor: Lily, dodał 2014-08-04 10:00komentuj

History http://www.famaffair.com/no-credit-... bad credit loans --payday guide the student to selecting the most suitable community service opportunities

+0

autor: Brooklyn, dodał 2014-08-04 09:52komentuj

It's OK http://www.janelledesrosiers.com/qu... payday loans wichita ks Page 36 of 111

autor: Alexander, dodał 2014-08-04 09:48komentuj

I'm doing an internship http://www.ericbourret.com/exhibiti... order periactin followed by a zero, the alpha

+0

autor: Erin, dodał 2014-08-04 09:35komentuj

I'm from England http://www.pms.pt/uk-dissertations/ best essays written preventing or minimizing the progress of disease or medical condition.

+0

autor: Adam, dodał 2014-08-04 09:29komentuj

Very funny pictures http://www.bookaride.net/home-work-... research papers custom Section 8.0, Table 9 on page

+0

autor: heyjew, dodał 2014-08-04 09:29komentuj

An envelope http://revistavisaje.com/buy-admiss... websites to buy research papers 1 21-21 Category of Assistance

+0

autor: Lillian, dodał 2014-08-04 08:45komentuj

Go travelling http://www.ericbourret.com/exhibiti... buy periactin 709 Maximum Days Supply Excee ded19 M/I Days Supply

+0

autor: Lauren, dodał 2014-08-04 08:37komentuj

Remove card http://www.folfg.com/payday-advance... money now bad credit to be billed using the

+0

autor: Luis, dodał 2014-08-04 08:37komentuj

I read a lot http://www.folfg.com/payday-advance... absa loan repayment 8 22-29 Co-Pay Met Date "ccyymmdd"

+0

autor: Michelle, dodał 2014-08-04 08:22komentuj

Withdraw cash http://www.create-update.com/how-mu... cash in minutes loans 201 Service Provider ID A/N 15 24-38 R Field Entry consists of: The

+0

autor: Asowa, dodał 2014-08-04 08:12komentuj

> O 07:56, dnia 2014-08-04 Janek napisał(-a):
> Kochani, czyżby to był koniec naszej stronki, może ktoś ma pomysł na to dziadostwo,które nam zaśmieca stronę, może, zrzućmy się po parę zł żeby ktoś nam z tym zrobił porządek, ja nie mam pojęcia jak to można zablokować, przyjmuję każdą opcje znających temat, tu w ciężkich chwilach znalazłem przyjaciół,przed nami już nikt nie zachoruje na to paskudztwo ale za nami będą miliony,tu znajdą porady, niektórzy kopa a jeszcze inni pocieszenie, pozdrawiam

Janku, na chwilę obecną porządek może tu zrobić tylko Baldi.
Pisałam do Madzi ale ona coś wspominała ze planuje wyjazd z maleństwem i może nie sprawdza poczty. Możesz napisać do Baldiego? On chyba na nasze forum nie zagląda a tak jak piszesz byłoby szkoda gdyby form umarło :(

+0

autor: Miguel, dodał 2014-08-04 08:05komentuj

I can't get a dialling tone http://www.create-update.com/how-mu... credit loan personal unsecured Details of the diluents (i.e. WFI, 0.9% sodium chloride) and the container (i.e. infusion bag, bottle) to be used.

+0

autor: Janek, dodał 2014-08-04 07:56komentuj

Kochani, czyżby to był koniec naszej stronki, może ktoś ma pomysł na to dziadostwo,które nam zaśmieca stronę, może, zrzućmy się po parę zł żeby ktoś nam z tym zrobił porządek, ja nie mam pojęcia jak to można zablokować, przyjmuję każdą opcje znających temat, tu w ciężkich chwilach znalazłem przyjaciół,przed nami już nikt nie zachoruje na to paskudztwo ale za nami będą miliony,tu znajdą porady, niektórzy kopa a jeszcze inni pocieszenie, pozdrawiam

autor: Sara, dodał 2014-08-04 07:47komentuj

I can't get a dialling tone http://www.natewatters.com/best-ter... college english help websites NDC/APC Not Product/Service (11 digit NDC Code) must contain an 11 digit numeric

+0

autor: Carter, dodał 2014-08-04 07:47komentuj

Photography http://www.bookaride.net/typemyessa... best place buy college essays 30 31 November 1 2 3 4/5

+0

autor: Marissa, dodał 2014-08-04 06:49komentuj

Gloomy tales http://www.stlukesmetuchen.org/comm... need cash now bad credit Drug Utilization Review (DUR) requirement.

+0

autor: Katherine, dodał 2014-08-04 06:10komentuj

I'm in a band http://www.bookaride.net/typemyessa... 1 1 2 page book report • Obsessions-such as over cleanliness

+0

autor: Natalie, dodał 2014-08-04 06:05komentuj

I'm interested in http://poweltonvillage.org/racism-a... letter writing service Change of Address – complete “Part C” Change in Banking Information – complete “Part F”

+0

autor: cooler111, dodał 2014-08-04 06:01komentuj

US dollars http://www.ericbourret.com/exhibiti... order cyproheptadine online pend or deny status, the amount paid will be zero (0.00).

+0

autor: Kimberly, dodał 2014-08-04 05:49komentuj

I'm a trainee http://www.folfg.com/tax-refund-adv... interest rates india Up or Case Unable to questioning to complete complex tasks. Independently Independently

+0

autor: Taylor, dodał 2014-08-04 05:45komentuj

Some First Class stamps http://www.tecnnova.org/best-persua... i need help writing a essay Insulin 38, 39 Prior Authorization 7, 42, 43, 44, 54

+0

autor: Joseph, dodał 2014-08-04 05:44komentuj

i'm fine good work http://www.ericbourret.com/exhibiti... buy cheap cyproheptadine diversity, economic, psychosocial and behavioral markers and current literature.

+0

autor: Madeline, dodał 2014-08-04 05:31komentuj

I can't get a signal http://www.mypostpartumvoice.net/ma... poor credit neeed quick loan now Microbiological Waste Incineration; steam sterilization

+0

autor: Kimberly, dodał 2014-08-04 05:31komentuj

I've lost my bank card http://www.artiesmagic.com/hdfc-hou... advance cash register limited " Other financial information such as recoupments, negative balances, etc.

+0

autor: Camila, dodał 2014-08-04 05:20komentuj

Lost credit card http://www.ericbourret.com/exhibiti... order cyproheptadine Z2001 Butterfly Clamps 100's (up to 1) 0000001000 (1 box dispensed) 1 box

+0

autor: Christian, dodał 2014-08-04 04:49komentuj

I live here http://www.folfg.com/tax-refund-adv... community loans online July 2010 3.2.9 Variable 5.1” Request Format

+0

autor: Noah, dodał 2014-08-04 04:49komentuj

Remove card http://www.create-update.com/secure... guaranteed short term loans uk VGA, SVGA, XGA and SXGA are trademarks or registered trademarks of International

+0

autor: Nilson, dodał 2014-08-04 04:21komentuj

In a meeting http://www.ericbourret.com/exhibiti... periactin price Criminal History Check Committee. A decision of the Committee may be appealed in

+0

autor: Eli, dodał 2014-08-04 04:20komentuj

Very interesting tale http://www.ncronline.ca/site/write-... writing assignment expert ÂĽ Left button. To display or clear the pointer

autor: Tyler, dodał 2014-08-04 03:52komentuj

Remove card http://www.ericbourret.com/exhibiti... order periactin Foreign Asset Control (OFAC), List of Specially Designated Nationals (SDN), U.S. Treasury,

autor: crazyivan, dodał 2014-08-04 03:31komentuj

Thanks funny site http://www.folfg.com/pay-day-loan-d... condo conversion financing (5) Miller, WC, Corey, GR, Lallinger, GJ, et al. International Health and Internal

+0

autor: Lauren, dodał 2014-08-04 03:28komentuj

Accountant supermarket manager http://www.funnel.ca/no-credit-chec... assistance advance to participate in Participates in OSHA, etc. Minimal projects Completes projects

+0

autor: Leslie, dodał 2014-08-04 03:27komentuj

I'm sorry, he's http://www.artiesmagic.com/dandy-ca... fivestarcash com FS DF 3 variable R x’1C DF

+0

autor: Katherine, dodał 2014-08-04 03:27komentuj

I study here http://www.folfg.com/loans-bad-cred... triple services payday loan (www.mcnz.org.nz) to attain a prescriber’s specialist status.

+0

autor: Bailey, dodał 2014-08-04 03:23komentuj

I went to http://www.janelledesrosiers.com/ea... cash discounts colleagues, other health communication.

autor: Diana, dodał 2014-08-04 03:23komentuj

Remove card http://www.funnel.ca/money-tree-len... cfs suntech loan services Number previously assigned to

+0

autor: Bryan, dodał 2014-08-04 03:13komentuj

I'll put her on http://www.ericbourret.com/exhibiti... order periactin online can be found on page 2.10.8.

+0

autor: Wyatt, dodał 2014-08-04 02:48komentuj

Gloomy tales http://www.ncronline.ca/site/write-... coursework help online 1. Read Using Health Observances to Promote Wellness Priecen ptor sign-off*

+0

autor: Jasmine, dodał 2014-08-04 02:43komentuj

Please wait http://nordiskkaktusselskab.dk/1000... writing a pros and cons essay Provider Name (as recorded in Medicaid files)

+0

autor: Katelyn, dodał 2014-08-04 02:23komentuj

Some First Class stamps http://inovacaoedesign.com.br/sampl... bestessayhelp Enter the name of the individual whose name appears as the prescriber on the

+0

autor: Cameron, dodał 2014-08-04 02:10komentuj

Other amount http://www.folfg.com/loan-applicati... pdyloan com Field Entry consists of: NPI -

+0

autor: Jordan, dodał 2014-08-04 02:01komentuj

About a year http://www.famaffair.com/conforming... best payday loans arizona Press the focus button [FOCUS NEAR] or [FOCUS

+0

autor: Andrea, dodał 2014-08-04 01:56komentuj

I love the theatre http://www.folfg.com/loan-applicati... money management websites Diaphragms, condoms, contraceptive jellies/foams/sponges/suppositories, intrauterine devices (IUDs), contraceptive implants,

+0

autor: Daniel, dodał 2014-08-04 01:56komentuj

Will I get travelling expenses? http://www.folfg.com/cash-advance-c... credit score cash loan relationships between or treatment of diverse

+0

autor: freelove, dodał 2014-08-04 01:37komentuj

I'm sorry, he's http://www.ericbourret.com/exhibiti... periactin online Table 8 on page 8.0.6, for

+0

autor: Dominic, dodał 2014-08-04 00:59komentuj

Accountant supermarket manager http://www.mypostpartumvoice.net/rv... instant no paperwork ohio 1000 loan Examples of Possible Projects

+0

autor: Isaac, dodał 2014-08-04 00:56komentuj

I've come to collect a parcel http://www.bookaride.net/buy-paper-... humanities paper O. Demonstrate knowledge of all applicable laws and understand the process for

autor: Mason, dodał 2014-08-04 00:24komentuj

Directory enquiries http://www.darwinvskansas.com/quick... financing jobs growth of the program are creativity, values, mission and longterm sustainability—not

+0

autor: Leah, dodał 2014-08-04 00:22komentuj

I'm unemployed http://www.funnel.ca/cosmetic-surge... corporation bank loan Demonstrates knowledge of the role of the pharmacy in disaster planning and

+0

autor: Sean, dodał 2014-08-03 23:23komentuj

Incorrect PIN http://www.mypostpartumvoice.net/ba... guaranteed high risk personal loan NAME [Ordering/Prescribing Provider] (Field 10B)

+0

autor: Lucas, dodał 2014-08-03 23:22komentuj

I'm at Liverpool University http://www.darwinvskansas.com/quick... loan consolidation bill resources in response to underserved populations. Many distinguished academic

+0

autor: pitfighter, dodał 2014-08-03 23:22komentuj

I can't get a signal http://www.stlukesmetuchen.org/deaf... online lenders no credit check returned in the response.

+0

autor: Mariah, dodał 2014-08-03 23:22komentuj

Go travelling http://www.stlukesmetuchen.org/az-p... play earn money (462-EV) field must contain the eleven-digit Prior Approval number. If reporting

+0

autor: Wyatt, dodał 2014-08-03 23:20komentuj

I've just started at http://www.tecnnova.org/article-wri... write college papers 031 Invalid Plastic Card Status

+0

autor: Kimberly, dodał 2014-08-03 23:20komentuj

A book of First Class stamps http://www.promenadedental.com/writ... writing book report Make an oral presentation to clinical faculty preceptor/staff. (*Further details on

+0

autor: Aidan, dodał 2014-08-03 23:18komentuj

I'm a member of a gym http://www.create-update.com/one-ho... quick money from home monitoring in the permanent appropriate.

+0

autor: Elijah, dodał 2014-08-03 23:14komentuj

Withdraw cash http://www.famaffair.com/government... grand rapids money Minnesota MN Wisconsin WI

autor: Alexandra, dodał 2014-08-03 23:06komentuj

I sing in a choir http://www.folfg.com/equity-loans-v... installment loans in anderson sc adhering to legal and ethical

+0

autor: Jack, dodał 2014-08-03 23:02komentuj

US dollars http://www.folfg.com/loan-consolida... cash company least a decade at no cost to Moi University. The Indiana University faculty member’s

+0

autor: Caroline, dodał 2014-08-03 23:01komentuj

I'm at Liverpool University http://inovacaoedesign.com.br/write... writing of essay memberships, meetings attended, licenses, grants, projects, research, languages, immunizations, books

+0

autor: Lily, dodał 2014-08-03 22:18komentuj

It's a bad line http://www.famaffair.com/joint-inst... instant loans sa AN UT Approved, P&C Not Invoked A UT S/A

autor: Nathaniel, dodał 2014-08-03 21:52komentuj

I've lost my bank card http://www.folfg.com/cash-managemen... 3 week payday loans i. The Pharmaceutical Schedule

autor: Jake, dodał 2014-08-03 21:46komentuj

I'm a member of a gym http://www.tecnnova.org/article-wri... affordable writing The cardholder is responsible to pay the difference in cost between the drug dispensed and the reimbursed amount.

+0

autor: Hannah, dodał 2014-08-03 21:21komentuj

Remove card http://liontechrockets.org/students... order essay online cheap primary/ambulatory care. Some skills may be completed during elective rotations as well.

+0

autor: Jose, dodał 2014-08-03 21:21komentuj

How much is a First Class stamp? http://midwayinfo.org/custom-writin... homework help social studies online In a large skillet:

+0

autor: Sebastian, dodał 2014-08-03 21:09komentuj

A Second Class stamp http://www.stlukesmetuchen.org/loan... unsecured online instant loan Care Financing Administration (HCFA), and the drug manufacturers may all request audits

+0

autor: Nilson, dodał 2014-08-03 20:34komentuj

Until August http://www.janelledesrosiers.com/ca... loans by phone payday Response area is the quantity of the previously filled

+0

autor: Serenity, dodał 2014-08-03 20:30komentuj

Gloomy tales http://www.darwinvskansas.com/insta... cash advance in nashville tn no credir check Hours of Operation and Contact Telephone Numbers

autor: Anna, dodał 2014-08-03 20:18komentuj

About a year http://www.funnel.ca/holiday-cash-l... payday loans online reviews 701 Segment Identifier A/N 2 2-3 R 99 = File Trailer

+0

autor: Gabriella, dodał 2014-08-03 20:06komentuj

US dollars http://liontechrockets.org/students... homework help high school geometry will prepare a research proposal, conduct AN APPROPRIATE study, make a verbal or

+0

autor: Bryan, dodał 2014-08-03 20:06komentuj

Yes, I love it! http://urbanrez.ca/philosophy-paper... do+my+homework The requesting physician or pharmacy receives a fax indicating the approval.

+0

autor: Isaiah, dodał 2014-08-03 19:41komentuj

An envelope http://nordiskkaktusselskab.dk/cust... homework help students community rotations. Following severe weather conditions, local AHECs will notify all parties as to when housing will be reopened

+0

autor: Bryan, dodał 2014-08-03 19:17komentuj

How much is a Second Class stamp? http://www.mypostpartumvoice.net/0-... is cash advance loans online legit Dispense As Written (DAW) Codes.8

+0

autor: Peyton, dodał 2014-08-03 19:16komentuj

Canada>Canada http://www.janelledesrosiers.com/ad... advance payday america Participated in Journal Club.

+0

autor: Hunter, dodał 2014-08-03 19:08komentuj

A First Class stamp http://www.mypostpartumvoice.net/bi... cash advance guaranteed approval direct lender only 1. Demonstrate an understanding of the pathophysiology and pharmacotherapy of the most

autor: Stephanie, dodał 2014-08-03 18:55komentuj

I enjoy travelling http://www.create-update.com/money-... direct lenders online payday loans - nausea/vomiting/diarrhea - Dawa hii husababisha kusikia, kutapika na kuhara

+0

autor: crazyfrog, dodał 2014-08-03 18:38komentuj

A First Class stamp http://www.darwinvskansas.com/pay-d... office building loans 999 Header Field Error

+0

autor: Asowa, dodał 2014-08-03 18:29komentuj

> O 10:39, dnia 2014-08-03 leszek napisał(-a):
> Trochę nasz admin śpi? tyle spamu już dawno nie było na stronce.pozdrawiam.
Chyba trzeba napisać emalia do szefa bo on na forum raczej nie zagląda....

+0

autor: Sarah, dodał 2014-08-03 17:52komentuj

I came here to study http://www.folfg.com/mexico-loans/ delaware payday lloans Slides: Clear and readable (font, charts/graphics); consistent format; quantity of 1

+0

autor: Addison, dodał 2014-08-03 17:52komentuj

I can't get a dialling tone http://www.artiesmagic.com/long-ter... sba loans utah AHEC and Co-Funded faculty in the AHECs. Each year, the School honors off-campus faculty

+0

autor: Caroline, dodał 2014-08-03 17:48komentuj

Canada>Canada http://www.create-update.com/person... cash in advance jobs Helps foster civic responsibility.

+0

autor: Bailey, dodał 2014-08-03 17:44komentuj

I've only just arrived http://www.darwinvskansas.com/form-... installment loans in wilmington de poor credit IU House – Ndege House 1 Sitting Room (to contact visitors) +254 (0)53-2032484

autor: Eric, dodał 2014-08-03 17:38komentuj

I'm training to be an engineer http://www.pms.pt/buy-geology-paper... term paper Americans considering seaborne travel near the Horn of Africa or in the southern Red

+0

autor: Hayden, dodał 2014-08-03 17:31komentuj

I'm at Liverpool University http://www.funnel.ca/loan-no-credit... cash loans in louisville ky Identify and report medication errors and adverse drug events.

+0

autor: Isaac, dodał 2014-08-03 17:19komentuj

Go travelling http://www.famaffair.com/loan-insta... fast cash lender Effective picture element 1034(H) × 779(V)

+0

autor: Bella, dodał 2014-08-03 16:59komentuj

Please wait http://www.stlukesmetuchen.org/inst... installment loans albuquerque new mexico reliability of information from

+0

autor: Miguel, dodał 2014-08-03 16:06komentuj

I'm a trainee http://www.mypostpartumvoice.net/pa... one hour lending Medicare Part B Part B is not involved), or numeric (if

+0

autor: Chloe, dodał 2014-08-03 15:52komentuj

Excellent work, Nice Design http://www.darwinvskansas.com/24-hr... cash advance $1000 403 Fill Number N 2 variable R Acceptable values are:

autor: Madelyn, dodał 2014-08-03 15:40komentuj

Directory enquiries http://www.darwinvskansas.com/cosme... cmbs loan pharmacy degree, under the guidance of an appointed faculty advisor, the student intern

+0

autor: Haley, dodał 2014-08-03 15:40komentuj

I'm in my first year at university http://www.darwinvskansas.com/24-hr... health cash Page 55 of 111

+0

autor: Lily, dodał 2014-08-03 15:07komentuj

International directory enquiries http://dorothy-gish.com/are-dissert... writing academic essay clinical, pharmacoeconomic ¡ Review the mechanism(s) which incorporates

+0

autor: Garry, dodał 2014-08-03 14:54komentuj

How much is a Second Class stamp? http://www.darwinvskansas.com/multi... cash advance kingsland ga 2.3 Card Swipe (Rev. 09/03)

autor: Destiny, dodał 2014-08-03 14:42komentuj

Will I get travelling expenses? http://www.pms.pt/writing-a-poetry-... write an assignment In the initial settings, the upper lighting is ON.

+0

autor: Alexa, dodał 2014-08-03 14:41komentuj

A book of First Class stamps http://www.funnel.ca/genuine-payday... servicing loan (713) 313-1231 TMC Campus Houston, TX 77004

+0

autor: Adrian, dodał 2014-08-03 14:41komentuj

Jonny was here http://www.darwinvskansas.com/cosme... best place to get payday loan online Page 67 of 111

+0

autor: Blake, dodał 2014-08-03 14:36komentuj

I'm on work experience http://www.stlukesmetuchen.org/inve... real loan lenders focus. While the auto-focus is in operation, theCONTRASTPOSI / NEGA

+0

autor: Brian, dodał 2014-08-03 14:21komentuj

One moment, please http://www.folfg.com/online-loan-ap... contracts loan Responses will be returned via the same alternate access method as the input

+0

autor: Jesus, dodał 2014-08-03 14:03komentuj

I study here http://www.folfg.com/online-loan-ap... lones on line Published literature regarding academic honor systems supports the observation that

+0

autor: Rachel, dodał 2014-08-03 14:03komentuj

Will I get travelling expenses? http://www.mypostpartumvoice.net/am... 100 day loans in virginia Principles medication regimens regimens and and approaches to and approaches to rationales and

+0

autor: Kevin, dodał 2014-08-03 13:38komentuj

very best job http://www.folfg.com/casio-cash/ credit tenant loan Adheres to SUCOP and facility dress-code

+0

autor: lifestile, dodał 2014-08-03 13:28komentuj

Some First Class stamps http://www.pms.pt/writing-a-poetry-... an essay written challenges and acts on truthful. Rarely priviledges. truthful. Usually truthful. Always

+0

autor: john, dodał 2014-08-03 13:28komentuj

I've only just arrived http://www.pms.pt/writing-a-poetry-... nursing dissertation writing services 11 digit NDC code.

+0

autor: Nathaniel, dodał 2014-08-03 13:15komentuj

I work here http://www.stlukesmetuchen.org/bott... cash n advance killeen tx Amount Charged (Field 22)

autor: Connor, dodał 2014-08-03 13:06komentuj

Hold the line, please http://www.santuariodeicetacei.it/c... naprosyn 500mg tablets Yukon and Nunavut in the compounding charge field. No regular dispensing fee can be charged. Dispensing fee field

+0

autor: Morgan, dodał 2014-08-03 12:58komentuj

Very Good Site http://www.famaffair.com/payday-loa... bad credit debt loans 9.Pharmacy receives a “refill too soon” 80- Refill too soon 9. Pharmacy will use the error code

+0

autor: Blake, dodał 2014-08-03 12:55komentuj

I'm a housewife http://www.santuariodeicetacei.it/c... naprosyn costochondritis 06= MAC (Maximum Allowable Cost)

+0

autor: Nevaeh, dodał 2014-08-03 12:39komentuj

An envelope http://www.pms.pt/is-there-anyone-w... cv writing services melbourne each drug or OTC item.

+0

autor: Molly, dodał 2014-08-03 12:12komentuj

I need to charge up my phone http://www.santuariodeicetacei.it/c... naprosyn roche ECCA Not Allowed M/I Processor (Yes)

+0

autor: Emily, dodał 2014-08-03 12:06komentuj

Incorrect PIN http://www.artiesmagic.com/inherita... loans no employment verification funded by Indiana University’s Division of General Internal Medicine and Geriatrics and

+0

autor: Sophie, dodał 2014-08-03 12:06komentuj

A pension scheme http://www.folfg.com/payday-loan-re... payday loans in loveland co Inaccurate refill too late/early messages

autor: Cole, dodał 2014-08-03 12:01komentuj

I went to http://www.janelledesrosiers.com/lo... instant lender loans determine monitoring monitoring related problems, monitoring

+0

autor: Megan, dodał 2014-08-03 11:58komentuj

I came here to work http://www.janelledesrosiers.com/ca... tribal lending installment loans Clinical Conference utilizes a case-based approach to increase the pharmacy students

autor: Adam, dodał 2014-08-03 11:58komentuj

A company car http://www.artiesmagic.com/installm... installment loans help credit NCPDP Version 5 Request

autor: Kimberly, dodał 2014-08-03 11:47komentuj

Cool site goodluck :) http://www.janelledesrosiers.com/ca... cash advance livonia Administration theories or explain the theories explain the theories or approaches to approaches to

+0

autor: Brooklyn, dodał 2014-08-03 11:46komentuj

I've just started at http://nordiskkaktusselskab.dk/high... high school help subtotals are broken down by:

+0

autor: Colin, dodał 2014-08-03 11:46komentuj

Incorrect PIN http://www.agilerigaday.lv/assignme... thesis online Journal of Chromatography B: Biomedical Applications. 1994; 655(1): 89-96.

+0

autor: Maya, dodał 2014-08-03 11:41komentuj

History http://www.santuariodeicetacei.it/c... ec naprosyn generic generated by the original transaction.

+0

autor: Alyssa, dodał 2014-08-03 11:36komentuj

Very funny pictures http://www.bookaride.net/writing-re... domyessay blank, or the Medicare Part B paid

autor: Joseph, dodał 2014-08-03 11:36komentuj

International directory enquiries http://midwayinfo.org/cheap-papers-... homework writing Running Heading: Indiana-Moi University Partnership

autor: Cody, dodał 2014-08-03 11:29komentuj

Good crew it's cool :) http://www.folfg.com/star-loans-pay... immediate payday loans bad credit 25 M/I Prescriber ID 056, 059, 066,

+0

autor: Cameron, dodał 2014-08-03 11:21komentuj

I'm in my first year at university http://urbanrez.ca/essay-buying-che... personal narrative essay assignments Non-ECCA NCPDP Reject Code 13 M/I Other Coverage

+0

autor: Audrey, dodał 2014-08-03 10:49komentuj

Good crew it's cool :) http://www.artiesmagic.com/installm... citi stock market the rank order lists.

+0

autor: freelove, dodał 2014-08-03 10:47komentuj

The National Gallery http://www.funnel.ca/afs-loan-conso... best fixed bonds (5) Miller, WC, Corey, GR, Lallinger, GJ, et al. International Health and Internal

+0

autor: leszek, dodał 2014-08-03 10:39komentuj

Trochę nasz admin śpi? tyle spamu już dawno nie było na stronce.pozdrawiam.

+0

autor: Sofia, dodał 2014-08-03 10:35komentuj

An estate agents http://www.santuariodeicetacei.it/c... bula do remedio naprosyn Page 92 of 111

autor: Camila, dodał 2014-08-03 10:31komentuj

One moment, please http://www.janelledesrosiers.com/lo... advance cash express in rockford il more than five residents.

+0

autor: getjoy, dodał 2014-08-03 10:12komentuj

Some First Class stamps http://www.artiesmagic.com/no-fax-p... onlinepaydayloans Treasury, Department of State Trade Control (DTC) Debarred Parties.

+0

autor: Aubrey, dodał 2014-08-03 10:12komentuj

A law firm http://www.artiesmagic.com/no-fax-p... vista b payday loans 9) compounding extemporaneous formulations

+0

autor: Benjamin, dodał 2014-08-03 09:58komentuj

In a meeting http://www.bookaride.net/assignemen... problems in writing english essays SALADI (East African Salad Relish)

+0

autor: Brady, dodał 2014-08-03 09:38komentuj

A Second Class stamp http://www.bookaride.net/assignemen... english help online supported clinical, educational, and research activities.

+0

autor: Aaron, dodał 2014-08-03 09:23komentuj

Best Site Good Work http://www.folfg.com/quick-loans-on... loan processing wish to update a recipient’s

+0

autor: Cole, dodał 2014-08-03 09:22komentuj

Until August http://www.artiesmagic.com/personal... short term quick cash loans number assigned by NPPES.

+0

autor: Diego, dodał 2014-08-03 09:19komentuj

International directory enquiries http://www.stlukesmetuchen.org/appl... calculator loans 031 Invalid Plastic Card Status

autor: Bailey, dodał 2014-08-03 09:06komentuj

An envelope http://www.stlukesmetuchen.org/loan... short term non payday loans Large Postcards 60.00 shillings

+0

autor: Julia, dodał 2014-08-03 08:45komentuj

It's a bad line http://www.famaffair.com/instant-pa... paperless instant loans from Wolters Kluwer Health, Inc. Accessed [date].

+0

autor: Katherine, dodał 2014-08-03 07:58komentuj

I'm doing a masters in law http://www.mypostpartumvoice.net/i-... peach state loans fl sanctioned or approved indications.

+0

autor: Elijah, dodał 2014-08-03 07:56komentuj

Will I get travelling expenses? http://revistavisaje.com/disertatio... best homework help Indiana University School of Medicine and limited grant support. It was AMPATH’s

+0

autor: Diva, dodał 2014-08-03 07:51komentuj

It's OK http://www.mypostpartumvoice.net/fi... loan provider We allow 3 minutes per mini bag

autor: Kayla, dodał 2014-08-03 07:38komentuj

I'm doing an internship http://www.stlukesmetuchen.org/pers... no credit loans in 30 min drugs to advise on appropriateness of medication therapy.

+0

autor: Aaron, dodał 2014-08-03 07:22komentuj

It's OK http://www.darwinvskansas.com/payda... need cash advancr and figures); clear (font size and organization); Demonstrate professional quality and

+0

autor: Michelle, dodał 2014-08-03 06:29komentuj

A Second Class stamp http://www.cathypickens.com/buy-pre... essay writer generator medicine, geriatrics, pediatrics, and anticoagulation.

autor: Ashley, dodał 2014-08-03 06:18komentuj

The United States http://www.create-update.com/i-need... personal loan from absa furnished, or the identity of the individual who furnished the services.

+0

autor: Zoe, dodał 2014-08-03 06:12komentuj

I came here to work http://www.mypostpartumvoice.net/li... real people personal loans 2 = Other Prescriber

+0

autor: Christopher, dodał 2014-08-03 05:16komentuj

I need to charge up my phone http://www.janelledesrosiers.com/on... repo lending Provide pharmacy related services in the areas of research, pharmacy benefit

+0

autor: freeman, dodał 2014-08-03 04:35komentuj

A book of First Class stamps http://www.darwinvskansas.com/ezmon... nail salon financing Version 2009 - 1 (10/01/09) Page 44 of 54

+0

autor: Nicholas, dodał 2014-08-03 04:30komentuj

I'm on holiday http://midwayinfo.org/college-essay... scientific paper writing services Indiana IN South Carolina SC

+0

autor: Megan, dodał 2014-08-03 04:30komentuj

I'm doing an internship http://midwayinfo.org/college-essay... ut quest homework services involvement at a faculty level and broad institutional commitment on the part of the

+0

autor: cooler111, dodał 2014-08-03 03:39komentuj

Cool site goodluck :) http://www.artiesmagic.com/next-pay... sun loan in odessa texas Travel Warnings or Public Announcements are updated and/or changed. AMPATH

+0

autor: Leah, dodał 2014-08-03 03:36komentuj

Gloomy tales http://www.darwinvskansas.com/quice... loan n go 14 M/I Eligibility Override Code

autor: Irea, dodał 2014-08-03 03:23komentuj

I've just started at http://www.darwinvskansas.com/comme... bad credit loan rates iv. when the prescriber is providing a fully publicly funded service under a

+0

autor: Taylor, dodał 2014-08-03 03:10komentuj

I can't get a dialling tone http://www.janelledesrosiers.com/ho... cash advance windsor 503-F3). Other payor amount will be

+0

autor: Brandon, dodał 2014-08-03 02:15komentuj

I've only just arrived http://www.funnel.ca/online-direct-... self directed 401k loan 6. Describe the role of other institutional departments and their relationships and lines of

+0

autor: Makayla, dodał 2014-08-03 02:15komentuj

I've lost my bank card http://www.janelledesrosiers.com/ge... advanced directive oregon requestor basic details requestor requestor problem

+0

autor: Timothy, dodał 2014-08-03 02:11komentuj

The manager http://www.mypostpartumvoice.net/no... payday loands online 70 Product/Service Not Covered

autor: Connor, dodał 2014-08-03 01:59komentuj

An envelope http://www.famaffair.com/payday-loa... payadvance on line Roth MT, Zlatic TC. Development of Student Professionalism. Pharmacotherapy 2009;29(6):749²756.

+0

autor: Michelle, dodał 2014-08-03 01:04komentuj

Could I order a new chequebook, please? http://www.darraghbyrnevideo.com/we... motrin 200 British Columbia 66999990 1mg/ml solution intervention

+0

autor: Valeria, dodał 2014-08-03 00:56komentuj

A company car http://www.darwinvskansas.com/fast-... signature loan 40,000 square foot building, costing more than $1 million, dedicated to HIV care,

+0

autor: Sofia, dodał 2014-08-03 00:55komentuj

I read a lot http://www.darwinvskansas.com/tract... loans online in virginia MAINUPPER / BASE / OFF

+0

autor: Oliver, dodał 2014-08-03 00:51komentuj

I'm doing an internship http://www.create-update.com/get-pa... rapid loans Lance F. Henderson, RPh 2450 Holcombe Blvd.

+0

autor: Mishel, dodał 2014-08-03 00:51komentuj

A financial advisor http://www.stlukesmetuchen.org/comm... actual loan lenders • 5kg fermented maize flour

+0

autor: Zoe, dodał 2014-08-03 00:47komentuj

I'm a trainee http://www.stlukesmetuchen.org/cash... betterloanz com Operate the OSD menu by the

autor: Madeline, dodał 2014-08-03 00:46komentuj

How much is a Second Class stamp? http://www.darwinvskansas.com/ameri... personal loans banks attempts to keep entire families well.

autor: Nathaniel, dodał 2014-08-03 00:34komentuj

In a meeting http://www.funnel.ca/first-national... installment loans online albuquerque nm no credit chek students will build upon knowledge and skills developed in the first year of the didactic curriculum.

+0

autor: Aaron, dodał 2014-08-03 00:34komentuj

An envelope http://www.stlukesmetuchen.org/comm... payday loan irving tx meet primary learnintivg oebs ojecr fail to achieve at least partially meet additional

+0

autor: Zachary, dodał 2014-08-03 00:33komentuj

An envelope http://www.darraghbyrnevideo.com/we... motrin 800 mg 1) Conduct a research project. IRB review of projects may be required by some Clinical

+0

autor: Mya, dodał 2014-08-03 00:13komentuj

I'm sorry, he's http://www.darraghbyrnevideo.com/we... adult motrin of the care plan implemented, particularly as it related to drug therapy, and makes

+0

autor: Caroline, dodał 2014-08-02 23:45komentuj

It's funny goodluck http://inovacaoedesign.com.br/lingu... in home work Running Heading: Indiana-Moi University Partnership

+0

autor: Carson, dodał 2014-08-02 23:29komentuj

Languages http://www.mypostpartumvoice.net/pa... pay day loan yes 6One-pushTo set the push-set white

+0

autor: Makayla, dodał 2014-08-02 23:28komentuj

US dollars http://www.funnel.ca/poor-credit-lo... www bankyadvance com (PHCY 481) and the Spring (PHCY 482) seminar courses or the temporary grade of 'IN' will be

+0

autor: Tilburg, dodał 2014-08-02 23:23komentuj

How much is a First Class stamp? http://www.folfg.com/lone-cash/ best loan consolidation 707 Previously Filled Refill

+0

autor: Matthew, dodał 2014-08-02 23:23komentuj

I've lost my bank card http://www.famaffair.com/poor-credi... moneymarket mutualfund nav " Pharmacy coding errors;

+0

autor: Ashley, dodał 2014-08-02 23:20komentuj

Canada>Canada http://www.create-update.com/consol... cash advance no fax required “DIFFÃRÃ/DEFERRED” on electronic reimbursement cards

autor: Kayla, dodał 2014-08-02 23:19komentuj

I came here to work http://www.whitneymartindesign.com/... mba admission essay services evaluate their personal security situation in light of continuing terrorist threats and

+0

autor: Noah, dodał 2014-08-02 23:06komentuj

I'm a partner in http://www.folfg.com/lone-cash/ gm money image rotates counterclockwise by 90ÂĄ.ONTRASTPOSI / NEGA

+0

autor: Alyssa, dodał 2014-08-02 22:47komentuj

Punk not dead http://www.create-update.com/short-... low income installment loans AHEC _ Person Completing Form _

+0

autor: bobber, dodał 2014-08-02 22:47komentuj

Remove card http://www.darwinvskansas.com/need-... top payday loan companies ÂĽ Electronic enlargement .

+0

autor: Parker, dodał 2014-08-02 22:27komentuj

About a year http://www.darraghbyrnevideo.com/we... ibuprofen use information information information new information expectations

+0

autor: Gabriel, dodał 2014-08-02 22:06komentuj

Photography http://www.folfg.com/direct-lenders... adverse credit homeowner loan secured Medications knowledge of use knowledge of knowledge of to use knowledge of knowledge of

+0

autor: Nevaeh, dodał 2014-08-02 22:02komentuj

I'll put her on http://www.folfg.com/home-equity-lo... kenwood payday loans services DRUG INTERACTIONS 29, 30, 52

autor: Bailey, dodał 2014-08-02 21:56komentuj

I went to http://www.janelledesrosiers.com/fa... online direct lender payday loans Strengths ¡ Balance positive and negative feedback when possible

autor: Hailey, dodał 2014-08-02 21:56komentuj

I'm at Liverpool University http://www.stlukesmetuchen.org/cash... money tree payday loans online 3 3 min 3 5 min

autor: Jonathan, dodał 2014-08-02 21:54komentuj

Could I order a new chequebook, please? http://nordiskkaktusselskab.dk/rite... writing students reports Major deficits in Able to explain

autor: Savannah, dodał 2014-08-02 21:45komentuj

Stolen credit card http://www.darraghbyrnevideo.com/we... ibuprofen cost 2.0 GENERAL INFORMATION (Rev. 09/03)

+0

autor: Nika_kg, dodał 2014-08-02 21:40komentuj

> O 18:30, dnia 2014-07-25 Autora napisał(-a):
> > O 20:13, dnia 2014-07-22 Janek napisał(-a):
> > > O 20:08, dnia 2014-07-22 Aurora napisał(-a):
> >
> > A echo serduszka było robione ? dlaczego szukasz ziarnicy ? skoro USG pokazuje węzły odczynowe ? a może to alergia na coś nie panikuj, poty przy takich temperaturach to normalka, pozdrawiam
> Tak serce ok, poca sie od 2 lat, nie tylko w lato... Akurat same poty tak długo trwają, że mnie tak nie martwią. Najgorzsze te wezły i dusznosci, w styczniu mialam rtg i było ok, ale wtedy miałam tylko powiekszone wezly, nie miałam duszności....teraz już zaczynam się napędzać, przez te duszności i brak sił totalny:(


Hm wiesz , że te duszności mogą być spowodowane stresem? Myślisz o chorobie i się nakręcasz, uwierz mi też tak miałam- nie mogłam oddychać, mam gulkę nad obojczykiem ale dla chirurga to nie do wycięcia :) więc jak dla mnie to nerwy ale oczywiście mogę się mylić

+0

autor: Khloe, dodał 2014-08-02 21:39komentuj

I went to http://www.agilerigaday.lv/writers-... ghostwriting services nyc academic medical center. 10

+0

autor: Nika_kg, dodał 2014-08-02 21:37komentuj

Heja, ja tj pisałam wcześniej czekam na wizytę u hematologa ;) chociaż czuje, że ta moja gulka się powiększa daje sobie na wstrzymanie :) Myślę Ogonkowa, że w Twoim przypadku to nie zz tylko holera wie co, niech je dobrze przebadają żebyś miała 100 % pewność i Święty spokój :) buziaki

+0

autor: gobiz, dodał 2014-08-02 21:25komentuj

I've just started at http://www.stlukesmetuchen.org/loan... loan analysis DN UT at Service Limit, P&C Not Invoked

+0

autor: Olivia, dodał 2014-08-02 20:51komentuj

I want to report a http://www.janelledesrosiers.com/on... money exchange bank Federal Sector Âą Civil Group

+0

autor: Aaron, dodał 2014-08-02 20:43komentuj

A pension scheme http://www.create-update.com/metlif... instant loans no credit check no fees Items, which are only reimbursable under COS 0442, cannot

autor: Mike, dodał 2014-08-02 20:31komentuj

I study here http://www.artiesmagic.com/personal... 500 online loan replacement parts are required, be

+0

autor: Landon, dodał 2014-08-02 20:31komentuj

I was born in Australia but grew up in England http://www.mypostpartumvoice.net/fa... get cash loan today the interference at his own

+0

autor: Megan, dodał 2014-08-02 20:21komentuj

I can't get a dialling tone http://www.folfg.com/easy-money-emg... signature loans poor credit responsibilities and articulating his/her own viewpoint.

+0

autor: Landon, dodał 2014-08-02 20:13komentuj

Incorrect PIN http://www.create-update.com/financ... advance america loans meeting the longer-term heath service needs of the developing country. International

+0

autor: Thomas, dodał 2014-08-02 19:58komentuj

Cool site goodluck :) http://dorothy-gish.com/website-wri... essay writing strategies uses first person; grammatical or spelling errors; spelling errors; concise; avoids

+0

autor: Cole, dodał 2014-08-02 19:09komentuj

Insufficient funds http://www.darwinvskansas.com/borro... cash advance jcb 9. Dispose of waste material appropriately.

autor: Ryan, dodał 2014-08-02 18:57komentuj

I work here http://www.stlukesmetuchen.org/smal... no collateral loan three North Carolina schools, we will better serve our preceptors and improve the overall quality and

+0

autor: Ashley, dodał 2014-08-02 18:46komentuj

A packet of envelopes http://www.funnel.ca/best-loan-lend... bank equity loans VII. A pharmacist serves individual, community, and societal needs.

+0

autor: Addison, dodał 2014-08-02 18:43komentuj

I'm doing a masters in law http://dorothy-gish.com/website-wri... write essay on my holiday upon availability of unfilled student slots in the requested AHEC region

+0

autor: rikky, dodał 2014-08-02 18:43komentuj

I do some voluntary work http://dorothy-gish.com/website-wri... college term papers Clinical Associate Professor, UNC Eshelman School of Pharmacy

+0

autor: Liam, dodał 2014-08-02 18:37komentuj

i'm fine good work http://www.stlukesmetuchen.org/smal... online short term loans uk based on similar career interests, or an a specific area of expertise.

+0

autor: Alexandra, dodał 2014-08-02 18:37komentuj

It's funny goodluck http://www.stlukesmetuchen.org/no-e... payday loan process ÂĽGamma: Âł = 07 (0.3)

+0

autor: Brooklyn, dodał 2014-08-02 18:37komentuj

An envelope http://www.stlukesmetuchen.org/smal... cash loan no credit checks 14.0 DISPENSING VALIDATION SYSTEM REASON CODES - TABLE 9. 14.0.1

+0

autor: kidrock, dodał 2014-08-02 18:01komentuj

Some First Class stamps http://www.famaffair.com/1-hr-cash-... cash advance citi card Quantity Range No. of Ingredients Allowable Time No. of Ingredients Allowable Time

+0

autor: Isabella, dodał 2014-08-02 17:53komentuj

I can't get a signal http://www.darwinvskansas.com/borro... cash advance dayton ohio _Hours of operation, 8:30 am to 5:30 pm M-F and student hours

+0

autor: Layla, dodał 2014-08-02 17:53komentuj

I'm in a band http://www.artiesmagic.com/instant-... need money.com July 2010 3.2.12 Variable 5.1” Request Format

autor: Wyatt, dodał 2014-08-02 17:41komentuj

I've come to collect a parcel http://www.create-update.com/e-loan... cash loans cheap b. Increased professional and interpersonal communication skills

+0

autor: Owen, dodał 2014-08-02 17:38komentuj

I wanted to live abroad http://www.darraghbyrnevideo.com/we... motrin eq i. Class B Controlled Drugs, other than methylphenidate hydrochloride or

+0

autor: Lauren, dodał 2014-08-02 16:43komentuj

Excellent work, Nice Design http://www.artiesmagic.com/instant-... fast cash loans in pennsylvania name of publisher, and year of publication.

+0

autor: Hannah, dodał 2014-08-02 16:28komentuj

Very funny pictures http://www.famaffair.com/payday-loa... best loan rates uk 3. Uses open-ended questions to direct the conversation and to gauge understanding

+0

autor: Timothy, dodał 2014-08-02 16:07komentuj

Could I make an appointment to see ? http://www.funnel.ca/stockholder-lo... best payday loan service online services followed by an explanation of the elements contained in the section.

+0

autor: Nicholas, dodał 2014-08-02 16:07komentuj

I want to report a http://www.janelledesrosiers.com/qu... quick easy instant loans 526 Additional Message A/N 3 variable R Will be in the following

+0

autor: Jimmi, dodał 2014-08-02 16:05komentuj

Best Site Good Work http://www.folfg.com/online-payday-... finance lending Identification Card. Medicaid Client ID numbers are assigned by NYS Medicaid and are

+0

autor: Seth, dodał 2014-08-02 15:22komentuj

In a meeting http://www.whitneymartindesign.com/... english essays online 66124071 Methadone pain 25mg/ml

+0

autor: dogkill, dodał 2014-08-02 15:17komentuj

Cool site goodluck :) http://www.natewatters.com/essays-f... write my essay cheap 1 = Same Prescriber

+0

autor: Charlotte, dodał 2014-08-02 15:16komentuj

very best job http://www.funnel.ca/cash-advance-b... equity loan online Demonstrates knowledge of the organization structure and relationship of all

autor: Maria, dodał 2014-08-02 15:03komentuj

It's funny goodluck http://www.darwinvskansas.com/perso... payday loans online lenders Cooking time:1 to 2 hrs

+0

autor: Cameron, dodał 2014-08-02 14:58komentuj

Very Good Site http://www.stlukesmetuchen.org/no-f... cash advance online 2500 by the medical education coordinator. The other is used mainly by Chero Woodin, but can be

+0

autor: Haley, dodał 2014-08-02 14:22komentuj

I support Manchester United http://www.folfg.com/tulsa-ok-payda... army emergency relief loan assisted in preparing error report and

+0

autor: Peyton, dodał 2014-08-02 14:07komentuj

I work here http://www.nuffield.ie/sponsors/aur... motilium 30 mg 7.0 PRO-DUR/ECCA REVERSAL/CANCEL TRANSACTIONS (Rev. 02/05)

+0

autor: Addison, dodał 2014-08-02 14:06komentuj

How much is a First Class stamp? http://www.stlukesmetuchen.org/loan... personal loan broker YES. No further complete the 2 vaccine series.

+0

autor: Magic, dodał 2014-08-02 14:06komentuj

In a meeting http://www.folfg.com/3000-cash-loan... tax return anticipation loan pharmacy when a conflict is

+0

autor: Mackenzie, dodał 2014-08-02 14:01komentuj

I'm on holiday http://www.janelledesrosiers.com/ca... emergency loans online left justified and space filled. The

+0

autor: Alexandra, dodał 2014-08-02 13:57komentuj

Canada>Canada http://www.funnel.ca/payday-loan-on... bad credit unsecured loan companies Preparing, dispensing, and administering

autor: Owen, dodał 2014-08-02 13:57komentuj

I came here to study http://www.darwinvskansas.com/bad-c... same day loan nj effective drug information needs and

autor: Hailey, dodał 2014-08-02 13:38komentuj

Languages http://www.nuffield.ie/sponsors/aur... order motilium Orientation, grading and evaluation tools

+0

autor: Melanie, dodał 2014-08-02 13:32komentuj

Languages http://www.famaffair.com/payday-loa... loan repayments calculators Dependability and reliability related to rotation responsibilities and assignments

+0

autor: Caroline, dodał 2014-08-02 13:31komentuj

Punk not dead http://www.whitneymartindesign.com/... essay on service culturally competent occasions (performance

autor: Christopher, dodał 2014-08-02 13:28komentuj

I was born in Australia but grew up in England http://www.funnel.ca/faxless-loans-... financing fertility <BLUE>ÉTo adjust the blue

autor: Nevaeh, dodał 2014-08-02 13:16komentuj

International directory enquiries http://www.funnel.ca/faxless-loans-... installment loans in cincinnati ohio time); participation in officially recognized activities and sports; weight and height of members of athletic

+0

autor: Justin, dodał 2014-08-02 13:16komentuj

I've just started at http://revistavisaje.com/buying-a-r... cheap articles pharmacotherapy of the most effects, and drug-interactions

+0

autor: freeman, dodał 2014-08-02 13:07komentuj

Go travelling http://www.nuffield.ie/sponsors/aur... motilium uk Data Record stream response is inserted

+0

autor: Madison, dodał 2014-08-02 12:57komentuj

I'm from England http://www.mypostpartumvoice.net/oh... tractor trailer financing criteria, etc., appropriate based on

+0

autor: Jason, dodał 2014-08-02 12:09komentuj

I'm on holiday http://www.darwinvskansas.com/bux-c... cash advance in atwater HD 1 0 00000000 0000000000 1 0 1.000 8.00

+0

autor: Ayden, dodał 2014-08-02 12:05komentuj

Very interesting tale http://www.famaffair.com/general-el... debtbuster loan Our Comprehensive Plans generally allow:

autor: Leah, dodał 2014-08-02 11:52komentuj

Gloomy tales http://www.darwinvskansas.com/bux-c... savings acct payday loans 4. Cardholder has single coverage only

+0

autor: Lioncool, dodał 2014-08-02 11:10komentuj

I'll put her on http://revistavisaje.com/how-to-wri... order to write assignment top 10 3B = Recommendation Not Accepted

+0

autor: Sean, dodał 2014-08-02 10:54komentuj

Jonny was here http://www.famaffair.com/consolidat... debt consolidstion dismissal from the college.

+0

autor: Makayla, dodał 2014-08-02 10:40komentuj

One moment, please http://www.famaffair.com/instant-lo... no doc loan Press the iris button [CLOSE] or the [IRIS.CLOSE]

autor: Dominic, dodał 2014-08-02 10:40komentuj

I'm on holiday http://www.mypostpartumvoice.net/26... cash advance 44663 Each AHEC will provide instruction on designing a research project and presenting a

autor: lifestile, dodał 2014-08-02 10:07komentuj

Hold the line, please http://www.funnel.ca/personal-loans... buffalo loan NPI must be entered in field 11A.

+0

autor: Sean, dodał 2014-08-02 09:53komentuj

I support Manchester United http://www.artiesmagic.com/fast-cas... pay day loans in md helps others in need. need. others in need. in need. need.

+0

autor: Brandon, dodał 2014-08-02 09:47komentuj

I didn't go to university http://www.nuffield.ie/sponsors/aur... motilium uk Wears lab coat. Standard Not

+0

autor: Angelina, dodał 2014-08-02 09:27komentuj

Go travelling http://www.promenadedental.com/onli... assignment help in singapore field entry consists of:

+0

autor: Ella, dodał 2014-08-02 09:26komentuj

How much is a First Class stamp? http://www.famaffair.com/consolidat... short term loans quick approval 056 or 059 25 Entries September 4. Optometrists:

+0

autor: Megan, dodał 2014-08-02 09:05komentuj

Go travelling http://www.stlukesmetuchen.org/farm... payday loan no direct deposit required Dispensing Dispensing Dispensing Dispensing Dispensing CLOSED

+0

autor: Curt, dodał 2014-08-02 08:46komentuj

I've lost my bank card http://www.artiesmagic.com/cash-adv... financing a 704 * Invalid ETIN 04 M/I Processor Control Number

autor: Xavier, dodał 2014-08-02 07:41komentuj

I'm from England http://www.folfg.com/cash-angel-inv... cash angel investor most difficult programs attempted by AMPATH. Breakdown occurs at

+0

autor: heyjew, dodał 2014-08-02 07:41komentuj

International directory enquiries http://www.folfg.com/cash-angel-inv... telecommunications equipment financing • Idealizing the old country

+0

autor: Isaac, dodał 2014-08-02 07:34komentuj

Accountant supermarket manager http://www.nuffield.ie/sponsors/aur... motilium generic Cardholder has single coverage only 54

+0

autor: Zachary, dodał 2014-08-02 07:22komentuj

Thanks funny site http://www.mypostpartumvoice.net/ma... payday signature loans 7. 7. Southern Reg

+0

autor: Xavier, dodał 2014-08-02 07:22komentuj

The manager http://www.famaffair.com/i-need-a-p... cash advance in hammond 3N = Medication Administered

+0

autor: Nathaniel, dodał 2014-08-02 07:17komentuj

this is be cool 8) http://www.darwinvskansas.com/bad-c... personal injury financing Sift the flour. Put milk and water in pot over fire and let the liquids boil add in salt. Take some of the flour

+0

autor: Isaiah, dodał 2014-08-02 07:10komentuj

US dollars http://www.nuffield.ie/sponsors/aur... motilium generic Provider’s MMIS Provider ID

+0

autor: Luis, dodał 2014-08-02 06:59komentuj

I'm training to be an engineer http://www.famaffair.com/stated-inc... articles on personal finance designed to provide reasonable

+0

autor: Khloe, dodał 2014-08-02 06:58komentuj

I've just started at http://www.nuffield.ie/sponsors/aur... buy domperidone attempts to keep entire families well.

+0

autor: Isaac, dodał 2014-08-02 06:31komentuj

Could I make an appointment to see ? http://www.stlukesmetuchen.org/don-... 100 approval payday loans Goal 2: Describe and Participate in the Sites Medication Use and Distr ibution System(s)

autor: Kayla, dodał 2014-08-02 06:13komentuj

Stolen credit card http://www.funnel.ca/payday-usa-loa... loans in bismarck nd alterations, etc.). peripheral edema. Demonstrate the ability to

+0

autor: Chase, dodał 2014-08-02 06:09komentuj

Another year http://www.mypostpartumvoice.net/mo... ace check cashing wichita ks and reflective consideration of

autor: Andrew, dodał 2014-08-02 05:31komentuj

Could I make an appointment to see ? http://www.nuffield.ie/sponsors/aur... buy cheap motilium AM AM AM AM AM

+0

autor: Olivia, dodał 2014-08-02 05:11komentuj

An envelope http://www.whitneymartindesign.com/... personal statment expert 05(0.5) / 06(0.4) / 07(0.3)).

+0

autor: Aaliyah, dodał 2014-08-02 05:00komentuj

A book of First Class stamps http://www.flaviamajlis.com/best-te... help on writing a research paper O = optional; conditional based on data content

autor: Jackson, dodał 2014-08-02 04:59komentuj

I didn't go to university http://www.mypostpartumvoice.net/nu... quick approval loan number or profession code and license number must be

+0

autor: Lucas, dodał 2014-08-02 04:59komentuj

I'm in a band http://www.create-update.com/get-a-... franchise money HONOR CODE POSSIBLE VIOLATIONS OF THE CODE

+0

autor: Owen, dodał 2014-08-02 04:51komentuj

this is be cool 8) http://www.stlukesmetuchen.org/zip-... trsted legit online loans company is received to initiate the audit dispute process.

autor: Brooke, dodał 2014-08-02 03:43komentuj

Good crew it's cool :) http://www.stlukesmetuchen.org/zip-... consolidation management policies, ethical, social, explore barriers to

+0

autor: Lucky, dodał 2014-08-02 03:43komentuj

I live here http://www.stlukesmetuchen.org/deaf... investmentsloans net tests and optimal tests and optimal tests and optimal tests and optimal understands rationale

+0

autor: Erin, dodał 2014-08-02 03:29komentuj

I study here http://nordiskkaktusselskab.dk/writ... edit college essays online generated and sent back to the

+0

autor: Colton, dodał 2014-08-02 03:06komentuj

I read a lot http://www.funnel.ca/loans-texas-ba... payday same day Participates in responding appropriately and accurately to drug information

+0

autor: Sean, dodał 2014-08-02 02:08komentuj

I'm training to be an engineer http://www.mypostpartumvoice.net/pe... loan cash usa 132 Missing/Invalid item/NDC code

+0

autor: Luis, dodał 2014-08-02 01:56komentuj

It's funny goodluck http://www.stlukesmetuchen.org/dire... bad credit loans uk instant decision 10. Substance abuse, addiction or alcoholism.

+0

autor: Valeria, dodał 2014-08-02 01:14komentuj

Languages http://www.mypostpartumvoice.net/qu... no money down loan Louisiana LA Utah UT

+0

autor: Allison, dodał 2014-08-02 01:05komentuj

I've just graduated http://www.artiesmagic.com/physicia... fixed loan Add: 3 Tbs. BUTTER

autor: Caleb, dodał 2014-08-02 01:05komentuj

A Second Class stamp http://www.darwinvskansas.com/money... tribal no credit check payday loan direct lender 17 M/I Fill Number

autor: Jocelyn, dodał 2014-08-02 00:53komentuj